Opinie o Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o. w Marki

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji elektrycznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o. w Marki

Wera Nowy wpis

chłopak ma już doświadczenie z pracy jako hydraulik a widzieliśmy na stronie, że właśnie tacy kandydaci są poszukiwani. Prócz stawki godzinowej maja też występować jakiej premie. w tym roku jak wychodzą?

Jaki jest styl zarządzania w Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.?

Tajemny Nowy wpis

Witam Pracuje w tej firmę i polecam chcesz zarobić to pokaż co potrafisz a wtedy stawiaj warunki a nie przychodzisz ciemny klucza do drzwi nie umiesz wsadzić a chcesz zarabiać po 8 tys ????????????

Lalala.... Nowy wpis

To moja przestroga. Ludzie kochani nie ta firma, chyba że jesteś desperatem lub życiowa ofiarą ale jeżeli chcesz coś osiągnąć w życiu To pod żadnym pozorem nie Mobil Serwis Konserwacja, Boże co mnie pokusiło pracować w tym bagnie ale ja już po tym uratowany !!!(usunięte przez administratora)

Kacper

To prawda ze wypłata wypłacana jest blikiem? Jak to działa ?

Wodnik
@Kacper

Czego tu nie rozumiesz kolego. Pracownik zatrudniony jest na najniższą krajową by płacić za niego najniższy ZUS czyli na dzień dzisiejszy jest to 1998 PLN neto lub jak kto woli 2800 brutto, zatrudnia się go tak by był najniższym obciążeniem fiskalnym dla firmy. Po czym pracodawca proponuje pracownikowi np. 4 tyś zł do reki co miesiąc, na papierach dla ZUSui skarbówki jest najniższa krajowa resztę pracodawca wypłaca pod stołem, w przypadku tej firmy dyrektor wypłaca sobie pensje na prywatny rachunek po czym z tego rachunku wypłaca brakujące pieniądze BLIKIEM pracownikowi pracownik podchodzi do bankomatu dzwoni do dyrektora finansowego ze jest pod bankomatem a on podaje mu kod do wypłaty z bankomatu i wypłaca mu różnice miedzy kasą najniższą krajową oficjalną na jaką jest zatrudniony a kwotą na jaką się dogadali koleżeńsko po czym dyrektor finansowy zaznacza zaznacza sobie w EXELu ile komu wypłacił i proceder się kreci dalej ; ) proste. Czyli reasumując zatrudniasz pracownika na najniższą krajową dogadujesz się z nim na kwotę X a różnice wypłacasz mu podając mu kod BLIK (wypłata przy bankomacie). Można wtedy zatrudnić kogo się chce i na ile chce $ a płacić ZUS składki i podatki od najniższej krajowej. Cwaniactwo było i będzie ;)

ktos
@Wodnik

hehe, dobre okreslenie, "dyrektor finansowy", a nie kolega po kielichu i z tej samej miejscowosci daleko za wawą?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Przyszły pracownik

Proszę o informacje jak wygląda rozliczenie godzin nadliczbowych, nocnych, dyżurów, oraz prac w święta w Mobil Serwis Konserwacja. Czy są jakieś dodatki ? Jak wygląda to na rozliczeniu do wypłaty czy pracodawca wyszczególnia ile godzin było nadliczbowe ile dyżuru a ile pracy w nocnych godzinach ?

Bedziesz widział jak świnia
@Przyszły pracownik

Nie istnieje nic takiego czy zapitalasz w weekend czy po godzinach stawka ta sama , za nocne łaskawie płaca 2 zł więcej. A umowę masz najniższa krajowa wiec nic pozatym nie masz wyszczególnionego

Dobre

Witam wszystkich. Chciałbym zadać pytanie co do wypłacania wynagrodzenia Blikiem jak długo to będzie trwać? Czy może się ktoś w końcu za to weżnie? Mam namyśli Prezesa czy w ludzie jesteście ułomni jestem ciekawy który z panów zaczynając od prezesa kończąc na dyrektorze by chciał być tak (usunięte przez administratora)proszę się wypowiedzieć. Firma schodzi na psy i ktoś do dego sukcesywnie dąży. (usunięte przez administratora) i jeszcze raz (usunięte przez administratora) Jeszcze na koniec dziś się tu pracuje a jutro już nie z dnia na dzień dostaje się wypowiedzenia. Pozdrawiam G -n -o -j -i przy korycie.

Klaudia

A dużo jest imprez firmowych?

