Opinie o Veltro Marek Sułkowski w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Veltro Marek Sułkowski. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Veltro Marek Sułkowski o rekrutacji.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Veltro Marek Sułkowski w Gdańsk

Elektromonter

Nie wiem kto ma na celu zdyskredytowanie właściciela firmy Veltro Pana Marka Sułkowskiego ale powinien się dwa razy zastanowić zanim coś napisze ponieważ za same te fałszywe pomówienia i obraźliwe komentarze można dostać paragrafy. Po IP można każdego znaleźć i to nie jest problemem. Tak więc kimkolwiek jesteś i nie wiesz jeszcze o co chodzi, to ci wytłumaczę. Właściciel firmy może złożyć zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa i wtedy nie on będzie się z tobą użerać a prokurator. A kara będzie adekwatna do Twojej winy. A i właściciel firmy może zażądać odszkodowania za straty jeśli udowodni, że przez ciebie stracił klientów. Tak więc po co ci to potrzebne. Więcej smrodu narobisz ale koło siebie. Dobrze się zastanów. Policja szybko cie namierzy. A co do warunków pracy w firmie Veltro to ja pracowałem u Pana Marka i nie było takiej sytuacji, że nie miałem odzieży roboczej czy narzędzi. Wypłata zawsze była na czas. I Pan Marek dużo pomaga pracownikom. I kto twierdzi, że jest agresywny to chyba go nie zna. A jak znów ktoś zapyta dlaczego nie pracuję już w firmie Veltro to odpowiedź jest prosta... Mam własną firmę. I nie widzę przeszkód do nawiązania obopólnie korzystnej współpracy z Panem Markiem. Co polecam każdemu. To rzeczowy, sumienny i uczciwy gość jakiego znam. Zawsze doradzi i pomoże. Nigdy się na nim nie zawiodłem. Polecam!

Dominika Nowy wpis
@Elektromonter

To super, że jest taki pomocny. A szkolenia jakieś organizuje, aby pracownicy się rozwijali?

Elektromonter Nowy wpis
@Dominika

Tak,organizuje szkolenia, kursy, bhp i skierowania na badania lekarskie też organizuje. Wystarczy się zatrudnić i przekonać.

Renata Nowy wpis
@Elektromonter

A łatwo jest się dostać? ;)

Elektromonter Nowy wpis
@Renata

Proszę o kontakt z Panem Markiem. Może akurat kogoś potrzebuje lub nie. Wystarczy zadzwonić. To nie boli.

Wielki stek bzdur pracuje u tego pana więcej niż dwa lata i nie było takiej sytuacji czy to z kasą czy odzieżą czy nażędziami . Moim zdaniem te wpisy to działanie zawistnej konkurencji...............

Nik

Sam sobie pisze opinie ????????????. Żenada jak ta cała firma. A chłopakom, którzy tam jeszcze pracują to współczuje.

@Nik

Ja widzę, że komentarze tu są mocno skrajne jeżeli chodzi o pracę tutaj. Ty w czym konkretnie widzisz tu problem?

Pracowałem w tej śmiesznej firemce, poniższe komentarze to promil problemów, arogancji, (usunięte przez administratora)i chamstwa ze strony tego szefuncia. Jedyne co posiada ta firma to chamstwo i obłudę na twarzy, a resztę sami sobie możecie wyobrazić.

Zapraszam na spotkanie i okaże się kto kłamie

Buzio czy też Rolo jeżeli macie odwagę takie bzdury wypisywać to proszę o spotkanie twarzą w twarz

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Veltro Marek Sułkowski, daj nam znać, co sądzisz o jej przebiegu. Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca na stanowisko Kurier - Kierowca kat. B? Podziel się swoimi wrażeniami!
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Pracuję u Marka 3 lata i nigdy nie było problemów z pieniędzmi ani z ubraniami roboczymi ani z narzędziami nie rozumiem tych wpisów tak zwanych pracowników których wcale nie pamiętam żeby w firmie pracowali

Bunio

Bardzo dużo ludzi zostało (usunięte przez administratora)przez tego Pana. Nie wierzcie w ani jedno słowo. Ostrzegam !!!!!!!!!

