Opinie o Zakład Robót Ogrodniczo-Drogowych Sawicka Michalina w Kobyłka

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Zakład Robót Ogrodniczo-Drogowych Sawicka Michalina. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Zakład Robót Ogrodniczo-Drogowych Sawicka Michalina o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - budowa dróg i autostrad

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakład Robót Ogrodniczo-Drogowych Sawicka Michalina w Kobyłka

Hej, czy w firmie Zakład Robót Rgrodniczo Drogowych Sawicka Michalina (Zrod lub PROD) płacą za nadgodziny?

Heniu Nowy wpis

Płacą, generalnie raczej dbający. Jak ktoś chce się przypieprzyć, to zawsze kamień znajdzie, ale pracuję już parę lat i nie narzekam, kasa jest, pensja to świętość, ale jak robota jest, to trzeba się czasem(usunięte przez administratora), to też prawda.

atmi Nowy wpis

pewnie tak @burbi, zwłaszcza, że jak to się mawia, wszędzie dobrze ta gdzie nas nie ma... i zazwyczaj nie docenia się swojej pracy jak jest, a akurat u nich warto doceniać, wypłaty na czas, amtosfera dobra

K.P Nowy wpis

Pracuje w ZROD juz kilka sezonów razem z bratem ,jesteśmy bardzo zadowoleni.Narzekają tylko robole od kostki bo muszą fizycznie zasuwać. Mogli sobie zrobić uprawnienia to by nie musieli tak ciężko pracować,nie podoba im się to jazda wsiochy krowy dojić i nie blokujcie etatów.Firma bardzo dobra dają zarobić i podwyżki co jakiś czas.

lysy

Zwolniłem się z tamtąd ale o kilka lat za póżno ,wkońcu pracuje w normalnej firmie w której pracownia nie mają za śmiecia. Popieram (usunięte przez administratora) .

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy Zakład Robót Ogrodniczo-Drogowych Sawicka Michalina? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Kierownik budowy - branża drogowa? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
P.Z

Jest zima ,nic nie robimy już miesiąc ,pewnie znowu wstawią nam cały urlop na 2011 rok ,a w styczniu bedą płacic zaliczki komu ile bedzie potrzeba. Po zimie to co dostałeś zaliczkowo to będzie trzeba zwrócic co do grosza z wypłaty beda odliczac po 500zł . nie płaca przestojowego czy tam mrozowego ,nie polecam strzezcie się tej firmy.

Grzechu

(usunięte przez moderatora)firma zero świadczeń najniższa rejestracja przy zarobkach 3 tyś ,(usunięte przez moderatora) ludzi wymagaja tylko metrów i nic wiecej w zamian zero szacunku dla ludzi. Nie ma żadnych talonów swiątecznych paczek dla dzieci . Dziadostwo

Tomasz

Ogólnie lipa (usunięte przez moderatora) ludzi z ich ubezpieczeń zaniżają składki ,atmosfera beznadziejna . Opinnia wśród miejscowych nie za dobra nazywają tą firme (usunięte przez moderatora)

Mariusz

Firma niby rodzinna ale podejście do pracownika chaniebne, Poprostu dla nich jesteśmy chamami nie do (usunięte przez moderatora) jak to powiedział jeden z szefów ,tz Dziedzic. Nie mam u nich żadnego socjala ,ubezpieczają na najniższe stawki przy zarobkach ok 3400. Pracujące wszystkie soboty do 13 za normalną stawke jaka masz normalnie na gdzine. Co do płatnosci nie mogę powiedzieć wypłaty terminowo na kilkka lat pracy 3czy4 razy były jakieś opóznienia Ogólnie nie polecam jako pracodawcy oni na ludzkiej krzywdzie się dorabiają . Szkoda że tak długo u nich pracowałem o kilka lat za długo.

Zostaw merytoryczną opinię o Zakład Robót Ogrodniczo-Drogowych Sawicka Michalina - Kobyłka

Zakład Robót Ogrodniczo-Drogowych Sawicka Michalina
1.5/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Szwedzka 9
    05-230 Kobyłka