D-well

Słupno

Opinie o D-well

Jacek

Mam nieodparte wrażenie, że konkurencja pisze na forum firmy żeby oczernić. To się rzuca na odległość takie oskarżanie. Dobrze, że D-well ma już swoja pozycję.

Mel Gibson

Generalnie prywaciarz przez małe p. - nie płacą regularnie ani na zewnątrz ani wewnątrz, ciagłe braki w towarze (a tak to jest jak się nie płaci na czas dostawcom), opóźnione terminy realizacji, nikt do końca nie wie w którą stronę firma pójdzie (sam właściciel również), chaos, opóźnienia tłumaczone w sposób conajmniej śmieszny. Odradzam komukolwiek żeby został dostawcą, klientem, czy też miał cokolwiek wspólnego.

Lidia

@zadowolony piszesz, że nie jest tu tak źle . Powiedz na jakim stanowisku pracujesz? I co możesz powiedzieć dobrego o pracodawcy skoro jesteś zadowolony ?

MArek

zmienili dyr na goscia z ich drugiej spolki i wszystko sie ruszyło. przestali zalegac za czesci i mocno poprawiło sie w obsłudze i biurze. wreszcie dobry kierunek

Darek
@MArek 26.07.2017 23:19

Jak dla mnie - jest jeszcze i coraz gorzej. To tylko pozorne ruchy, które mają przykryć brak umiejętności zarządzania właściciela i brak jego merytorycznej w tym zakresie wiedzy i chęć zrzucania braku podejmowania decyzji na innych.

MArek

UWAGA FIRMA NIE PŁACI !!!!!!

Dz.u..w..c

"japko " zgadzam się z Tobą - w takiej atmosferze dobrze się pracuje :-)

japko

Minusy są jak wszędzie ale za to ekipa jest bardzo fajna.

Nick
@japko 22.05.2017 16:06
Minusy są jak wszędzie ale za to ekipa jest bardzo fajna.

Ekipa...jak może być fajna jak się nie zdąży zrobić fajna, bo taka fluktuacja jest, że ludzie nawet krzeseł nie zdążą zagrzać tyłkiem a już się trzeba pakować

Nick

Firma raczej a nawet na pewno sie zwija... generalnie i ogólnie mówiąc - FIRMA KRZAK przez duże K! Właściciele - małżeństwo to władza absolutna i nieomylność w decyzjach (oczywiście wyłacznie w ich rozumieniu) a ich rozumienie jest ujmując delikatnie ograniczone. Ludzie pracujący na czarno, współpraca z szemranymi firmami, jakby nie dopływ gotówki z UE (chyba przejedzony i przepuszczony), to firmy już dawno by nie było. Odradzam współpracę w każdej płaszczyźnie - czy jest się dostawcą (gdzie miesiącami zostajemy bez pieniędzy i nie wiadomo czy kiedyś je dostaniemy), czy też pracownikiem. Unikać jak ognia!

tomek

Z tego co wiem to mocno rozwijają się w oświetleniu a pozwalniali część ludzi od reklamy. Współpracowałem z nimi w zeszłym roku i raczej zauważyłem zmiany na lepsze. Mają kilka naprawdę dobrych produktów a logistyka po tych zwolnieniach zaczęła nareszcie działać , choć zawsze może być lepiej...... Zawsze można narzekać na zarobki i stanowiska , ale dziś jest rynek pracownika i ruchy wśród pracowników są i będą. Wiem to po własnej firmie.

zadowolony

Może i ludzie odchodzą, ale nie tylko tu. Dodatkowo zatrudniają kolejnych. Ja umowę dostałem na czas nieokreślony i osoby zatrudnione w podobnym czasie też są. Czyli "Odpowiem zadowolonemu" nie ma aktualnych informacji.

Odpowiem zadowolonemu
@zadowolony 05.04.2017 13:49

Hej "zadowolony" - To jakie masz teraz AKTUALNE informacje? Firma się rozwija czy zwija?

@Odpowiem zadowolonemu 04.05.2017 08:36

Z tego co ja wiem to się nie zwija : wypłata w terminie, nowe osoby zatrudniają. Podobno wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma i tu nie jest tak źle....

