FACHMONT SERVIS

Kraków

Opinie o FACHMONT SERVIS

Joanna
użytkownik zarejestrowany

@spawaczjeśli masz jakieś doświadczenia z pracy w FACHMONT SERVIS chętnie dowiemy się więcej na ten temat. Jednak przypominam, że komentarze muszą spełniać wymogi Regulaminu forum. Nie mogą dotyczyć konkretnych osób, ani zawierać pomówień. Zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli dowiedzieć się jak najwięcej dzięki merytorycznym wpisom, które przybliżą to jak wygląda praca w firmie. Co możesz powiedzieć o firmie FACHMONT SERVIS jako pracodawcy?

kaja
użytkownik zarejestrowany

na razie chyba tak, bo nie widze, zeby rekrutowali jednak.

Stefan

Morze i pojechał ale na pewno nie z tej firmy

Stefan

olololo jak jest w RPA :)

monter przeuj

no to kolego napisz jakie stawki daja monterce i spawacza?

olololo

tak są wyjazdy mówię wan nieźle stawi i powiem nieźle sobie radzi ta firma jadę do RPA od nich

@olololo 18.02.2015, 13:27

A kiedy jedziesz bo ponoć wszystko jest wstrzymane i nic nie wiadomo co dalej??

Piter

ponoc sa wyjazdy z fachmontu do rpa?jakie stawki dla monterki i spawaczy?jakie warunki wogole?

młody

witam, młody chłopak po kursie 141 8gr materiałowa hl045 ma szanse się dostać? Brak mi doświadczenia i wszędzie jestem odprawiany z kwitkiem :)

jak chodzi o kase to jest ok ale pasowaloby zmienic kierownictwo wtej firmie

filet

To prawda....nie płaci za urlop,nadgodziny po tej samej stawce co masz na umowie...ale ogólnie lepiej niż u Żaby...przynajmniej to.(z kasą)

????

A w Naftomontażu nie płacili? spania nie było?

tomasz.gb1@gmail.com

Firm ogólnie wypłacalna,ubezpieczenie jest,przejazdy busami bezpłatne,spanie tez,kasa co miesiac na koncie,mysle ze nie jest zle,pracowałem w Naftomaontazu tam to dopiero maja roz [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w głowach.masakra.a u Sroki jakos leci.

Zostaw opinię o FACHMONT SERVIS - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie FACHMONT SERVIS