Mobil Serwis Sp. z o.o.

Opinie o Mobil Serwis Sp. z o.o.

Wera Nowy wpis

Kierowca kat. B w jakie dni pracuje? Archiwalne ogłoszenie co było tutaj 4 miesiące temu podkreślało że wymagają dyspozycyjności lecz bez informacji o jakim systemie mowa i czego się spodziewać.

Krakus Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 10 dni.

Pracował ktoś jako wydający sprzęt / placowy w Krakowie na Wrobela? Głównie pytam o zarobki i podejście do pracownika nowego/starego.

Mój tata chciałby się zatrudnić na magazyniera wydającego sprzęt bo zachęciło nas zakres godzin rpacy 7:30-16:00 tylko mamy dosyć daleko, może jest zapewniony jakiś transport pracowniczy albo dofinansowanie do dojazdów do pracy ?

CRIS Nowy wpis

Praca w tej firmie to codzienna improwizacja - jednym to odpowiada, a innym - nie. zarobki wyższe niż w konkurencyjnych firmach na analogicznych stanowiskach.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Mobil Serwis Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?

Czy w Mobil Serwis Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Tadek

Witam. Dość często pojawia się ogłoszenie na stanowisko PH w Gdańsku , jaka jest tego przyczyna ? Rotacja ? Brak rozwoju ? Może jakaś inna przyczyna? Chciałem aplikować ale zastanawia mnie to przed wysłaniem cv.

TRAGEDIA

Nadgodziny i nadgodziny! Ciągłe zmuszanie do robienia nadgodzin albo przed czasem pracy na umówię lub po. Płatne nie regulaminowo. (usunięte przez administratora) 21 wieku

Weronika
@TRAGEDIA

Co znaczy, że pracownicy są zmuszani do robienia nadgodzin? Czy nie obowiązują w firmie umowy? Co znaczy dokładnie, że są płatne nie regulaminowo?

UWAGA
@Weronika

Tak umowa jest 8 godz. Pracujesz 8,5 godz Nadgodziny niby dla chętny a jak nie pojedziesz to wielkie ALE Tak to już jest Plac rodziny nie ma Może wkoncu ktoś zrozumie ze to nie te czasy!

Mirosław
@UWAGA

W sumie dla mnie dobra informacja, że są nadgodziny, bo akurat potrzebuję trochę więcej kasy zarobić. Od pierwszego dnia po zatrudnieniu już można nadgodziny kręcić? Jest ich jakiś limit, czy robisz, ile dasz radę i normalnie szef zapłaci? Ile przerw w ciągu dnia i czy można iść odpocząć i zjeść o której tylko chcemy?

Jojo
@Mirosław

Kolego przerwa jak Ci pozwolą ???????? Nie wiem czy fajnie jest robić po 12 lub więcej godziny ???? Życzę powodzenia PS mówią Ci jeszcze ze wyjazd masz za 2 godziny np. I wszystkie plany po pracy lecą w pi….

Czesław
@Jojo

A czy są jakieś konsekwencje jeśli nie zgodzisz się na nadgodziny? Zdarzyło się już coś takiego? To ile w końcu, bo wyżej w komentarzu ktoś napisał, że w umowie 8, pracujecie 8,5, a Ty napisałeś, że 12 ... A jest chociaż za to płacone, bo nie było w sumie o tym mowy?

P.Andrzej

Co jakiś czas widzę pojawiające sie ogłoszenie na stanowisko PH lub kierowcy. Czy jest to spowodowane rotacją ludzi? Czy może ktoś nie chce dopuścić do tego aby w oddziale pojawiły sie odoby z wiekszym doświadczeniem ponieważ boją sie o swój "prestiż" .

Kris Kros

Chcą być jak Atut Rental . Tylko nawet sprężarki nie mogą wozić na haku bo nie są zarejestrowane no chyba że coś sie zmieniło . Cześć sprzętu jest kupowane z drugiej ręki , coś tam serwisanci zrobią , podmalują i jakoś to wygląda .

