Dren-Bruk Pankowska Marzanna

Wołomin

Opinie o Dren-Bruk Pankowska Marzanna

Omijać z daleka !!!!

Uwaga oszuści. Opychają klientowi zamiast kostki jakiś gruz !!! Bez kwitów, bez gwarancji potem to już nawet i kontaktu nie ma. Oby klient kasę wpłacił !

Mark Marek

firma Dren-bruk z Gdyńskiej w Wołominie ułożyła mi niedawno 200m2. Powiedzieli, że mogą załatwić super tanio kostkę po znajomości. Teraz ta ich kostka zrobiła się cała w białe łaty a oni ze stoickim spokojem mówią, że to zniknie ! Nie mam nawet rachunku za tę kostkę bo oczywiście te ich po znajomości to wszysko na gębę. Miało być wszystko w pierwszym gatunku a jest jakiś koszmar. Na firmę i te ich opowieści to trzeba uważać.

Zostaw opinię o Dren-Bruk Pankowska Marzanna - Wołomin

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dren-Bruk Pankowska Marzanna