Odpowiem zadowolonemu

Ciekawe co to za "zadowolony" i skąd ma takie newsy ? Z firmy odeszło ostatnio mnóstwo ludzi - prawie cały dział handlowy z szefem, pół produkcji z szefem oraz szef działu zakupów.

zadowolony

Ostatnio byłem na rozmowie i gościa w sweterku nie było. Warunki płacowe nie są najgorsze. Od razu dostałem umowę o prace na próbę. zatrudnili jeszcze kilka osób na podobnych warunkach.

krzyś jarzyna

dlatego ja kolego nie aplikuję na dostawcę tylkom od razu jak żabka chce wskoczyć wyżej na stanowisko regionalnego manadżera sprzedaż jak szukacie - widzę że wymagania jednak spore skoro 3 lat doświadczenia chcą

Janusz

Jestem dostawcą towaru dla DWELL kręcą, zamawiają, rezygnują, polecam ;) Szczególnie Panią Aleksandrę. Tak więc jako pracownicy, również nie macie zapewne na co liczyć.

axcell

Uwierz mi, że w tej firmie nie ma możliwości awansu. Znam również inną firmę akurat budowlaną, która zatrudnia 5 osób w administracji. Każda ma swoją działkę, którą się zajmuje i zwyczajnie nigdy nie będzie starszym specjalistą ds obsługi klienta. To samo jest w D-well. Masz tam dział handlowy, który liczy 3 osoby plus dyrektora handlowego. Każda osoba jest odpowiedzialna za co innego. Składa się na nią 1 (tak dobrze czytasz jedna) osoba ds obsługi klienta, jeden konstruktor i jeden chłopak, który zajmuje się sprawami konstrukcyjnymi np standów a także dwóch handlowców. Naprawdę myślisz, że jest tam możliwość awansu ? A jeżeli jest to tylko z nazwy ponieważ z podwyżkami problem jest ogromny. W normalnej firmie tak właśnie jest, że pracujesz i liczysz na awans podwyżkę, jakiekolwiek docenienie. Niestety nie w tej firmie

@axcell

Peban nie wiem kim jesteś i czy pracowałeś / aś w tej firmie ale ja i owszem i wiem co piszę. Po prostu nie ma możliwości awansu w tej firmie. I jeszcze raz dodam nie ma w tej firmie szczebli stanowisk jak specjalista, starszy specjalista, manager etc, więc o czym Ty piszesz ? Z podwyżkami przecież też jest ciężko .Jeżeli na początku wypracujesz atrakcyjną kwotę to masz szczęście ponieważ z czasem nie dostaniesz nawet 200 PLN podwyżki. Już nie pamiętasz jak koleżanka z działu handlowego pracująca tam 3 lata na pytanie o podwyżce dostała odpowiedź, że szefowi lepiej jest ją zwolnić i zatrudnić kogoś innego ? Czegoś tu nie rozumiem. Wszyscy pracownicy w tej firmie mówią jednym głosem i raptem wyskakujesz Ty... albo jesteś trollem albo panią dyrektor handlową Joanną T...icz bo innej możliwości nie widzę :)

axcell

co do rozwoju i podwyżek....nie wiem kto mówi, że jest na nie szansa. W tej firmie nie ma ścieżki kariery. Serio i nie piszę tego po złości tylko taka jest prawda. Po prostu w tej firmie każdy zajmuje się czym innym i nie ma zbyt wielu szczebli stanowisk, więc nie ma szansy awansu. Jesteś ty i twój szef. Myślisz, że da ci zatem wyższe stanowisko ? :) Jeżeli chodzi o pieniądze o podwyżkach nic nie wiem ale finansowo nie wypadają źle na tle innych firm. Jeżeli na samym początku podasz dobrą dla siebie kwotę a jesteś ,,atrakcyjny,, to firma cię zatrudni nie mniej na podwyżkę nie wiem czy masz szansę. Firma natomiast lubi zatrudniać na umowy o dzieło z możliwością przejścia na umowę o pracę. Najgorszym w tej firmie jest jednak chaos jaki panuje. Przez brak kontroli, firma traci wiele kontraktów. Chaos panuje w wielu firmach ale w tej jest na prawdę wyjątkowo duży.

zadowolony

Szkolenia i kursy są w tej firmie. Nie bardzo rozumiem narzekania osób, które znają firmę z jednej rozmowy kwalifikacyjnej (czyli nie zakwalifikowały się dalej i są dlatego niezadowolone) lub pracują w niej i są niezadowolone (ale nie potrafią ani zmienić czegoś na lepsze ani znaleźć sobie super pracy). Nie ma firm idealnych. A w D-WELL można (jeśli się chce) rozwijać się i zawodowo i finansowo.