Czy w Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

St. Miki

Butla Finlandii na otarcie łez na odwal, świta się bawi na imprezach firmowych wraz z panienkami z biura reszta zaiwania na nich

Adasio

Firma pokazała jak zależy im na ludziach, ci mądrzejsi właśnie odchodzą w tym trudnym czasie dyrektorek z kierownikami obcięli pracownikom po min 20 procent wypłat wstecz, reszcie chłopcom na posyłki pozmniejszali etaty o polowe albo nakazali bezpłatne urlopy. Reszta elitki musi robić za 3 Niech robią a sami się przekonają ile jeszcze pozabierają a oni dalej będą na każde posyłki Wyzysk ludzi nic więcej

Kuba
@Adasio

Panowie zapraszam do best group pracuje tu nikomu nawet nie przyszło do głowy by obniżać pensje klienci płaca tyle co płacili to czemu mieli by nam pracownikom obniżać (usunięte przez administratora) U nas prowadzą rekrutacje

Adam Mościbrodzki
@Kuba

Najpierw zacznijcie zatrudniać na umowę o pracę a nie samozatrudnienie gdzie każdy musi zapłacić ZUS i podatek a stawka godzinowa cieniutka

Kuba
@Adam Mościbrodzki

Życie zweryfikuje złe informacje Pan posiada, nawet jeżeli to i tak stawka lepsza niż 16 zł na godzine po obniżce 20 procentowej, i robienie Pracowników na Covid ciekawe czy klienci tez obniżyli stawki

Obecny pracownik
@Adam Mościbrodzki

Dużo lepsza stawka niż w Mobil serwis.Noce płatne 70% więcej.

Może wiesz

No to tak w firmie nic się nie zmieniło i nie widać żeby miało się coś zmienić po za atmosfera w firmie bo jest coraz to gorsza zero motywacji każdy robi bo robi no ale nie ma się co dziwić przykro patrzeć na to co się wyrabia. Ja osobiście już się rozglądam za inna praca i jestem w pozytywnym szoku bo w ofertach można przebierać praca jest i jest jej dużo praktycznie po złożeniu cv jest odrazu odzef i stawki są konkurencyjne warunki elastyczne i do dogadania byłem na dwóch rozmowach i szok przeszłem szok co do warunków i umowy złożyłem cv jeszcze do jednej firmy mojego lidera i czekam na rozwój sytuacji Panowie tu już lepiej było. Z obserwacji wynika jedno albo ktoś próbuje za szybko się dorobic a takie numery szybko się kończą z brakiem dobrych pracowników których się miało albo biura które mają robić swoją robotę i rozliczają nasza pracę mają wy.eb..e i za bardzo popuszczone ponieważ w firmie jest śmietnik w dokumentacji ale przyczyn szuka się na najniszych szczeblach nie w gnieździe gdzie jest (usunięte przez administratora)

Oj troszkę idzie ku lepszemu przestali nas okradać z naszych 20 % pensji. Ostatnia pensja u mnie była bez cięcia koronawirusowego. Ze marna to inna kwestia

Czy już czas

Pracuje od kilku miesięcy ale zamiast premii i podwyżki proponują rejestracje na najniższą krajową i najmniejszy ZUS a reszta pod stołem. Ja rozumiem trudne czasy ale bez przesady. Widzę ostatnio tylko (usunięte przez administratora)

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.?

Dobraatnosferagdzie

Calkowity brak same negatywy od paru miesięcy nic nie idzie w lepszym kierunku

Może wiesz

Od pewnego czasu zastanawiam się o zmianie pracy w tej firmie już się wypalam nie widzę przyszłości która widziałem zatrudniając się, firma bardzo prężnie się rozwijała i odbijało się to na pracowniku w bardzo sympatyczny znaczeniu premie wynagrodzenie i dodatki teraz po czasie dłuższej pracy jest coraz gorzej cięcia cięcia i cięcia tyle że rachunków o 20procent nie chcą obniżyć tak jak i rodzina nie chce jeść 20procent mniej jak derektor jest w stanie wytłumaczyć moim dzieci że mają jeść o 20procent mniej i ubierać 20procent mniej ubrań to jest. paranoja na koniec dyrektor obudzi się z ręką w nocniku jak zostaną mu sami papadruni. Pozdrawiam

serwisant z Tłuszcza
@Może wiesz

Potwierdzam faktycznie tak jest w tej marnej firmie, jestem jeszcze chwile szukam czegoś by przejść z pracy do pracy bez przestoju w tych trudnych czasach ale przyznam z czystym sumieniem ze nie ma sensu tu siedzieć.

