Opinie o Kwiaciarnia Frezja Wirginia Stachelek w Szczecin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kwiaciarnia Frezja Wirginia Stachelek. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Kwiaciarnia Frezja Wirginia Stachelek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kwiaciarnia Frezja Wirginia Stachelek w Szczecin

milly Nowy wpis

Beznadziejne miejsce. Sprzedawczyni nic nie ogarnia i jeszcze zwraca się z brakiem szacunku do klientów. Krzyczy i robi aferę. Stałam godzinę po paczkę, dostałam tylko odpowiedz że „ona tego nie znajdzie”. Zupełnie nie polecam. W dodatku w kwiaciarni zamiast zapachu kwiatów, śmierdzi starymi gałęziami…

Czy Kwiaciarnia Frezja Wirginia Stachelek organizuje staże dla studentów?

Ula Nowy wpis

Omijajcie tą kwiaciarnie to jedna wielka porażka.Pracowac tam też nie radzę Pani nie płaci składek nie płaci na czas. Dziwne ,że jeszcze prowadzi ten pseudo biznes już dawno powinni ją zamknąć za oszustwa!!!!! Ps .opinie negatywne są usuwane!

Zofia

Jak to się stało, że w kwiaciarni znajduje się punkt odbioru paczek kurierskich? Czy ktoś zechce mi to wyjaśnić? Na jakiej zasadzie w ogóle funkcjonuje firma Kwiaciarnia Frezja?

Anna W.
@Zofia

W sytuacji, gdy wybrany Paczkomat jest przepełniony lub uszkodzony, paczka zamiast jechać do odległego Oddziału, powędruje do POP-u, skąd Klient może ją odebrać.

Anna W.
@Zofia

Punktu Obsługi Paczek Szczecin Różana 17 KWIACIARNIA. W przypadku gdy jest paczkomat przepełniony lub dbiorcy paczki nie ma w domu. Paczki kurierskie firm GLS i InPost są tam magazynowane. A obsługa w tym miejscu ma wiele do życzenia! Punkt odbioru paczek powinien zostać przeniesiony w inne miejsce z miłą obsługą, która w sposób kulturalny potrafi obsługiwać klientów przychodzących po paczkę!

Monika Nowy wpis
@Zofia

Pseudo obsługa, na bardzo niskim poziomie, arogancka, niemiła, kłótliwa, obrażająca klienta. Kiosk bardzo mało estetyczny na zewnątrz jak i wewnątrz - brzydki wystrój - bezguście i to kwiaciarnia. Marne kwiaty, obsługa marna, lokal marny! Kompletne dno!

logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.

Opinie dotyczące pseudo kwiaciarni są usuwane. Po co zostawiać opinię jak i tak zostanie usunięta!

@Monika

Dagmara K.

Nie polecam! Kwiaty nieświeże i niemiła obsługa. Każda inna kwiaciarnia, ale tą będę omijała z daleka. Szkoda pieniędzy i nerwów.

Zofia

@Rubinek Dzielmy się swoimi przemyśleniami, pamiętając o wzajemnym szacunku i poszanowaniu. Obrażając inną osobę musisz być świadom, że Twój wpis administrator może usunąć. Przestrzegajmy zasad regulaminu tego forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Kwiaciarnia Frezja Wirginia Stachelek - Szczecin

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kwiaciarnia Frezja Wirginia Stachelek?

Kandydaci do pracy w Kwiaciarnia Frezja Wirginia Stachelek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kwiaciarnia Frezja Wirginia Stachelek
1.2/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Różana 17
    70-041 Szczecin