Opinie o Publimar w Lublin

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Publimar. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Publimar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja mięs i wyrobów z mięsa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Publimar w Lublin

Gawron

Jaka jest średnia wieku pracowników w lublinie?

Witam nie polecam pracy w firmie publimar .zła atmosfera pretensje o wszystko .a tym bardziej gdy ma się dziecko i trzeba wcześniej wyjść .z kierownikami nie da się nic ustalić .po okresie próbnym zwalniają bez powodu dlatego ciągle są ogłoszenia o pracę nie polecam szkoda czasu i energii na ta firmę

prod

jakie stanowiska na produkcji macie?

oppo

Podobno umowa na czas nieokreslony mozliwa jak najbardziej, prawda to jest?

mumins
@oppo

sorry zle sie podpisalem, nie jestem kandydatem, pracuje tu

Iwona
@mumins

Widzę, że nie znalazłeś tu odpowiedzi, a też mnie to ciekawi. Próbowałeś zagadać kierownika albo kadry w tej kwestii? Macie w ogóle umowę o pracę od początku? Na jaki czas najpierw się ją podpisuje? Nie chciałabym na zleceniu długo pracować, więc wolę podpytać gdybym się zdecydowała tam aplikować w przyszłości :)

higro
@oppo

tak jest możliwa umowa o prace na czas nieokreślony.

higro
@Iwona

jeśli dalej zatrudniają na tych samych zasadach co kiedyś to od razu jest umowa o pracę

oki
@higro

pierwsza na okres próbny?

oki
@higro

3 miesiące czy jakoś inaczej?

Kierowca

Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Młodszy operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
taki

praca nie jest zła. nie jest idealnie, ale warunki są okej. jak dla mnie jest w porządku póki co, chociaż sam jakoś mega długo tu nie pracuje

@taki

czy mogło by być lepiej? na pewno. ale ja sie póki co stąd nie ruszam, bo mi tu całkiem dobrze.

Jota
@taki

a masz porownanie z innymi firmami?

Jota

no to mają porównanie, to tym bardziej wiesz co mówisz myślę, jednak pierwszą pracę ocenia się trochę inaczej niż mając większe doświadczenie

taki

ogólnie raczej każdy się zajmuje swoją robotą, wiadomo, czasem się pogada, ale raczej nikt nie ma czasu ani energii na jakieś konflikty i inne takie

mario

jak wam się pracuje tutaj? ciężka robota czy raczej luźno?

mario
@mario

nad stanowiskami fizycznymi sie zastanawiam, co możnaby wybrać tutaj do pracy

prac
@mario

no najlepiej to na co jest oferta pracy

prac
@mario

na olx masz jak co to se zobacz

alt

No luźno to nie jest

alt
@mario

Ale też nie do przesady, normalna robota i tyle

X
@mario

ogarnięty człowiek da rade. jak komuś sie nie chce to problem

kor
@X

są tu zmiany?

Alicja
@kor

A o jakie stanowisko pytasz? Bo może to też zależy? Ja szukam czegoś bez nocek, także też się chętnie dowiem w sumie.

Bker
@Alicja

przecież macie w ogłoszeniu wypisane godziny pracy.

domen
@kor

Są, temat był poruszany już wiele razy, więc nie wiem na ile jest sens to powtarzać. Jak nie znajdziesz, to daj znać, to ci napisze

ciekawski

hej, jeśli chodzi o pracę przedstawiciela handlowego, to ile doświadczenia trzeba mieć, żeby wzięli pod uwagę moje CV?

ciekawski
@ciekawski

i czy patrzą na to, żeby było typowo z branży czy po prostu PH?

kolaczek
@ciekawski

kolego nikt nie siedzi w glowie rekruterow, jak bedziesz tak rozmyslac nad wszystkim to nie bedzie dobrze. Wysylaj CV i dzialaj, ja poczytalem troche te opinie i bede probowac. Na inne stanowisko ale probuje

@ciekawski

napewno im więcej tym lepiej, wyżej dobrze mówi, aplikuj

Byk
@ciekawski

Z doswiadczenie wiem ze czasami ilosc przepracowana nie jest najwazniejsza

amadi
@ciekawski

a przedstawiciel umowa o prace czy cos innego? jakies premie/dodatki?