Edek

Pracodawca to istna porażka płaci jak chce godzin nadliczbowych wogle nie płaci

Fan Edka
@Edek

Na pasku masz wszystko wyliczone który co miesiąc dostajesz do wypłaty.

Taknapewno
@Fan Edka

Ciekawe kto dostaje za nadgodziny wszystko jest ta sama stawka czy 8 godzin robimy czy 18 za noc łaskawie dostajemy po 2 zł więcej

Fan Edka
@Taknapewno

Zawsze możecie zmienić pracodawcę jak nie pasują warunki zatrudnienia

Prorok Abdul
@Fan Edka

I tak będzie wcześniej czy później kwestia czasu wystarczy się rozejrzeć do około bo w tej firmie tylko świta zarabia na górce

Czy w Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o. zawierane są umowy na zlecenie w okresie próbnym?

Jan

Umowa o pracę od początku zatrudnienia.

Iza
@Jan

Tym lepiej. Taki rodzaj umowy sprawia, że pracownicy czują się po prostu spokojniej, a co za tym idzie - są dużo bardziej wydajniejsi. Mobil Serwis Konserwacja szuka teraz przedstawiciela handlowego - oferta widnieje na znanym portalu. Wiesz może, czy osoba bez większego doświadczenia na tym stanowisku ma tam szanse na zatrudnienie?

Obecny pracownik
@Iza

Tak tylko Pani zapomniała dodać że te umowy są na czas określony. Tzw kontrakty. W firmie kilku tylko pupilów kierowników ma umowy bezterminowa z obowiązującym okresem wypowiedzenia.

Tomasz
@Obecny pracownik

Dzięki, że piszesz. Z pewnością zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na czas określony jest bardziej korzystne niż np. na umowę zlecenie, a powiedz proszę jaka podstawa? Czy są możliwości zdobycia premii i jeśli tak, to od czego ona zależy?

Firma Mobil Serwis Konserwacja szczuje nowych pracowników wysoką stawką za r/g W praktyce jest nieco inaczej mianowicie od tej super stawki pracownik musi sobie odliczyć koszty dojazdu samochodem prywatnym na serwisy i budowy ponieważ firma nie posiada wystarczającej floty pojazdów na wykonanie zadań zleconych przez kontrachenta grupy kapitałowej LIDL oraz brak organizacji pracy przez kierowników placówek w polsce co powoduje oczywiste zaniżenie stawki proponowanej przy rekrutacji pracownika ponadto szefostwo ma w nosie tą sytuację jak gdyby ich to nie obchodziło zatem pozdrawiam właścicieli firmy i panów dyrektorów którzy nie reagują na tego typu sytuacje w mojej ocenie firma niepoważna szkoda tracić czas na użeranie się i tłumaczenie w czym firma ma problem.

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.?

Kolo

Daj sobie spokój s tą chorą firmą ani atmosfery ani pieniędzy za nadgodziny do tego kierownictwo do du.y jednym słowem żenada A godzin by chcieli żeby pracować 300 bo to zwykła kalkulacja dostajesz 20 zł na godzinę pracujesz 12 czyli 8 + 4 nadgodziny za które firmą nie płaci to tak jak byś miał 14 zł

Typo
@Kolo

Nie wiem jak Ty kalkulujesz bo ja dostaje ustalona stawke za karzda przepracowana godzinke. Robić trzeba ale gdzie za (usunięte przez administratora) daja kasę to i ja pujdę

@Typo

Jaka jest stawka godzinowa??

Witek

Czy nadal prowadzą rekrutację? Panowie ile teraz płacą w mobilu konserwatorowi "złotej rączce" na rękę? Płacą za dojazdy do obiektów? Jak wyglądają nadgodziny? Ile płacą za prace nocne? Ile płacą za delegacje? Dziękuję z góry za informację z pierwszej ręki :)

Kolo
@Witek

Nic nie płacą tylko gołe godziny które zresztą musisz co miesiąc pilnować zaskoczyła kiedy się zgadzają ogólnie LIPA

@Kolo

Co masz na myśli pisząc, żeby pilnować godzin? Czy zdarza się, że nie wyrabia się pełnego etatu?

Luiza

Firma mając opinię dobrego pracodawcy dba o to żeby pracownicy byli zadowoleni!

