STEMOR Jan Trzaska Sp. K.
4 41 28 5 1
Leszek Nowy wpis

Czyli na praktyki miejsce według was bardzo polecane? Wyjdę z większą wiedzą niż zaczynając?

Studenci Nowy wpis

Pracować nie pracowaliśmy na etacie, ale mieliśmy praktyki - pierwszy stydzień trochę nudno, cały czas w warsztacie, przekładanie śrubek, materiałów, po dwóch dniach masz dosyć. Póżniej ruszyło, głównie stocznia, wyjazdy, bardzo dużo można się nauczyć, są i praktycy i teoretycy. Ludzie bardzo otwarci i zaangażowani, kilka zespołów wszyscy zżyci, dobra atmosfera. Dla zainteresowanych - polecam, może wyjść coś fajnego. Praktyki niby darmowe a i tak wypłata była.

Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 136 dni.

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Antek Nowy wpis

Taka cisza na forum może wynikać jedynie z dobrej pracy i zadowolonych pracowników.

Ranking
Tymon

STEMOR to bardzo dobra firma i również bardzo dobry pracodawca!!

J.F

Bylem na rozmowie i ja przeszedłem. Zarobki ok umowa tez wiec jestem zadowolony. Ekipa z pracy zgrana dobra organizacja pracy i wporzadku szefostwo. Firma na plus . Polecam

Marta

@Stefan Kram, jesteś byłym albo obecnym pracownikiem Stemor? Daj znać, jakie są Twoje doświadczenia związane z tym pracodawcą. Co sądzisz o wysokości wynagrodzenia? Czy firma zapewnia stanowisko adekwatne do umiejętności oraz daje dostęp do wszystkich niezbędnych narzędzi pracy?

Stefan Kram

dla elektrykow polecam Marine Design /AB Marine

Tak6Nie2

Marta

@Pacownik, z Twojej wypowiedzi wynika, że jesteś zadowolony z pracy i warunków. Mógłbyś powiedzieć, jakie stanowisko zajmujesz? Co jest największym plusem zatrudnienia w tym miejscu? @Marian, jesteś pracownikiem STEMOR Jan Trzaska? Jakie jest Twoje zdanie na temat firmy? Odpowiada Ci atmosfera i wysokość zarobków?

Marian

Janek, nie przejmuj sie garażowcami! I tak jak bedzie zadanie z gwiazdka to do Was zadzwonia, bo do kogo?

Pacownik

Strasznie sfrustrowany jesteś - szefo ci na odcisk nadepnął? To nie forum dla konkurencji tylko dla pracowników! Nie wiem kto komu kanapki zabierał, ale pracuje kilka lat i mogę powiedzieć, ze jest coraz lepiej (z kasa, sprzętem, projektami, większa kadra) - także raczej nie biedują. A ze po polibudzie to chyba dobrze, ja też po polibudzie jestem, po czym mieliby być - po politologii?

Marta

@Reklamawidzę, że nie zgadzasz się z opinią @Luźny. Mógłbyś powiedzieć jak Ty oceniasz STEMOR jako pracodawcę? Każda dodatkowa informacja może być bardzo pomocna.

Reklama

Lużny, ja nie wiem kim ty jesteś, ale trochę tutaj pracuje i ztego co zauważłem ludzie raczej zadowoleni, więc jeżeli trzymasz sie tylko terminowej wypłaty - to się w cholere zwolnij - idz do korpo, będzie zdrowiej dla wszystkich. A budynek - jak to w porcie, szału nie ma ale ważne że wszedzie blisko. Kuchnie masz w domu , mi wystarczy ten aneks jaki jest, no chyba ze obiadki chcesz nam gotować. A kible - zacznij od siebie może... Ja nie mam problemów z biurem - może ty za dużo na [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] siedzisz na miejscu i cos w głowie juz nie tak?

Tak9Nie
Marta

@Luźnypiszesz o wielu elementach, które w firmie nie działają najlepiej. Jeśli chodzi o nowych pracowników, to zwykle potrzebują oni chwili, by do pracy się wdrożyć. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o mocnych stronach pracy w firmie? Wspomniałeś już o terminowej wypłacie. To ważna informacja dla osób, które zastanawiają się nad pracą w STEMOR. Co jeszcze powinny one wiedzieć?