dżejk
@amadi

piszą w ogłoszeniu, że umowa o prace

amadi
@dżejk

okej, dzięki, a wiesz jak z drugą częścią pytania?

dżejk
@amadi

no nie bardzo, jeszcze tu nie pracuje, a ty też wysłałaś cv?

ile
@dżejk

jak długo czekacie na odp??

odp
@ile

no troche, ale nie powiem ci ile ty bedziesz dokladnie czekal przeciez... u mnie to bylo ponad tydzien jakos

ktoś
@odp

ale dobrze wiedzieć orientacyjnie chociaż, także raczej to sprawnie idzie, z tego co piszesz

tyto

gdzie szukacie ofert?

tyto
@tyto

na olx coś widziałem, aktualne to?

for
@tyto

tak na olxie najczęściej wrzucają, bo na pracuj chyba też profil mają, ale tam nie ma ofert póki co

for
@tyto

masz przecież daty dodania, to w czym problem?

X
@tyto

skoro wisi to aktualne....

Ciągła rotacja

Magazyn praca na trzy zmiany w zimnie, atmosfera jest marna, najniższa krajowa i ewentualnie koperta. Socjalny wygląda jak toaleta w kraju trzeciego świata. Praca przy kompletacji zamówień, wózek ręczny i skaner lub przy surowym mięsie, waga i przerzucanie setek skrzynek. W dzień sortowanie na czyste i brudne w smrodzie zepsutego mięsa. Część kierowników, to ludzie z którymi idzie się dogadać, są jednak też tacy, którzy mają deficyty umysłowe. Praca na przeczekanie, zresztą wielu tak podchodzi patrząc po ciągłej rotacji, no i perspektywy rozwoju żadne, nie istnieje coś takiego jak badania do pracy i nikt nie weryfikuje, czy masz książeczkę sanepidowską, masz chęci to z marszu do pracy. Jeśli nie masz w życiu ambicji i chcesz ciężko pracować, po 6 dni w tygodniu i prosić się o urlop jakby to było nie prawo a jakaś łaska i przy tym dorobić się jedynie garba i nerwicy, to śmiało aplikuj.

@Ciągła rotacja

doprecyzujesz dla jasności tę ewentualną kopertę? z tą książeczką też się teraz zastanawiam, to nigdy nie było tu żadnej wizyty sanepidu ani nic, że uwagi by do tego większej nie przykuwali? jest też wzmianka o ciągłej rotacji, ona dotyczy dosłownie każdego stanowiska czy są jednak osoby pracujące o wiele dłużej, jaki byłby najdłuższy staż?

@Ciągła rotacja

Ale co precyzować z kopertą, nie znasz realiów Januszy biznesu? Najniższa krajowa a reszta po cichu. Potem głodowa emerytura a na ewentualnym zwolnieniu groszowa wypłata. Magazynierzy pracują na trzy zmiany, w nocy nie mogą wyjść nim nie skończą zamówień, więc jest z tego powodu zła atmosfera, bo się obgadują który zawalił zmianę. Są kierownicy którzy całą noc siedzą w kantorku i nic nie pomogą, a są tacy którzy wezmą pare zamówień. Praca przy żywności a nikt nic nie weryfikuje, zapytają o książeczkę i tyle, szkolenia bhp też nie ma, ale kwity do podpisu, że się odbyło. Rotacja na magazynie jest znaczna, nie dotyczy kierowników, bo część to uważa czerwoną bluzę za swój dziejowy sukces. Jeżeli masz pół roku stażu, to już jesteś stary wyga. Ludzie zostają do pierwszej wypłaty, albo do drugiej i idą dalej. Jeżeli jest święto narodowe i wszyscy mają wolne, to magazyn już na nocną zmianę przychodzi na 20 i za te godziny do północy płacą jak za zwykły dzień. Tylko praca, praca i praca, jak idziesz na zwolnienie, to na Ciebie krzywo patrzą, nawet jak myślisz o urlopie, to są komentarze. Nie choruj, kichaj na mięso, ale w pracy bądź, nie miej życia prywatnego, tylko publimar, wtedy zarobisz w kopercie 2 stówy więcej.

