KWIACIARNIA FREZJA WIRGINIA STACHELEK

Szczecin

Opinie o KWIACIARNIA FREZJA WIRGINIA STACHELEK

Dawid

Ta kwiaciarnia to jeden wielki dowcip , kwiaty dostałem zwiędłe , a na dodatek obsługa bardzo agresywnie nastawiona do klientów.

Magda

Nie polecam absolutnie kwiaciarni Frezja przy biedronce na pogodnie. Kwiaty na rocznice ślubu rozpadły się w ciągu 3. godzin ! a ceny jak z kosmosu.

Gość

Niestety... wszystko powyżej, to prawda...

Gość

Nie polecam nikomu tej kwiaciarni! Kobieta która jest właścicielką stosuje metody podchodzące pod mobing pracowniczy oraz jest strasznie zarozumiałą i nie miłą osobą. Kwiaty są nieświeże mimo jej zapewnień oraz co do ceny jakość także drogo. Omijajcie z daleka kwiaciarnie frezja szczególnie na mierzynie przy biedronce oraz przy ul różanej. Tragedia!

Zostaw opinię o KWIACIARNIA FREZJA WIRGINIA STACHELEK - Szczecin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KWIACIARNIA FREZJA WIRGINIA STACHELEK