Pozdro
@Kris Kros

Masz nieaktualne informacje Kolego: możemy wozić na haku, i nie tylko sprężarki :)

Mirosław
@Pozdro

Dalej dodatki do pensji takie niezbyt korzystne, czy coś się zmieniło? Tak wcześniej tu pojawiały się głosy. Może wiesz, czy sprzęt naprawdę jest kupowany z drugiej ręki, czy to takie gadanie tylko? Z punktu widzenia przedstawiciela handlowego to chyba ma znaczenie jaki produkt się oferuje.

Ganimedes
@Mirosław

Jest cześć nowych sprzętów i w dobrym stanie. Są też sprzęty mocno wysłużone, które ciągle generują problemy np. buławy, brendony czy agregaty. Jeśli chodzi i dodatki, to nie ma w tej firmie czegoś takiego jak wczasy pod gruszą czy kasa na święta. Premie są ok, jeśli masz szczęście i nie skrzywdzą Cię nierealnym planem. W innym przypadku zrobisz plan raz na 2-3 miesiące i już jest baaaardzo przeciętnie. Oczywiście, że na haku można wozić wszystko. Tylko pytanie na ile to legalne jeśli 85% jest nie zarejestrowane? Generalnie to wasza sprawa, tylko że klient który chce przejeżdżać sprzętem, ryzykuje wysoki mandat.

Teresa
@Ganimedes

piszesz ze premie bywaja i sa nawet ok, mozna wiedziec o jakiej stawce mowa, w jakim zakresie bywaly w przeciagu np ostatniego roku ?

Pracownik MS
@Kris Kros

Informujemy że Nie kupujemy już używanego sprzętu od około czterech lat :)

Jak wygląda rozmowa w Mobil Serwis Sp. z o.o. na stanowisko Recepcjonistka? Z iloma osobami się rozmawia? 6 lipca pojawiło się ogłoszenie.

Obserwator

Wszystko zależy od dnia. Jeśli Pani A. jest nieobecna w pracy, to Twoje usta rezerwuje prezes. Bynajmniej nie chodzi o pogawędki.

Były klient

Firma kupuje sprzęt od konkurencji, a więc nie nowy, a często mocno wysłużony. Przy dobrym serwisie można by było te maszyny doprowadzić do stanu używalności. Nie spotkałem się z takowym, a wręcz przeciwnie z powszechnym "druciarstwem". W tym momencie zdecydowanie nie polecam.

Ktoś
@Były klient

Bzdura, totalna bzdura. Nie wiem na jakiej podstawie Pan tak sądzi, jeżeli jest Pan tak dobrze poinformowany, proszę o konkrety a nie generalizowanie.

@Ktoś

Bzdura? Prośba o konkret? Służę pomocą za kolegę. 1. Firma często kupuje sprzęt od Atut Rental na Morach. 2. Mechanicy są często wysyłani żeby obejrzeć gdzieś w okolicach oddziału sprzęt, oczywiście używany, który został wypatrzony w Internecie. 3. Słyszałem o dogrywaniu ściągnięcia kilkunastu używanych zageszczarek z zagranicy. Oczywiście są też kupowane(a raczej były, bo teraz wiem że cieniutko z obrotami) nowe sprzęty, ale stosunek ich do używanych oceniam maksymalnie 20% do 80%.

Iza
@Na szczęście były pracownik

Na bazie czego oceniasz ten stosunek? To tylko na oko? Jeśli tak serio się dzieje to od kiedy tak robią?

KTOŚ
@Na szczęście były pracownik

Bardzo dobrze, że już nie pracujesz bo z myśleniem jest ciężko u ciebie. Twierdzisz, że kupuje firma w Atut Rental, nie jest to nic nadzwyczajnego skoro prowadzą sprzedaż, szkoda tylko że kupowany sprzęt z AR jest nowy ???? Im dalej w las tym gorzej u ciebie więc na tym się zatrzymam.

@Iza

Bo tam pracowałem. Od zawsze tak robią. Nie jest to nic strasznego, tyle tylko że sprzęt jest mocno wysłużony i nienależycie przygotowywany.