Piotrek

Jestem pracownikiem tej firmy. Praca ogólnie bardzo w porządku, jest umowa o pracę, wszystko uczciwie, pakiet medyczny, można wyrobić więcej godzin, są nocki i dyżury za które płacą dodatkowo. Jeżeli ktoś jest pracowity to powinien się skontaktować. Z tego co wiem jest prowadzona rekrutacja na konserwatorów,elektryków, hydraulików. Mają stronę internetową mskonserwacja.com.pl . Nie mylić z wypożyczalnią.

Pawel
@Piotrek

Tak zachwalałsz firmę ok maja pakiet medyczny od niedawna nadgodziny robisz za te same pieniądze delegacji nie płaca , dojazdów do obiektów po Warszawie nie płaca policz tak miesięcznie stratę na dojazdy to wyjdzie z 1400 zł ... *30praciwnikow i zobacz jak kasa im zostaje za (usunięte przez administratora) osobiście nie polecam obiecywali złote góry wyszło jak zawsze a ostatnia delegacja na Koszalinie wyglądała tak ze praca od 7 do 1 w nocy budzili o 6 i znów i tak przez kilka dni patologia ludzi nie maja bo kto to wytrzyma za 20zl? Na godz walić taka prace a nowy kierownik nie radzi sobie z obowiązkami które dostał zajechać ludzi .... nikt nie przyjdzie jak się nic nie zmieni!

Endrju
@Pawel

Gdyby to była prawda to nie mieli by tylu pracowników. A szukają bo firma ciągle się rozwija nie każdy stoi w miejscu i tylko narzeka. To że trafiles na ciezszy czas nie znaczy że prace w nocy są ciągle. Wynagrodzenie za dojazdy i nadgodziny też widzę nie jesteś doinformowany

@Endrju

Jestem bardzo dobrze doinformowanym porozmawiaj z kolegami z Koszalina z Gdańska to samo powiedzą . A jeśli chcesz się dowiedzieć to się zatrudni w tej firmie i sam zobaczysz jak jest! Zero organizacji pracy

@Paweł

Paweł, a to Ty jesteś tym "Asem", który nie zaczął pracować a już brał zaliczkę na piwo i papierosy??? :) Potencjalni kandydaci... jeżeli jesteście zainteresowani pracą to zapraszamy na rozmowy a nie wczytywanie się w opinię zwolnionych z różnych powodów byłych pracowników...

Fusiek
@anonymous

Rozumiem, że jest Pan "anonymous" dobrze poinformowany. Mam więc pytanie zasadnicze, jakim cudem przy pracy na Umowę o pracę firma nie płaci za dojazdy do obiektów, skoro pracownik porusza się samochodem służbowym w wyznaczonych przez pracodawcę godzinach pracy ? Prowadzenie służbowego pojazdu w celu usunięcia awarii to nie praca ? Co jest więc według Mobil Serwis ... pracą za którą pracodawca płaci ? Skoro wiąże pracownika i pracodawcę stosunek pracy to za nadgodziny płaci się odpowiednie stawki. Przekonywano mnie, że wszystko jest legalnie prowadzone, zgodnie z przepisami, tak więc cytuję: Pracownik pracujący w godzinach nadliczbowych może mieć je zrekompensowane na dwa sposoby, a mianowicie poprzez: 1. odebranie czasu wolnego - jeśli propozycja odbioru nadgodzin wyjdzie od pracownika, wówczas każda godzina nadliczbowa równa jest godzinie czasu wolnego, natomiast gdy pracodawca wyjdzie z taką inicjatywą, to za jedną godzinę nadliczbową przysługuje półtorej godziny czasu wolnego; 2. otrzymanie dodatku do wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych w wysokości: 100% wynagrodzenia za pracę w godzinach nadliczbowych w nocy, w niedziele i święta (niebędące dla pracownika dniami pracy), a także w dniu wolnym od pracy, który został udzielony w zamian za pracę w niedzielę lub w święto, 50% wynagrodzenia, gdy nadgodziny przypadły w każdym innym dniu niż określony powyżej. Limit godzin nadliczbowych Zgodnie z art. 131 Kodeksu pracy tygodniowy czas pracy łącznie z godzinami nadliczbowymi nie powinien przekroczyć przeciętnie 48 godzin w okresie rozliczeniowym. Tak więc jak jest naprawdę w firmie Mobil Serwis ...

Zostaw merytoryczną opinię o Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o. - Marki

• Jak się pracuje w Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.?

Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.
2.8/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Al. Marsz. Józefa Piłsudskiego 123A
    05-260 Marki

Mobil Serwis Konserwacja Sp. z o.o.