MK Group Kraków

Opinie o MK Group Kraków

Nick

Nie polecam!

Ale jakie stanowiska

Jak w każdej małej firmie- zajmujesz się tym, co akurat jest. Nie ma się co nastawiać na super wspaniałe wyzwania. Przez 8 godzin przeklejasz teksty albo robisz spam na forach albo piszesz teksty niskiej jakości dla robotów. I najlepiej, jak każdego dnia w tych samych godzinach robisz coraz więcej, bo Twoja wydajność cały czas jest oceniana. Ze stanowiskami też nie ma cudów- jeszcze te do seo są znośne, ale te od sprzedaży reklamy na portalu o luksusie są straszne, uzależnione od wyników, a nikt się nie chce tam reklamować, wiec jest ciężko i po kilku miesiącach po prostu Cię zwalniają.

Asia G

A czym ty się zajmowałaś w firmie?

zainteresowana

A kto jest właścicielem tej firmy?

KobietaPracująca

Podpisuje się pod powyższymi negatywnymi opiniami. Od siebie dodam jeszcze jedno: firma ma tu bardzo wysoką ocenę aż 5/6, ale jest ona wystaiona na podstawie 104 ocen. To niemożliwe nawet jeżeliby wszyscy pracujący tam kiedykolwiek ludzie wystawili ocene. W tym momencie w firmie pracuje 4-5 osób i bywało ich więcej, ale wciąż jest to mała firma...( usunięte przez administratora )

Elmo2

Niestety ze smutkiem musze potwierdzic to wszystko.Nikt nie chce tam pracowac wiec rowniez ostrzegam kazdego kto teraz zostanie zrekrutowany.

W.

Niestety te pozytywne komentarze tutaj nie sa prawdziwe- sa pisane na zlecenie tej firmy jako szeptanka.zarobki sa niskie i nikt nie ma umowy o prace bo szefowa ma taka zasade ze daje tylko umowy o dzielo.praca stresujaca poza krakowem gdzie ciezko dojechac.stawki za copywriting niskie, porownywalne do tych na plarformach dla copywriterow

grrr

no i ja się @3er na tym wszystkim znam. Tylko jak u nich złożyć podanie o pracę jak ostatnie ogłoszenie wisi już prawie dwa lata i nie wiadomo czy aktualne. Informatyk/webdeveloper to wszędzie dobrze płatne stanowisko. Ciekawe jak tu?

Ela

Jestem pracownikiem tej firmy od kilku lat -nigdy nie słyszałam o sytuacji aby ktoś miał obciętą podstawę - prowizje są za to od zdobytych klientów. Jest świetny system podwyżek- osoby które pracują dłużej zarabiają bardzo dobrze. Ale fakt jest to praca dla bardzo pracowitych i co tu dużo gadać ambitnych ludzi -dlatego nie każdy po okresie próbnym zostaje-Ci, którzy zostają z reguły pracują latami bo jest wzajemne zadowolenie ze współpracy :)

Inx#

Cały czas poszukują czyli ciągle dużą rotacja. Większość pracowników odchodzi po zakończonym okresie probnym albo miesiąc później. Zastanawiasz się dlaczego? Bo wtedy zaczyna obowiazywac system premiowy - zrobisz dostaniesz - nie zrobisz to Ci odbiorą kwotę obniżając pensję. Praca tylko dla ludzi pewnych że dadzą radę. Inaczej stres ucięcia pensji zamknie kreatywność i chęć rozwoju. Plus to ciekawe projekty.

Ela
@Inx# 07.11.2015 08:23

To też nie jest prawdą aby "większość odchodziła po okresie próbnym lub miesiąc później"- chyba faktycznie szkalujesz firmę zamiast wyrażać prawdziwą opinię. Trudno jest tu przetrwać okres próbny bo praca jest wymagająca i dla najlepszych-ale jeśli ktoś go przetrwa pracuje bardzo długo. Mamy stałą ekipę większość pracuje ponad rok i dłużej. Poza tym nabór trwa cały czas bo co jakiś czas potrzebne są dodatkowe osoby,z kolei te przyjmowane na stanowiska asystenckie awansują- wtedy naturalnym jest, że zwalnia się wakat, a nie z powodu rotacji.

mirt

szukam też pracy i nie wiem jak mam postrzegać tą firmę, wysyłać CV czy też nie....Jak jest na dzień dzisiejszy, jak można opisać atmosferę pracy w firmie? zastanawiam się skąd mogę pozyskac więcej wiadomości na temat pracy u nich bo nie chce wpaśc w jakieś nieprofesjonalne podejście, a normalnie na uczciwych warunkach pracować

jago
@mirt 17.02.2015 17:11

MK GROUP to firma o profilu informatyczno-reklamowym, która funkcjonuje na rynku od 2001 roku. Jeżeli chodzi o atmosfere to jak to bywa w IT jest ona dość drętwa , choć zdarzają sie osoby które chcą utrzymać ją na fajnym poziomie. No i plusem jest to , że może to być po części praca zdalna. Może napisz na czym najbardziej Ci w pracy zalezy?

michso

no dobra, ale jakoś te 10 osób przecież trzeba zatrudnić, tylko jak oni to robią? jakoś w internecie ogłaszają rekrutację? czy ze względu na tak małą liczbę to mk group szuka pracowników w krakowie pocztą pantoflową lub innymi źródłami? bo szczerze mówiąc szukałem i w gazetach i w necie i od dłuższego czasu totalna cisza.

paweł

Tez znalazłem informację na temat takiego zatrudnienia w mk group, ale jednak patrzac po ilości komentarzy, czy po opinii portalu na którym ja znalazłem smiem watpic, by firma stała w miejscu. Chyba jednak rozwijają sie i od czasu do czasu zwiększają chociaż troche zatrudnienie, prawda? Czy też jest z tym problem...

