Opinie o KFC Sfera 2 w Bielsko-Biała Wałowa 27

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie KFC Sfera 2. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w KFC Sfera 2 o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KFC Sfera 2 w Bielsko-Biała Wałowa 27

Maciuś Nowy wpis
Klient

Miła i pomocna godna pochwały obsługa szybko i smacznie

Kubuś Nowy wpis

Nie wydaja zamowinego jedzenia

Maciuś Nowy wpis
@Kubuś

Nigdy z tym nie miałem problemu zawsze szybko zgodnie i smacznie

Alien Nowy wpis

Nie polecam pracy w tej restauracji, zero szacunku i zrozumienia dla nowych pracowników połowa starszych pracowników lub tych po awansie to nadęte i aroganckie bufony które obgadują i poniżają inne osoby i to nawet gdy ta stoi obok. Nie akceptują osób które po prostu potrzebują więcej czasu na zaklimatyzowanie się w tej pracy lub szybkie ogarnięcie albo są lękliwe i z tych powodu czasem się pomyla lub źle wykonają jakieś polecenie to już lecą pretensje i poniżajace komentarze w dodatku przy innych pracownikach. Było kilka fajnych osób, pensja na czas i posiłki za 2 zł - to chyba jedyne plusy, najgorsze co było w tej pracy to atmosfera i niektórzy ludzie co jest najczęstszym powodem zmuszenia do odejścia i wręczenia wypowiedzenia (chociaż praca sama w sobie była niezła). Pozdr

Co wiecie o firmie KFC Sfera 2 w mieście Bielsko-Biała? Nadal czekamy na aktualne wieści. Może pojawi się osoba aktualnie pracująca, która będzie chciała powiedzieć nam coś o zatrudnieniu u nich?

logo firmy Przedstawiciel Medyczny
APC Instytut
(27 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Instalator klimatyzacji i wentylacji
Probis Sp. z o.o.
(15 opinii)
logo firmy Asystent/ka Brokera
PWS Konstanta S.A.
(2 opinie)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o KFC Sfera 2 - Bielsko-Biała

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Październiku 2022r.

5. indeed.com 2 324 052
KFC Sfera 2