@Bunio

Też jesteś jedną z tych osób czy tylko ostrzegasz?

Rolo

Widzę ze jest więcej (usunięte przez administratora) ludzi. No cóż nie dziwi nic. Potwierdzam opinie o firmie i tym szefie. Tylko kasę zgarnąć i nikomu nie zapłacić, a ty za (usunięte przez administratora) powinieneś (usunięte przez administratora) bo ci kazał. Żenada

@Rolo

No ja nie pojmę godzenia się na pracę na czarno, przecież to strzał w kolano jest i potem człowiek się dziwi, że go oszukano. Co tu takiego atrakcyjnego było, że na to się godzili?

Jakub

Pracowałem u tego człowieka i oczywiście nie wspominam tego dobrze, oczywiście nie umówionych stawek, bo oczywiście nie miałem umowy. Uważajcie na tego „pracodawcę”.

@Jakub

To czemu sam sobie taką krzywdę zrobiłeś i pracowałeś bez umowy? Każdemu tak bezgranicznie w życiu ufasz?

aaaa
@Renata

Bezczelność i arogancja typowe z tej firmie jak komentarz powyżej. Umowy ci nie da a poźniej pisze takie rzeczy. Miałem to samo …..

Grażyna
@aaaa

Jakie rzeczy pisze? Kobieta odpowiada na wpis, pyta się po co pracował bez umowy, a Ty doszukujesz się nie wiadomo czego. Ja np. też nie rozumiem jak można tak ryzykować. Dlatego weszłam tu zapytać czy ten proceder wciąż trwa, bo mąż szuka pracy jako elektromonter i się zastanawialiśmy czy ma iść tutaj.

Elektromonter

Firma "Veltro" Marek Sułkowski jest firmą z wieloletnim doświadczeniem w branży elektrycznej oferującą możliwość rozwoju zawodowego, przyjazną i zdrową atmosferę w pracy oraz możliwość uczestniczenia w realizacji ciekawych projektów. Pracodawca oferuje niezbędne narzędzia pracy, odzież ochronną, szkolenia BHP, skierowanie na badania wysokościowe oraz zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie bądź umowę o pracę, możliwość przyuczenia dla osób chcących zdobyć pierwsze doświadczenie zawodowe. Zarobki są na poziomie zadowalającym aczkolwiek adekwatnym do posiadanych umiejętności. Doświadczona grupa elektryków na czele z właścicielem firmy, chętnie dzieli się swoją wiedzą i oferuje pomoc mniej doświadczonym kolegom. Dość długo pracuję w tej firmie i z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że dokonałem dobrego wyboru podejmując pracę w firmie "Veltro" Marek Sułkowski.

@Elektromonter

Chyba Mareczek z całą rodziną pisał opis. (usunięte przez administratora) ściemy i obłudy. Firma słaba, szef jeszcze słabszy. Poniżej dna.

Halina

A możesz jakoś konkretniej? Czemu szef słaby - chodzi ci o jego stan zdrowia, czy jak to mam rozumieć?

@Halina

Ktoś ładnie to ujął :). Mogę potwierdzić ze kompletny głąb, bierze zaliczki i nie robi roboty, a później my musimy świecić oczami. Szef bez wyobraźni i jakiejkolwiek wiedzy.

Elektromonter

Jestem byłym pracownikiem gościu a nie rodziną Marka, a Ty kim jesteś by oczernić go? Pewnie w życiu Ci nie wyszło. Roboty nie masz i teraz siedzisz na necie i swoje żale piszesz o tym jak Ci ciężko, że nie chce Ci się pracować i że Ty jesteś cacy a inni są źli. Ogarnij się kolego bo z takim podejściem to roboty nie znajdziesz. A Marek jest porządnym facetem, znam go i szanuję. Nie raz mi pomagał i nic za to nie chciał. A Ty pracownik pewnie chciałeś go wydymać na kasę i się nie udało. Krótko mówiąc jesteś bezczelny.

