Opinie o Worktech-Monika Jabłonowska w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Worktech-Monika Jabłonowska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Worktech-Monika Jabłonowska o rekrutacji.

Branże: Produkcja narzędzi, elektronarzędzi i osprzętu

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Worktech-Monika Jabłonowska w Warszawa

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Worktech-Monika Jabłonowska? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Henryk Nowy wpis

Dodatkowo płatne - nie ma problemu :)

Igor

@anna czyli żadne szanse na rozwój?

Takie tam Nowy wpis
@Igor

Hmm, to nie jest tak ze nie ma szansy. Tutaj naprawde najwiecej zalezy ot tego jak tobie mocno zalerzy na rozwoju. Są tacy co im wygodnie tak jak jest a są tacy co naprawdę im zależy i szef poświeca im więcej czasu. Ja należe do pierwszej grupy, ale nie narzekam. Robię swoje i nie chce mi się wiecej.

pracownik Nowy wpis

Według mnie firma „Worktech” zasługuję na pochwałę. Można nauczyć się naprawdę wiele, a nowicjusz który stawia pierwsze kroki w fachu nie jest ganiony za błędy i potknięcia. Ogromny plus to elastyczne godziny pracy. Pieniądze zawsze są na czas, nie ma problemów z urlopami.

Jak długo trwa proces awansu w Worktech-Monika Jabłonowska?

Procesu awansu w tej firmie nie ma, nie ma po prostu gdzie, stanowiska są obsadzone starymi aparatczykami, którzy są nie do ruszenia

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Worktech-Monika Jabłonowska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Nick1

Wszystko jedna wielka ściema jeśli chodzi o te ich ścieżki kariery, technologiem można zostać chyba tylko wtedy jak się ktoś z aktualnych zwolni, (usunięte przez administratora)lus to atmosfera wśród współpracowników od których można się czegoś nauczyc, najlepiej nauczyć i uciekać jak najszybciej. (usunięte przez administratora)

Jack Balboa

Na umowę o pracę chyba nikt nie pracuje. Wszyscy na działalności. Jakieś dziwne układy w firmie, cześć ze sobą trzyma sztamę reszta się nie liczy. Atmosfera byle jaka. Opinia przedmówcy to na bank opinia kogoś z firmy, aby przyciągnąć pracowników, ale dalece mija się z prawdą. Już to widzę jak firmy się wyrywają żeby zatrudnić byłych pracowników worktechu. Pracownicy spoko ale firma cienka. Taka jest moja opinia. Jeżeli macie szansę to wybierajcie inną drogę.

Rocki

Już jako były pracownik mogę napisać, że jeśli chcesz się czegoś naprawdę nauczyć a nie tylko obijać to naprawdę warto zatrudnić się w Worktechu. Zakres wiedzy i kompetencji jaki jaki pozyskałem pozwolił mi, po przenosinach do innego miasta, wybrzydzać w ogłoszeniach. Miło jak w końcu to właściciel się stara o ciebie :-) Nie wiem czy się odnosić do poniższych komentarzy czy nie, bo w rekrutacjach nie brałem udziału, ale w mojej opinii mają nosa do ludzi i raczej dobrze wybierają. A co do właścicieli, cóż... na pewno są gorsze i lepsze dni, ale szacunek do ludzi na pewno jest na wysokim poziomie. Na pewno pożegnali mnie tak, że chce się wracać.

PELO
@Rocki

Dobrze pisać w ich imieniu lub " sami o sobie" pozdrawiam

Niki

Dużo gadania na rozmowie kwalifikacyjnej , przedstawiania szerokich perspektyw , chwalenia się , obietnice kontaktu a potem zero odzewu.

@Niki

dobrze , ze piszesz,

łysy

Zgadzam się ze wszystkim . Atmosfera fatalna. Prezes nie słowny. Akurat w moim przypadku udało mi się zabrać wszystkie swoje pieniądze, czym prezes nie był zbytnio zadowolony... Uważajcie na tą firmę.

anna

moim zdaniem to dobrze, ze istnieją jeszcze takie firmy które dają możliwosc zdobycia doswiadczenia ,przecież to ze ktos ma stantus studenta nie jest dyskryminowany, dostaje siwetny start w przyszlosc. W dodatku sa bardzo wyrozumiali pos wzgledem grafiku.

andrzej

Prezes płaci marne grosze, [usunięte przez moderatora] żadnego szacunku dla ludzi, duża rotacja pracowników i żadnych perspektyw na jakikolwiek awans. Robota dobra dla ludzi świeżo po studiach, popracować rok żeby się zapoznać z technologią potem szukać porządnej firmy.

art

Siema koledzy,też pracowałem w tej firmie w dziale konstrukcyjnym na czarno, kicha straszna ,cała prawda a od siebie mogę dodać że atmofera w firmie jest do (usunięte przez administratora) y,tą atmosferę robi sam prezesik i jego kapo z działu zaopatrzenia.Prezes jest jak chorągiewka raz w lewo raz w prawo jak jest mu akurat wygodnie.

mordka

Witam,potwierdzam cała prawda o tej firmie,pracawałem tam na czarno przez 1 rok, prezes płacił jak chciał kawał c (usunięte przez administratora) a,cały czas szukał pretekstu żeby urwać wypłatę a na koniec przy roztaniu nie zapłacił.

pitbull

uważajcie na tą pseudo firmę,firma jednoosobowa a zatrudnia ludzi na działalność albo na czarno.Ludzi ma za nic , chińczyk wyżej stoi,wzbogaca się kosztem pracowników a pracownika ma za nic , oszust i kombinator NIE polecam, chyba że checie pracować na czarno i nie być pewnym wysokości zapłaty,bo to jest uzależnione od humoru prezesika biznesmena.

Zostaw merytoryczną opinię o Worktech-Monika Jabłonowska - Warszawa

Worktech-Monika Jabłonowska
2.4/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Ostrobramska 104A lok. 34
    04-118 Warszawa