@KTOŚ

Zatrzymałeś się bo nie masz nic mądrego do powiedzenia. Wystarczy spojrzeć na stronie Atuta,że co prawda sprzedaż nowych rzeczy prowadzą, ale są to ograniczone kategorie sprzętu. A Mobilek kupuje głównie sprzęt używany. U mnie ciężko z "myśleniem MSowym" dlatego na szczęście mnie tam już nie ma. Was też nie ma, akena budowach:]

M S

Jako były pracownik, firmę miło wspominam - bardzo dobrze mi się pracowało. Jeżeli chodzi o sprzęt godny polecenia. Klienci często nie potrafią lub błędnie używają stąd te negatywne opinie. Polecam współpracę. Niezawodny sprzęt.

XYZ
@M S

Oczywiście. Jeśli ładowarka nie odpala i nie może zjechać z lawety, gdy przyjechała to oczywiście złe użytkowanie. To klient powinien zamówić dwie? Żeby ta pierwsza pomogła zjechać drugiej? Wasze kramery to żart.

Propaganda
@M S

Ahahaha Propaganda większa niż w putinowskiej Rosji. Jedyne co macie na wysokim poziomie to obciążenia za zepsuty sprzęt który trafia już w takim stanie do klienta. I jakoś nie chce mi się wierzyć, że były pracownik wchodzi na gowork aby pochwalić sprzęt u byłego pracodawcy nie pisząc nic o warunkach zatrudnienia. Nawet działania PR trzeba robić z głową a nie tak bezpośrednio. Proponuję podszkolić się w temacie.

Teresa
@Propaganda

A ty tam pracowałeś? Możesz coś o firmie powiedzieć ze swojej perspektywy? Jakie były zarobki i atmosfera?

Propaganda
@Teresa

Zarobki średnie jeśli chodzi o rental, podstawa jak się dogadasz może być ok za to niestety słaby system premiowania i płacenie za korzystanie z auta od km. Atmosfera niestety tragedia walka o sprzęt, donoszenie na siebie i nie profesjonalne podejscie do pracownika przez prezesa i dyrektorów. Ogólnie nie polecam. Zresztą niekończące się oferty pracy same mówią o sytuacji. Jak nie jesteś po znajomości i to u najwyższych dlugo tam nie popracujesz.

Jolka

Dajcie spokój.Obiecanki maszyny złom naprawy na chwilę. A i tak się (usunięte przez administratora) gwarancja żadna.albo do bramy.Wlasciciele spoko pan Paweł i Łukasz ale to co tam pracuje na tych stanowiskach kopa w (usunięte przez administratora) bym dal .Tempomat.

Żenada

Firma żenada, szefostwo żenada, warunki żenada. Nie polecam a wręcz ostrzegam. Nic dobrego nie można o nich powiedzieć. Nie dajcie się nabrać na te pozytywne wpisy bo to nie pracownicy są ich autorami, zresztą ogólna ocena firmy mówi sama za siebie. Życzę miłego dnia. Żenadka :)

Mateusz

Pracowałem jako PH w oddziale Gdańsk (siedziba w Pruszczu Gd.). Branża jest dynamiczna ale dzięki zgranej ekipie pracuje się po prostu dobrze. Kierowniczka zespołu handlowego jest od wielu lat w branży i na każdym kroku można liczyć na duże wsparcie. Codzienna praca jest ciekawa i nie ma tu miejsca na nudę. Plany sprzedażowe są realne i do wyrobienia - pensja na zadowalającym poziomie. Oczywiście udostępniają wszelkie narzędzia do codziennej pracy, łącznie z autem do użytku prywatnego. Z czystym sumieniem polecam.

Były PH
@Mateusz

Oczywiście. A w tej bajce były smoki. Kierowniczka faktycznie zna się na rzeczy, ale to nie znaczy że coś z tego na PH. Wszystko ciągnie w swoją stronę, także w uzyskaniu premii bardziej przeszkadza niż pomaga. Skoro wszystko było dobrze, to czemu już nie pracujesz? Przestańcie już sami sobie słodzić, bo to jest żałosne.