@Ciągła rotacja

Powiedz jak wygląda sprawa z kierowcami? Też duża rotacja? W końcu jest ktoś co więcej pisze oprócz jednozdaniowych odpowiedzi. Prosiłbym również jakieś słówko o zarobkach w przybliżeniu? Najniższa plus koperta, ale koperta to drugie tyle czy mniej czy więcej?

@Axe

Kierowcy też lekko nie mają(wątek wolnego i urlopu już chyba jasny), jak jesteś na 4 w pracy, to już późno dlatego niektórzy są nawet wcześniej. Dlaczego? Ogrom towaru który musisz sam załadować(plecy bolą od patrzenia), ciągniesz pod presją czasu duże ilości ciężkich skrzynek stojących często w losowych miejscach, bo takie są realia(mało przestrzeni a towaru w opór). Starzy kierowcy mają układy w sklepach, więc dorobią też zbierając zamówienia i Ci co już sobie to dawno temu poukładali, to nawet zarobią. Punktów jest dużo, więc jest tego kręcenia. Musisz pilnować kasy, bo odpowiadasz za braki. Jest też druga strona medalu czyli godziny pracy, zaczynasz w nocy i jeździsz do południa, ktoś powie wow, to cały dzień wolny, a Ty padasz już o 17 i myślisz do spania, bo o 2/3 pobudka(dla singla to jest męczące a jak masz rodzinę, to powodzenia). Zarobki magazyn to w przedziale od 3 z małym hakiem do około 4 dla tytanów pracy i frekwencji, czyli sam odpowiedź czy warto za pracę w zimnie na 3 zmiany. Teraz wszyscy się zastanawiają, czy po wzroście najniższej krajowej, koperta nie schudnie, bo jak wiadomo na kimś odbić trzeba. Atmosfera na pierwszy rzut oka nie jest najgorsza, ale diabeł tkwi w szczegółach i trzeba popracować, żeby zobaczyć, że jest daleka od ideału, bo nawet jak w twarz Ci nikt nie powie, to Cię pomówią zakulisowo. Przyszedł nowy magazynier, szkolił go gość który w międzyczasie odszedł i potem szkolił inny ale w międzyczasie tamten szkolony poszedł gdzie indziej. He he he. Kamizelek to nawet nie piorą, tylko ją dostaje kolejny nowy. Nie uczysz się ich imion, mówisz na Ty, bo i tak za chwilę go nie będzie. Warunki w jakich się je śniadanie czy obiad, to odbierają apetyt a jak źle trafisz z przerwą, to masz ludzi jak w kurniku i posko ukraiński gwar. O szafce możesz pomarzyć, bo to przywilej elity a zdarzały się również skargi na to, że jakieś fanty ginęły, ale jak zobaczysz większość tam pracujących, to przestaniesz się dziwić.

@Ciągła rotacja

Dzięki za wyczerpującą odpowiedź. Powiem, że chyba skutecznie mnie zniechęciłeś :) Szkoda nerwów i czasu pozdrawiam

Axe

Jakie godziny pracy są mniej więcej dla kierowcy w oddziale Lublin? Ile punktów do rozwozu itd? Start pracy o 4 rano?

Elżbieta
@Axe

Sama się zastanawiam. Planujesz wysyłać cv? Jak zaproszą Cię na rozmowę dasz znać jakie pytania zadawali? Na jakie wynagrodzenie w ogóle można tu liczyć?

@Elżbieta

Prawdopodobnie podjadę i z kierownikiem od raz pogadam bo podobno jest taka możliwość. Rozmowa mam nadzieję że jest normalna i bez zadawania fizoloficznych pytań bo praca wydaje się przyziemna to i pytania nie z kosmosu ???? Dam info.

Uno

I jak?

kamis

dział pakowania fajny? jakieś opinie?

kandydat

witam, czy kierowca również potrzebuje badań sanepidowskich? pozdrawiam.

mysliciel
@kandydat

on ma jakiś kontakt bezpośredni??

miecznik
@kandydat

w ogłoszeniu nic nie pisali o badaniach sanepidowskich

@miecznik

to pewnie nie trzeba, najwyżej cię na takie skierują

@mesjasz

a tak to to każdy jest na nie wysyłany z pracowników czy każdy w swoim zakresie je wykonuje?