Kolo

"olbrzymie możliwości rozwoju i na prawdę bardzo dobre zarobki"... chyba posikam się ze śmiechu... :-) Brak rozwoju, brak możliwości otrzymania większych pieniędzy.... chaos i wolna amerykanka...

Kolo
@Kolo 18.11.2015 13:48

"Rozmowę przeprowadzała Pani Dyrektor wraz z innym Panem, ale co do nich zarzutów nie mam"... no to będziesz miała... :-)

zadowolona

Byłam tam ostatnio na rozmowie i Pana dyrektora, o którym mowa wyżej, nie widziałam. Rozmowę przeprowadzała Pani Dyrektor wraz z innym Panem, ale co do nich zarzutów nie mam. Co będzie dalej - zobaczę.

zadowolony

@szukam - jeśli szukasz pracy to złóż po prostu swoje cv za pośrednictwem strony www. Jeśli będzie interesujące to ktoś na pewno zainteresuje się Twoją kandydaturą.

audyt
@zadowolony 28.09.2015 09:22

Atrakcyjny to pojęcie względne... może jakaś konkretna argumentacja? Co takiego go wyróżnia względem innych "atrakcyjnych"?

zadowolony

Tego typu portale mają to do siebie, że "wyżywają się" na nich frustraci, którzy mają albo za niskie kwalifikacje, albo którym nie chce się pracować. W firmie D-WELL w ostatnim czasie BARDZO dużo się zmieniło - począwszy od kadry a skończywszy na sposobie działania. To atrakcyjny pracodawca, który wszystkim tym, którzy są ambitni i chcą pracować oferuje olbrzymie możliwości rozwoju i na prawdę bardzo dobre zarobki. Polecam wszystkim, którzy na prawdę myślą o swojej przyszłości.

Joseph

Komentarz

Joseph

Komentarz

bażur

doświadczenie to odeszło wraz z dobrymi pracownikami. Ta firma nie ma żadnego pomysłu na funkcjonowanie co więcej, nie tam żądnego systemu zarządzającego, liczącego koszty, nikt nie pilnuje porządku. Dobrze radze, nie marnujcie tutaj swojego czasu, firma nie ma stabilnosci finansowej, jednego dnia jest na pensje, innego nie ma, nie płacą podwykonawcom, kombinują z umowami. Pamiętam jak kazali mi podpisac umowę na na 200 zł miesiecznie by oszukać zus na składkach. Poważnie się zastanówcie no chyba ze jesteś typem marionetki do ustawiania, pomiatania i olewania. Twój wybór

cori

aktualnie na stronie widnieje kilka ofert pracy, mnie dokładnie interesuje ta w Słupnie pod Warszawą, ze względu na duże wymagania pracodawcy odnośnie znajomości pakietu oprogramowania wynagordzenie jest adekwatne do pracy informatora grafika, czy raczej należy nastawić się na minimum w tym fachu?? i jak rozwiązane są sprawy dotyczące włąsności intelektualnej stworzonych projektów?

olos

Byłem tam na rozmowie. Jedyne co mogę powiedzieć, że dyrekcja - nie wiem dokładnie jak ten człowiek się nazywał- to straszny cham. Od pierwszego zdania traktuje ludzi z góry. Widać, że go to nobilituje. Poza tym na umówione kilka dni wcześniej spotkanie przychodzi w wyświechtanym swetrze, brudny - straszne prostactwo!!! Żadnego wzajemnego poszanowania. Co tu dużo mówić - kolejna "spółczyna" dorobkiewiczów na zadupowisku w podwarszawskiej wsi. Tragedia!!!

zorentowany

Widełki około 2000-2300 na rękę. Nowoczesne narzędzia pracy? Laptop (ewentualnie komputer stacjonarny), telefon i jeśli gdzieś trzeba jechać do klienta samochód.

agnes08

Jak ktoś szuka pracy w D-well to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Firma operująca m.in. w zakresie projektowania, produkcji i dystrybucji systemów oświetlenia w technologii LED ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5742981?keywords=&region=

podwykonawca

Jako podwykonawca mogę napisać, że trudno doprosić się o zapłatę... to wnioskuję że z pensjami jest podobnie. Nie polecam!