Adam slodowy

Do pracownik ms do dziś.co ty chłopie bierzesz że takie głupoty piszesz.

Maryla Rodowicz

Omijać szerokim łukiem tą firmę, wyzysk i zmuszanie ludzi do nadgodzin to smutna codzienność. Atmosfera w firmie jest fatalna, bardzo duża rotacja ludzi, większość sama odchodzi. Zarobki marne brak socjalu, w sumie nie ma żadnych plusów pracy w tej firmie.

Darmozjady
@Maryla Rodowicz

Po socjal to do MOPSU, smutne że to piszą ludzie którzy nawet tydzień w MS nie pracowali

Pracownik MS do dziś

Firma jest super. Pracuję już kilka lat i nic złego nie mogę powiedzieć na temat tej firmy. Każdy tu na tym foru m pisze o złych zarobkach i o złym traktowaniu pracowników przez kierowników oddziałów,głównie kierownika oddziału w Markach. Pracowałem z nim kilka lat i jest ok. Wspólnie razem rozwiązywaliśmy wiele awarii sprzętu,które się nie raz przytrafiły na budowie i na oddziale. Jest on naprawdę ok. Ludzie zatrudnijcie się na okres próbny i pokażcie co potraficie robić. (usunięte przez administratora) Nie sluchajcie opini o firmie,które piszą osoby na forum. Przyjdźcie, pokażcie co potraficie robić i dopiero wymagajcie. Można powiedzieć, że firma jest Rodzinna i tak Cię traktują jak robisz co do Ciebie należy. Nie jesteś traktowany jak cieć,tylko jak fachowiec,jeżeli potrafisz zrobić robotę i traktujesz swoją pracę poważnie,a nie tylko odbębnić 8 godzin i do domu! Firma się rozwija dynamicznie. Powstaje coraz więcej oddziałów i potrzebują pracowników,którzy chcą dać z siebie całą swoją wiedzę,której się wyuczyli w szkole,którą ukończyli. Ja do tej pory się uczę, chociaż już dużo wiem na temat maszyn w firmie,poznaję coraz nowsze technologię dzięki Mobil Serwis i jestem im za to wdzięczny. Przyjdźcie do Nas,a zobaczycie,że jest ok,tylko traktujcie swoją pracę poważnie,a nie chwilowe zajęcie,bo pośredniak Wam kazał iść do niej. Pozdrawiam

Mandolina
@Pracownik MS do dziś

Darek to Ty?

Ex pracownik

Witam wszystkich zainteresowanych pracą. Dużo wpisów zostało ostatnio usuniętych. Czemu? Nie były obraźliwe i nie łamały zasad regulaminu. Były niewygodne, bo opisywały prawdę o sytuacji w firmie. Przejęcie władzy przez nowego Prezesa to równia pochyla dla tej firmy. Coraz więcej osób pracuje w konkurencji bo ma dość przerośniętego ego i braku podstaw zarządzania ludźmi w.w. Pana. Zastanowcie się 5 razy zanim zaaplikujecie.

Null

Hej, dużo ogłoszeń na przedstawiciela handlowego. Możecie coś więcej napisać o warunkach itp? Czy taka rotacja w firmie czy może dynamiczny rozwój???? Kasa się zgadza? GPS w autach? Pozdrawiam

Strus
@Null

Auta z GPS , kontrolują twoja prace , jeśli chcesz jeździć prywatnie to płacisz za kazdy przejechany kilometr i odciągają z pensji . Aby była premia musisz wyrobić swój budżet miesięczny . Wojna o maszyny pomiędzy oddziałami . Jak nie ty to inni .

Zostaw merytoryczną opinię o Mobil Serwis Sp. z o.o. - Marki

• Jak się pracuje w Mobil Serwis Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobil Serwis Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobil Serwis Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mobil Serwis Sp. z o.o.