Opinie o Imar Service Group Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Imar Service Group Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Imar Service Group Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Imar Service Group Sp. z o.o. w Warszawa

Marcel

Polecam, bardzo dobra firma :) Wśród innych agencji naprawdę się wyróżnia!

arturo1990

Zdecydowanie polecam! Super obsługa, mili ludzie i zawsze wszystko na czas! Lubię atmosferę w Imar Service Group za: Jakość obsługi i miła atmosfera.

Aleksandra

Rzetelna firma i wypłaty na czas.

Ryszard
@Aleksandra

Twoja opinia jest pozytywna, ale zawiera mało szczegółów. Kandydaci do pracy w tej firmie najchętniej czytają opinie zawierające szczegółowe informacje. Czy możesz napisać, na jakim stanowisku pracujesz i jak wygląda zakres obowiązków na Twoim stanowisku w firmie Imar Service Group?

Ulka

Na jaką umowę można liczyć na początek?

Czy rekrutacja na stanowisko Doradca ds. obsługi klienta na infolinii obsługowo-sprzedażo w firmie Imar Service Group Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Podpowiedzcie czy firma prowadzi może rekrutacje?

Calinka

Dawno nikt nie pisał na forum. Rozumiem, że atmosfera w firmie jest dobra i nikomu nie chce się pisać?

Romek91
@Calinka

Wszystko w porządku firma dalej działa, ma się dobrze, praca jest OK, wypłaty zawsze na czas :)

Największy (usunięte przez administratora) jaki może być! Oszukują człowieka a każdym kroku! Sprawa zgłoszona do inspekcji pracy!

Mariusz
@.

Hahahahaa... pracuję u nich ponad 3 lata i jeszcze nie zdarzyło się żeby mnie oszukali albo spóźnili się chociaż 1 dzień z wypłatą! kompletnie nie potwierdzam opinii . (kropki) powyżej.

major

Firma krzak. Zdecydowanie nie polecam.

martyna
@major

Buahahahhaa... sam jesteś krzak :) Firma działa prawie 20 lat na polskim rynku, a Ty mówisz, że krzak... bez komentarza :D

marzen

Nie polecam pod żadnym względem, kręcą oszukują pracowników jak tylko mogą, a jeśli się chce coś wyjaśnić to tylko potrafią się kłócić , nie szanują pracowników w ogóle, jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@marzen

Absolutnie się z Tobą nie zgadzam. Twoja opinia jest wyssana z palca i nie ma nic wspólnego z prawdą :)

razeor

Imar Service Group jest raczej stabilna firma, działaja co prawda od 17 lat na rynku, co nie jest jakimś długim stażem, ale w internecie nie trudno znaleźć ich aktualne ogłoszenia o pracę. Pytanie czy oni aby na pewno dobrze tą prace załatwiają, czy w razie problemów można liczyć na pomoc ze strony firmy?

Roksana1990
@razeor

Można liczyć na pomoc jak najbardziej :) Aktualnie staż już praktycznie 20 letni i jak dla mnie to długo jak na polski rynek :)

Weronika

W ostatnim czasie widziałam kilka ofert pracy w firmie Imar Service Group, może posiada ktoś informacje dotyczące obecnych stawek, jakie oferuję ten pracodawca? Osoba studiująca zaocznie może liczyć na korzystny dla siebie grafik? Co z kwestią dni wolnych, nie jest problemem otrzymanie wolnego? Zachęcam was do odpowiedzi, będziemy niezwykle wdzięczni za nowe komentarze w tym wątku. @., proszę byś przestrzegał regulamin serwisu gowork, jednym z punktów jest nie pisanie obraźliwych słów, komentarze obraźliwe i wulgarne będą usuwane. Opisz dla nas bliżej swoją sytuację sporną z tym pracodawcą, chętnie poznamy nowe informacje w tym aspekcie.

Bonifacy

Ci co piszą se bardzo super to chyba nie pracowali tam jeden wielki kolchoz pracy tam jest obóz normalnie. Wymagają nie wiadomo czego od początku chodź tak naprawdę przygotowanie do pracy nie marne na szkoleniu bardzo mało przekazywanych informacji a później jak się zaczyna pracować to wymagają cudów od Ciebie. Chodzą tylko i się uważają za lepszych od siebie. Ta praca w Orange straszna porażka

@Bonifacy

Chyba masz problem z przyswajaniem wiedzy szkolenie 5 tygodniowr to mało?

Firma fajna przyjazna jak ktoś nie chce pracować na słuchawce to niech nie aplikuj. Teraz młodym ludziom trudno dogodzić niestety:( ja do Imaru nie mam żadnych zastrzeżeń

Weronika

@Kaśkaco powiesz o warunkach pracy w Imar Service Group? Co najbardziej podoba Ci się w Twojej pracy? Czy długo pracujesz w firmie?

Kaśka

Zawsze mówię, że pracę na słuchawce trzeba lubić. Nie każdy wytrzyma długo w takiej pracy i najlepszym wyjściem jest odejście z firmy. Ja lubię to co robię i nie narzekam, wystarczy tego szkolenia które miałam.

gal

Imar jest tylko agencją pracy, pośrednikiem, zatrudniającym pracowników dla orendża i to nie imar dyktuje stawki i zwalnia ludzi sam z siebie tylko robi to na zlecenie :) praca na słuchawce po szkoleniu miesięcznym to masakra, teoretycznie masz trenera do dyspozycji i innych pracowników ale oni słuchają, z klientem gadasz sam, a materiału do ogarnięcia jest w cholerę. Stawka podstawowa nie powala,a realne premie da się wyrobić po dłuższym okresie czasu jak się serio chce i przykłada.

gal

Weronika

@Bonifacy czego dokładnie wymagają w pracy w Imar Service Group? Może trzeba mieć jakieś doświadczenie? Pozostawienie merytorycznych informacji i opinii o pracy w firmie będzie pomocą dla tych osób, które chcą zatrudnić się tutaj.

Kulturysta

Jaki jest powód, że Imar Service Group ma dość długa listę ofert pracy? Jakieś nowe projekty mają i dlatego?

Lolo

Imar i Orange bardzo źle traktuje ludzi chodzi się na szkolenie cały miesiąc zaczynasz pracę od dwóch dni opiekuna. Po czym na drugi dzień masz monitoring i bardzo ciężko go zaliczyć bo wymagają od Ciebie żebyś przeprowadzał rozmowy jak stary pracownik. Więc większość tego nie zalicza i rozwiązują umowy. Nie polecam tej całej dziury. Nie mili ludzie tak naprawdę z pozoru robią dobre minki a tak naprawdę są inni.

Zostaw merytoryczną opinię o Imar Service Group Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Imar Service Group Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Imar Service Group Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Imar Service Group Sp. z o.o.?

Imar Service Group Sp. z o.o.