worktech-monika jabłonowska

Opinie o worktech-monika jabłonowska

łysy

Zgadzam się ze wszystkim . Atmosfera fatalna. Prezes nie słowny. Akurat w moim przypadku udało mi się zabrać wszystkie swoje pieniądze, czym prezes nie był zbytnio zadowolony... Uważajcie na tą firmę.

anna

moim zdaniem to dobrze, ze istnieją jeszcze takie firmy które dają możliwosc zdobycia doswiadczenia ,przecież to ze ktos ma stantus studenta nie jest dyskryminowany, dostaje siwetny start w przyszlosc. W dodatku sa bardzo wyrozumiali pos wzgledem grafiku.

andrzej

Prezes płaci marne grosze, [usunięte przez moderatora] żadnego szacunku dla ludzi, duża rotacja pracowników i żadnych perspektyw na jakikolwiek awans. Robota dobra dla ludzi świeżo po studiach, popracować rok żeby się zapoznać z technologią potem szukać porządnej firmy.

art

Siema koledzy,też pracowałem w tej firmie w dziale konstrukcyjnym na czarno, kicha straszna ,cała prawda a od siebie mogę dodać że atmofera w firmie jest do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] y,tą atmosferę robi sam prezesik i jego kapo z działu zaopatrzenia.Prezes jest jak chorągiewka raz w lewo raz w prawo jak jest mu akurat wygodnie.

mordka

Witam,potwierdzam cała prawda o tej firmie,pracawałem tam na czarno przez 1 rok, prezes płacił jak chciał kawał c [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a,cały czas szukał pretekstu żeby urwać wypłatę a na koniec przy roztaniu nie zapłacił.

pitbull

uważajcie na tą pseudo firmę,firma jednoosobowa a zatrudnia ludzi na działalność albo na czarno.Ludzi ma za nic , chińczyk wyżej stoi,wzbogaca się kosztem pracowników a pracownika ma za nic , oszust i kombinator NIE polecam, chyba że checie pracować na czarno i nie być pewnym wysokości zapłaty,bo to jest uzależnione od humoru prezesika biznesmena.

Zostaw opinię o worktech-monika jabłonowska - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie worktech-monika jabłonowska