Elektromonter

Głąbem to Ty jesteś a nie szef firmy. Jeśli Ty tam pracowałeś to już wiem dlaczego piszesz, że nie robi roboty. Z takim leserem jak Ty to niemożliwe. I to on pewnie świecił oczami przed niejednym klientem przez Ciebie. Co do wiedzy to Marek ma większe pojęcie o robocie niż Ty "pracownik miesiąca". Tak więc szanuj go bo takich porządnych szefów jak on jest niewielu. I ogarnij się w końcu.

@Elektromonter

Widzę, że Mareczek się wkurzył !!, że ktoś napisał prawdę o nim, trafiony w czuły punkt. Tak pożądanie robi robotę że z wielu został wywalony. Pan pseudo fachowiec.

@Elektromonter

To napisz czemu jesteś byłym pracownikiem skoro to taki cudowny szef ???????????? Czy cudowny głąb ?

Bo poszedłem na swoje.

Grażyna

Ale że szef nie robi roboty? Myślałam że to jest Wasze zadanie, a on tylko znajduje nowych klientów i zlecenia...

Nieobliczalny człowiek ten Pan właściciel, współpracowałem z nim i potwierdzam, brak jakiejkolwiek moralności czy rzetelności w wykonywanych pracach, (usunięte przez administratora)na wykonanych pracach, na materiale, typowy program "usterka" i ta najwybitniejszym wydaniu. Pracownicy w podartych ubraniach, nie wiedzą co robią i co mają zrobić, prace prowadzone bez żadnej organizacji i BHP. Zastanówcie się dwa razy zanim podejmiecie jakąkolwiek współpracę.

Halina
@Andrzej

a na jakiej zasadzie z nim współpracowałeś? No widać że masz mocno złe zdanie o właścicielu ale czy to on odpowiada za to jak się jego pracownicy ubierają do pracy? No raczej nie..

@Halina

Jaki strój pracownik dostaje, w takim pracuje. Pracowałem tam 2 lata i widzę że nic się nie zmieniło? Jestem ilu ludzi do tej pory (usunięte przez administratora) ?

Nie polecam firmy i gbura właściciela. Nie płaci, umowy śmieciowe i reszta do ręki, oczywiście jak ma humor. Nie ma pojęcie co robi, każe ci coś zrobić a potem ciebie oskarża że źle zrobiłeś. Burak jakich mało. Strzeżcie się.

Elektromonter

@Pracownik chyba Ci się firmy pomyliły. Ja tam narzekać nie mogę. A Ty pewnie jesteś leser i robić Ci się nie chce. Takich jak Ty to pełno. I oczernianie Bogu ducha winnego właściciela jest na porządku dziennym w Twoim zacnym towarzystwie. Nie znasz ani tej firmy ani jej szefa więc Twoją wypowiedź to można potraktować jak papier do 4 liter. Szanuj pracodawcę swego bo możesz mieć gorszego.

@Elektromonter

Powidło mi się bo zmieniłem prace i mam normalne warunki, zarobki itd.

Konrad

Czy w święta pracujecie czy wolne ?

@Konrad

Wolne. Z właścicielem zawsze można się dogadać. To porządny gość ????

Kamil

@elektromonter ile już w firmie pracujesz?

@Kamil

Prawie 5 lat

Maciej

Ja tam dobrze nie wspominam firmy 2 latemu pracowałem tam

@Maciej

@Maciej jakoś Cię nie kojarzę a dość długo pracuję w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Veltro Marek Sułkowski - Gdańsk

• Jak się pracuje w Veltro Marek Sułkowski?

Zobacz opinie na temat firmy Veltro Marek Sułkowski tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Veltro Marek Sułkowski?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 10, z czego 4 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Veltro Marek Sułkowski
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Al. Grunwaldzka 102 lok. pokój 14
    80-244 Gdańsk