POLSTARTER

Gdańsk

Opinie o POLSTARTER

Iwona
użytkownik zarejestrowany

@Geograful wspominasz, że praca w POLSTARTER dużo Cię nauczyła. Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakie możliwości rozwoju. @Zawiedziony masz najwyraźniej odmienną niż @Geograful opinię. Czy może to wynikać z pracy w innym dziale firmy? Chętnie dowiemy się więcej o Twoich doświadczeniach z pracy. Co wpływa na Twoją negatywną opinię? Dodatkowe informacje mogą być bardzo cenne dla osób, które myślą o POLSTARTER jako o potencjalnym przyszłym pracodawcy.

Zawiedziony

Atomsfera fatalna. Typowy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] różnica tylko taka że jest brygadzista a nie Kapo.

Geograful

Firma jak firma. Wiele się tam nauczyłem, poznałem kilka bardzo fajnych osób.

Geograful

Firma jak firma. Wiele się tam nauczyłem, poznałem kilka bardzo fajnych osób.

Iwona
użytkownik zarejestrowany

Pracujesz w POLSTARTER? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak wygląda praca w firmie. Na co mogą liczyć jej pracownicy? Co uważacie za największy plus pracy w firmie?

edfv
użytkownik zarejestrowany

@szok dobrze w sumie ze zadales to pytanie dlatego ja tam zawsze uważam ze atmsofera w firmie jest wazna

Nowy

Zgadzam się z Markiem i albus do ideału im daleko ale też nie ma na co narzekać

Nick

Ciekawa sprawa , komentarze pojawiają się i znikają ,pozostają pozytywne a znikają negatywne !!! hmmm taka ciekawostka bezstronnego portalu o pracodawcach

kandydat

Chyba że @pracujący nie jest pracujący :D. Znalazłem na stronie link http://www.polstarter.pl/oficjalne-video,51,pl.html. Filmik dość, krótki ale można zobaczyć jakimi narzędziami pracują. A dziś pójdę sam zobaczyć jak to wygląda na żywo.

Pracujący

Ja też kiedyś słyszałem o Yeti , ale czy on istnieje i tak samo jest o sprzęcie w Polstarter

produkcyjny

Myślę że warto samemu przyjść i zobaczyć jakie mają sprzęty. Ostatnio sporo w maszyny inwestują.

KZ

W końcu obiecane podwyżki od nowego roku ,w końcu będzie mnie stać na coś więcej niż michę ryżu za tą ciężką robotę

biurowy

Rotacja jest ale nie odbiega od innych firm produkcyjnych. Zerknij, że negatywne opinię pisze tylko non stop kilka osób, a firma zatrudnia około 40 ludzi. Pamiętaj też o jednym, że niektórzy mocno koloryzują swoje CV, mówią o umiejętnościach, które potem są weryfikowane i nie każdy się sprawdza. Ale serio jeżeli masz chęci do nauki i pracy i będziesz zaangażowany (a nie palił papierosy w toalecie, wbrew zakazowi) to możesz liczyć na etat. Są też ludzie, którzy sami odchodzą bo nie pasuje im taki charakter pracy ale to jest normalne i zdarza się wszędzie.

pracownik linii produkcyjnej 2

Pracuję tam od kilku miesięcy (regeneracja rozrusznika) i nie rozumiem negatywnych opinii, pewnie kierownik czasem wkurzy jak każdy ale generalnie spoko atmosfera, umowa o pracę, pieniądze płacone o czasie.

Pracownik lini produkcyjnej

Polstarter cały czas poszukuje nowych pracowników (zastanów się dlaczego )Warunki - wiesz zima się zbliża to będzie zimno ,w lecie - wiadomo gorąco ,umowę-wiadomo dostaniesz ale co z tego zawsze masz dwa tygodnie wypowiedzenia ,współpracownicy są rewelacyjni oprócz oczywiście paru osób ( usunięte przez administratora )..i uważaj niej oczy dookoła głowy i ściany mają uszy jeżeli wiesz o czym mówię. Ogólnie jak jesteś odporny psychicznie POLECAM ,niezapomniane wrażenia cenniejsze od kasy .

szymon
@Pracownik lini produkcyjnej 08.10.2015, 10:50

Chyba Pan przesadza ściany mają uszy? Jakaś lekka paranoja trochę to śmieszne... Zimą zimno, latem gorącą nie ma to jak sensowne argumenty. A jak jest jesienią w Polstarterze? Trochę zimno trochę gorąco heheh. Warunki są w porządku. Przychodzisz do pracy wiesz co masz robić, praca jest mocno manualna. Musisz rozłożyć alternator i wymienić wadliwe podzespoły i złożyć go z powrotem no i kontrola końcowa. Na początku wydawało mi się to skomplikowane ale po paru tygodniach można to ogarnąć. Pracowałem tam 3 lata, zwolniłem się bo zdecydowaliśmy się z żoną na przeprowadzkę, ale jakbym został w Gdańsku to dalej bym tam pracował.

X
@szymon 28.10.2015, 12:20

chyba że by cię zwolnili

Pracownik lini produkcyjnej

Najlepsza firma w jakiej było mi dane pracować ,miłą rodzinna atmosfera ,życzliwość i uczynność na każdym kroku .Technologia dopracowana do prawie perfekcji ,jasne i rzeczowe polecenia przełożonych ,Firma naprawdę godna polecenia ,Zatrudnijcie się a sami zobaczycie Przeżycia cenniejsze od pieniędzy

ewa123

Zgadzam się z kolegą. Pracowałam w wielu firmach produkcyjnych i Polstarter nie wyróżnia się niczym szczególnym ani na plus ani na minus.

kowalski1988

Pracowałem tam dwa lata, firma jak każda inna. Trochę wkurzają z porządkami ale kasa za to co miesiąc na koncie.

rybak nilowy

Jestem pod wrażeniem prezentacji firmy na stronie internetowej, nie powstydził by się tych zdjęć nawet sam mistrz WAJDA, gra aktorów tam występujących to klasyka kina-tak ogólnie Oskar dla POLstarter za całokształt

CZESŁAW

a jak tam wygląda linia produkcyjna: wg opisu 1.wszystko zmechanizowane 2.najnowocześniejsze urządzenia 3.komputeryzacja prawie jak w fabrykach japońskich 4.sterylna czystość jak w NASA 5.pełna automatyka

Ktoś

Z Tego CO MI WIADOMO TO AKURAT SIĘ NIE ZMIENIŁO

X
@Ktoś 11.03.2015, 19:20
Z Tego CO MI WIADOMO TO AKURAT SIĘ NIE ZMIENIŁO

a co niby sie zmieniło ??

jm2

dobrze napisałaś że Udają że jest super !! Cała ta firma to jedne wielkie udawanie że rodzinna , że fajna że rozwojowa .A że ludzie tam pracują ?? cóż a co mają zrobić ?? dopóki ich nie zwolnią za jakieś wyimaginowane błędy dopóty bedą tam pracować

Może pracownik???

Hej byłem na rozmowie kwalifikacyjnej i chciałbym się czegoś więcej dowiedzieć na temat tej firmy.Jak się tam pracuje, jaki jest klimat no i cóż jakie są zarobki???Ogólnie pisząc wszystko piszcie .

gickus

Gorąco polecam tą firmę. Mają zasady, i na początku kiepsko płacą - ale jak to się przetrzyma to jest super. Żadnych umów śmieciowych a po 2 miesiącach odpowiednia kasa.

Zostaw opinię o POLSTARTER - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie POLSTARTER