Tak7Nie

Luźny

Firma mieści się w rozpadającym budynku, gdzie ze studzienek wywala ci wode na podloge, szatni nie ma, kuchni nie ma, w kiblu strach chociazby patrzec na deske, Generalnie syf, kiła i mogila. Jedyny plus, to wyplata w terminie. Teraz jak zmienila sie "administracja", to nie możesz spodziewać się - NICZEGO- , bo żaba siedząca w biurze wywala oczy za każdym razem jak o cokolwiek się ją zapyta. Laska nie wie nic. WyobraŹ sobie skoro reprezentacja firmy tak funkcjonuje, to jak funkcjonuje cala firma.

Tak2Nie1

NOKIAN

Czy ktoś może wypowiedzieć się w jakim przedziale mogę spodziewać się podstawy netto z 3 latami doświadczenia jako asystent projektanta PCB / samodzielny projektant PCB? (po studiach)

oalal

no i teraz w końcu jest oferta do nich jako młodszy inżynier serwisu, wiec spokojnie mozna dobre kwoty zarobić wydaje mi się.

rudy

Ja bylem na rozmowie ostatnio - warunki całkiem niezłe dostałem na początek, pomoć sporo wyjazdow jest - troche tego sie obawiam, ktos sie moze wypowiedziec?

nsdap

Ta firma to krzaczek rosnący na podwórku niemieckiego alkoholika... Wyzysk, a jak niemiec się napije, to trochę podleje. I tak sobie razem żyją w tej swojej iluzji...

Tak3Nie1

Reklama

okres próbny/czas określony a potem różnie, raczej na nieokreślony - teraz chba nawet przepisy sie pozmieniały i nie można za bardzo na kolejny określony więc bez na bezterminowe beda musieli dawac

Pacownik

Co do płacy zależy kogo reprezentujecie czy jesteście zwykłymi elektrykami (od ciągnięcia kabli) czy wykwalifikowani automatykami (sami jesteście zaprogramować i stworzyć system alarmowy na statek). Przedział płacowy jak chyba w każdej firmie. Najpierw jednak trzeba się wykazać żeby później móc porozmawiać o satysfakcjonującym wynagrodzeniu. Ja tak miałem - na początku było ciężko finansowo ale w tej chwili mam to co chciałem. Pomimo mojego doświadczenia w innych podobnych spółkach to w tej firmie nauczyłem się najwięcej, ludzie dbają o swoich pracowników i przekazują im cała swoją wiedze. Godnie polecam. Negatywne opinie podejrzewam ze są od ludzi którzy nie spełnili oczekiwań pracodawcy.

Tak10Nie

podkopacz

tez jestem ciekawy, bo slyszalem rozne opinie

Tak1Nie

tusk

hej pracownik to podaj swoje wynagrodzenie ,czy jest godne polecenia w pracy wyjazdowej?

Tak4Nie

Najlepsza firma w jakiej mogłem pracować! Pieniądze zawsze są na czas bardzo dobra atmosfera i konkretni szefowie! Firma godna polecenia!!!! Naprawdę miła atmosfera i duży rozwój

Tak6Nie

elektronix

A ja bardzo sobie chwalę, pracuję ponad rok, przede wszystkim dbają o pracowników i są uczciwi, co się rzadko zdarza w dzisiejszych czasach. Zero faszyzmu, pieniądze w porządku. omalze - to moze i dobrze bo jak by mieli ludzi co po jednej probie odpuszczaja, to daleko by nie zajechali, taka autoselekcja :)

omalże_pracownik

Nie wiem jak płacą, ale trudno nazwać ich poważną firmą. Jeden z szefów umówił się ze mną na rozmowę i ani o umówionej godzinie go nie było, ani nie odbierał telefonów, ani nie oddzwonił po fakcie. Europa ... bardzo wschodnia.

Serwisant

Firma jak najbardziej uczciwa. Pieniądze są zawsze na czas. Gdy się chce można się dużo nauczyć i rozwinąć. Praca ciekawa dla lubiących wyzwania i podróże.

Automatycy

Wynagrodzenia z mega opoznieniem,trzeba sie upominac i zawsze wyplaca za malo.Wielkie kombinatorstwo, W firmie panuje rodzinna atmosfera chyba dzieki usmiechnietej i zyczliwej kierowniczce w biurze i jednemu z prezesow [usunięte przez administratora] Za to jeden z szefow to jedna wielka pomylka.

Zostaw opinię o STEMOR Jan Trzaska Sp. K. - Szczecin

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

STEMOR Jan Trzaska Sp. K.