Korsarz
@mesjasz

a ciekawe czy jakies psychotesty potrzeba

@Korsarz

nie chyba nie po co? w sumie tylko towar przewozisz?

@Korsarz

ja tylko z tym sanepidem bym się zastanawiał...

Korsarz
@alert

No w sumie moze masz racje

Wers

Jak jest z godzinami pracy dla magazyniera? Chodzi mi o zmiany ,czy istnieje możliwość dogadania i chodzenia tylko na jedną zmianę ?

Heis
@Wers

Gdyby była taka możliwość, to zaraz by pewnie cały zakład na jedną zmianę chciał pracować...więc wątpię szczerze mówiąc

ppp
@Heis

no właśnie, a są teraz jakieś aktualne oferty pracy na to stanowisko?

szukajcie a znajdziecie

tofik
@ppp

na olx mi coś mignęło, ale to sprawdź sobie czy nadal ta oferta aktualna, bo nie wiem

tak chyba 25 zaktualizowali

Byk
@mesjasz

ciekawe czy nie jest za pozno aby teraz kandydowac

Gghh
@Byk

no to poczekaj jeszcze, to na peeewno będzie za późno, byku wysyłaj cv a nie

Gghh
@Byk

zresztą możesz przedzwonić chyba do 15 powinni odebrać i się dopytaj to będziesz wiedział

Aga

Interesuje mnie jakie godziny pracy są dla fakturzystki na hurtowni, bo jest w ogłoszeniu tylko, że trzyzmianowo

Aga

Pozwól że sama ocenie okej? Akurat słyszałam inne opinie więc dzięki ale już mogłeś przynajmniej napisać konkretną informację bo potrzebuję wiedzieć.

vero
@Aga

na rano 4-12 pn-sb, popołudnie 12-20 i nocna 20-4, tylko w ndz od 17 nocna jest

karla
@vero

wiem, że stary wątek, ale akurat szukałam odpowiedzi na to pytanie i jeszcze bym się chciała dopytać jak to grafikowo wygląda? w sensie jak są rozłożone w miesiącu te zmiany, może ktoś będzie wiedział

@karla

zależy o jaki dział pytasz konkretnie?

ogólnie to tak jak wyżej masz napisane są 3 zmiany

@karla

Ranna jest od poniedziałku do soboty i to jest 4-12 po południowa jest od poniedziałku do piątku 12-20

@karla

fakturzystki i kierowcy troszkę inaczej, ale no nie wiem o co konkretnie pytasz

Neroni
@dina

No wątek dotyczył pracy fakturzystek, więc zakładam, że to o to chodzi

iro

jako kierowca samemu się załadowuje czy chłopaki z magazynu albo skądś to robią?

banjo

Z tego co wiem to raczej kierowca, kolega tak mówił, ale pewności 100% nie mam

iro
@banjo

a no to słabo, ale jak nie masz pewności to jeszcze zaczekam, może ktoś potwierdzi

banjo
@iro

Tak najlepiej będzie, żeby ktoś potwierdził albo zaprzeczył

@iro

W ogłoszeniu widzę, że stanowisko nazywa się kierowca/magazynier, więc czego innego się spodziewać

miecznik
@Erik

dokładnie, masz napisane, że załadunek i rozładunek samochodu także standardowo

frontier

Ile etapów rekrutacji?

magik
@frontier

roznie, ogolne pytanie, ogolna odpowiedz. zalezy od stanowiska rzecz jasna

@frontier

na co aplikujesz?

zdesperowany

Dzień dobry, pilnie szukam pracy!!! zastanawiam się bo nie widzę żadnych ogłoszeń?! może tutaj czegoś się dowiem, jacyś aktualni pracownicy mogli by mi doradzić! albo może wiecie czy na którejś produkcji nie macie wolnych miejsc?

clas
@zdesperowany

o Lublin konkretnie pytasz?

@clas

tak, masz jakieś informację???

@clas

ogólnie też bym chciał się zorientować o rekrutację, ile się czeka jak przebiega?

kolega
@zdesperowany

zacznijmy po pierwsze od tego na jakie stanowisko chcesz się zrekrutować ale no szczerze mówiąc nie ma tam nic specjalnego...

@kolega

W sensie? Że nie ma rekrutacji, czy nic wartego uwagi, bo nie rozumiem do końca? Raczej słyszałem dobre opinie, więc chyba chodzi o to pierwsze?