Klara

A ile osób pracuje w MK Group?

Do Zmartwiony

Wybacz ale nie rozumiem Twojego wpisu...jakoś taki bez sensu i strasznie ogólny..

zmartwiony

Pracowałem tam przez kilka miesięcy i niestety nie polecam. Atmosfera między pracownikami była dobra, ale wpływ na moją niską ocenę mieli niepoważnie traktujący nas pracodawcy. Firma pragnie uchodzić za specjalistę od pozycjonowania stron - przekonajcie się z ich portfolio czy w rzeczywistości tak jest.

zawiedziona

bylam na rozmowie, wszystko fajnie ale umowa kosmos! wymagaja wszystkiego a kasa mala, moze dla osob ktore zaczynaja dopiero swoja przygode z praca ale nie dla osob doswiadczonych ktorych raczej powinno sie bardziej cenic za posiadana wiedze..

zawiedziona
@Eryk 27.09.2014 22:41
niestety nie jest prawdą co piszesz, oni nie udostępniają wzoru umowy na rozmowie kwalifikacyjnej- sam chciałem dostać, ale dop...

nie ma niestety więcej niż jednej rozmowy. chyba, że ktoś liczy przez tel umówienie spotkania. ja otrzymałam propozycje obowiązków i pieniędzy. więc może nasze rozmowy różniły się. generalnie inne firmy dają lepsze warunki o czym przekonałam się.

Eryk
@zawiedziona 02.10.2014 21:44

no więc nie dostałaś umowy...:) -i to żaden kosmos, a Ty widocznie byłaś słaba :)

speedddddyy

doswiadczenie w pozycjonowaniu??? ja niestety sie nabralem.. i nie polecam - jeszcze nie skonczylem z nimi.

meblematerna.com

A ja współpracuję z Firmą Mk Group i jestem bardzo zadowolony, Firma RZETELNA. Polecam usługi Mk Group.

ktosik

jeśli lubisz telefon to mk to dobra firma dla ciebie.. ale na rynku jest wiele takich firm.. byłem na rozmowie tu i w innych firmach i jeszcze nie wiem czy akurat tu się zdecyduję..

No

czy pracował ktoś w firmie N Group Sp.z.o.o Kraków jak tak to czy jest w porządku ta firma ??

ciekawe

Za kampanię z Brucem Willisem stoi spółka o podobnej nazwie, ale mająca swoje siedziby w Poznaniu i Warszawie. Krakowska MK Group zajmuje się raczej branżą e-commerce, więc zaskoczyła mnie twoja ocena.

Uznanie

w ogóle jak piszą o swoich pracownikach - z ich www - Młodzi, z pasją i doświadczeniem w branży reklamowej. Doskonale poruszają się w zagadnieniach marketingowych, korzystają z najnowszych narzędzi dotarcia do Klienta, planują z wyprzedzeniem, budują mocne strategie, umieją wspólnie tworzyć skuteczne kampanie reklamowe. Są doskonale zgrani, dobrze się znają – nie tylko na płaszczyźnie zawodowej. To ludzie stanowią największy potencjał MK Design.

Edgar

anonim - 2013-06-23 16:13:09 @katiusza Z tego co piszesz MK Group prezentuje się całkiem przyjemnie, ale mógłbyś jednak napisać jak przedstawiaja się średnie podstawowe finanse? Bo to jesdnak dosyć ważne. Dzięki to objęte jest tajemnica firmowa- ale na pewno zarobki są bardzo dobre i uzależnione od efektów- o ile jesteś dobry :)

katiusza

Witam, miałam okazję współpracować z MK Group i opinie na temat tego pracodawcy są jak najbardziej prawdziwe. Atmosfera w biurze jest fajna, ludzie nie są mobingowani co często się zdarza w agencjach reklamowych, każdy pracuje w swoim trybie (nie ma sztywnych godzin obecności w biurze), część pracy można wykonywać zdalnie. Zarabia się proporcjonalnie do ilości obowiązków, a od pracy dodatkowej poza zakresem standardowych zadań jest przyznawana prowizja, co tylko mobilizuje pracowników. Tak samo jak do pracowników podchodzi się w tej firmie do klientów, ale to nie wątek na ten portal :)

Klemens

Potwierdzam dobra Firma

Monika

Witam, wszystkich zainteresowanych praca w tej firmie, dziś byłam na rozmowie i naprawde zostałam mile zaskoczona rozmowa trwała może i godzinę ale zleciała tak jak by to było zaledwie 10 minut. Dodatkowo w czasie trwania rozmowy dowiedziałam się wszystkiego odnośnie możliwości obowiązków zalet, jak i wad, wynagrodzenia itd. Więc naprawdę gorąco polecam bardzo miłe szefostwo, atmosfera. Pozdrawiam Monika

pablo

no ja tam pracowałem dość długo-z mała przerwą ponad 1,5 roku- jest spoko- ja bardzo miło wspominam- myśle, ze wielu innych też :) ogólnie jest szacun do ludzi- to ważne wiesz- w mysl zasady \\\"szanuj szefa swego- bo możesz mieć gorszego\\\" :)) a tak na poważnie- to fajna firma i polecam- mozna sie tez dużo nauczyc, a po odejsciu nawet i współpracowac dalej

andzia

pablo, a możesz powiedzieć czy ten pracodawca jest w porządku do ludzi czy raczej nie?

Elmo

a ja tez byłem na rozmowie i było super - dostałem robote!! teraz czekam z niecierpliwoscią na rozpoczęcie :)

Zostaw opinię o MK Group Kraków - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie MK Group Kraków