mlody

Pracowałem w firmie bardzo krótko z czego się bardzo cieszę i niestety to jest jedyny pozytyw. Jeśli chodzi o pensję i wypłaty w ratach - to prawda. Wszystko zaczyna się od góry, czyli prezesa. Kombinowanie ze strony kierownictwa od pierwszego dnia praco. NIE POLECAM

alvaro

a wiadomo mi że piją bo im do szafy na prototypach zaglądałem i nie dziw się tak , że piją prototypiarze jest powszechnie wiadome i nie trzeba tu uczestniczyć w piciu żeby to wiedzieć. Jak właściciel pozwala na chlanie i palenie papierosów w miejscu pracy to na co jeszcze przymyka oko? Prawda jest taka że d-well to denat na kroplówce od Polarisa. Nie ma tam pomysłu na rozkręcenie zakładu.

NO KP

pewnie znów jak kogoś zwolnili rozpisuję się jak to wszędzie jest źle i wszyscy dookoła są cieniasami "a skąd ci wiadomo że piją" pewnie sam tam właśnie pracowałeś???----- sama rozkosz z tobą pracować ----- polecam.

kp

Opinie pozytywne piszę ja, nikt mi nie zabroni! a że nie pracuje już od roku, to inna bajka. Problem nie tkwi w firmie a ludziach tam pracujących, większość do UP bym wysłał i dopiero wtedy zastanawiał się nad zmianami... A że na proto piją alko? zawsze pili, a że ( usunięte przez administratora )robi? zawsze robił :) a że handlowcy siedzą na fb?

Mistrz ciętej riposty

zastanawiający jest fakt znikania negatywnych opinii o firmie. Ktoś wyżej napisał o podwyżkach i szkoleniach... buahhahahahahahahahahahahha. Nikomu nie życzę pracy na tym zadupiu. Podstawową sprawą jest brak wypłat na czas, narzędzi do pracy, które firma powinna zapewnić. Jestem na rynku pracy od kilkunastu lat i nigdy jeszcze nie pracowałem w takim miejscu. Odradzam nawet sprzątaczkom. Ocena niedostateczny jest i tak za wysoka.

;)

Nie wiem czy tam byłeś. Ale to jest stodoła obita blachą trapezową z domem przerobionym na biura. Całość na strasznym zadupiu we wsi z jedną główną ulicą. Dyrekcja - chamstwo, prostactwo, drobnomieszczaństwo!!! Od takie to biznesmany

?

potwierdzam, firma niepoważna. Wypłaty pensji zawsze opóźnione minimum 2 tygodnie, płacą na raty, nie płacą podwykonawcom, zerowy park maszynowy a to co jest, jest w stanie fatalnym. Szefostwo to kpina. Umowy głownie zlenienia, umowy wspólpracy, umowy o prace nie dostaniesz.

PR-owiec

Co tydzień nowe szkolenie, jakie? wybór należy od pracownika, wszystkie płatne (bo jak pracownik się szkoli to podnosi kwalifikację, firma to docenia dlatego płacąc za szkolenia również płaci 50% za godziny na nim spędzone). Co do możliwości zatrudnienia, dzwoń, pisz, na pewno Ciebie nie zawiedziemy, Kaja, fajne nie? :)

a tak

średnio co kwartał, dużymi krokami doganiamy Europę zachodnią :)

kpn

Struktura się stale powiększa a wynagrodzenia mają tendencję wzrostową :) To byłem ja, dzięki.

znam się

anonim - 2013-06-18 20:09:06 witam, widze bardzo różne opinie...może ktoś napisać jak to obecnie wygląda w firmie D-well? Czy faktycznie są problemy z pieniędzmi?chociaż nie pracy ponad rok to nie ma problemów z wypłatą wynagrodzeń, tyle w temacie :)

Jak najbardziej polecam, wpadajcie i tyle, motyla noga :)

Darek

W złe opinie nie wierzylem, dopiero jak sam pracowałem, wyrzucaja za nic, teraz wiem, jak tam jest. I problem z zapłata, mimo że sami rozwiazali współprace 'bo koszty obnizaja'. Niepolecam!

Zostaw opinię o D-well - Słupno

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie D-well