@Erik

tak chodziło mi o rekrutacje

@Erik

koledze chyba chodziło o ogłoszenia... bo teraz zobaczyłem dopiero na OLX że są odnowione od listopada, wcześniej nie mogłem znaleźć albo źle szukałem

Lukalu

Jakich kompetencji wymagają od pracowników? Czy trzeba mieć doświadczenie?

pedro
@Lukalu

ale kompetencji względem jakiego stanowiska?

poppy
@Lukalu

Z reguły celują w doświadczone osoby, ale mógłbyś sprecyzować, gdzie w ogóle startujesz?

@pedro

Złożyć chciałem papiery na pracownika fizycznego. Tam napisane jest, że komplementacja zamówień, wydawanie towaru itd.

@poppy

I właśnie tam nie jest napisane nic o doświadczeniu, chyba że coś przeoczyłem.

@poppy

Kompletacja oczywiście zmieniło mi

Amerigo
@Lukalu

Tak, nie jest wyszczególnione w wymaganiach, bo po prostu nie jest wymagane

Lion
@Amerigo

tak jest, raczej należy pominąć jakieś domysły typu "może zapomnieli dopisać", bo to mało realne

@Lukalu

w tych czasach to raczej zapał do pracy się liczy, doświadczenie zawsze możesz nabyć każdy od czegoś zaczyna. najlepiej jak pokażesz na rozmowę że po prostu chcesz pracować a nie bąki zbijać i brać kasę

clas

no niby tak, ale na doświadczenie też jednak jeszcze dużo firm patrzy i nie wszędzie chcą douczać ludzi...

Erik

No nie do końca...w sensie zapał ważny, ale jak gdzieś jest wymagane doświadczenie, czy np. konkretne papiery, to cię nie wezmą tylko dlatego, że masz dużo zapału w sobie

Nundo

Pytam o oferte kierowcy z kat. B, czym się jeździ? rozumiem, że nie są to jakieś duże załadunki skoro nie trzeba mieć dodatkowych uprawnień?

@Nundo

odległościowo jak się mniej więcej takie trasy rozkładają i czy załadunek się samemu robi?

@Nundo

pierwszy raz się w ogóle spotykam z ofertą na kierowcę z kategorią B i mnie to zainteresowało, dlatego dopytuję, bo chciałbym spróbować

@Nundo

Na B to przecież małym busem pojedziesz i to nawet z przyczepką bodajże, to nawet nie tak źle. Pewnie nie wymagają więcej, żeby wynagrodzenie ewentualne było niższe?

@Anna

no dobra ale nie o to było pytanie, pytam czym konkretnie się jeździ a nie czym można na tej kategorii...

@Anna

pewnie im taki bus wystarcza na trasy, które robią

@Anna

nie wiem co by miało mieć do tego wynagrodzenie, jeśli nie potrzebują większych samochodów to ich nie mają i zatrudniają na B, to chyba proste

Komar

Czy można liczyć na umowę na czas nieokreślony?

mokate
@Komar

no to raczej, że po pewnym czasie dostaniesz i taką

Soko
@mokate

Nie wszędzie tak bywa, więc nie dla każdego to oczywiste

@mokate

No a po pewnym to jakim? Normalnie 3 miesiące jak wszędzie?

mokate

jak wszędzie? prawie nigdzie nie dostajesz po 3 msc od razu nieokreślonej umowy

@mokate

No to chyba na razie na inne miejsca pracy się natknęłam. To tutaj jak jest ostatecznie? Kolejna na rok?

kon

ja na rok dostałem

@Anna

też jeszcze nie widziałem firmy co by nowych pracowników na nieokreślony zatrudniała, ale jak ty w takich byłaś to zazdroszczę w sumie

@Nundo

wątpię, żeby w takich była to wygląda na jakieś jej dziwne wymysły

@Nundo

zawsze jest jakiś próbny czas, krótszy lub dłuższy ale jest

Zostaw merytoryczną opinię o Publimar - Lublin

• Jak się pracuje w Publimar?

Zobacz opinie na temat firmy Publimar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 119.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Publimar?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 17 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Publimar?

Kandydaci do pracy w Publimar napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Publimar