Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

eeee

s - 2012-12-07 15:16:57 hej , pracownicy stojom w gropie , bo awarja jest hehe , GOSC NA SAMEJ GORZE W BIOROWCU WSPINA SIE PO SZAWKACH I CYKA ZDJECIA ,TE PATRZ ONI TAM STOJOM GADAJOM ZARAZ IM FOTE SZCZELE , ZMIANOWY PODCHODZI DO GRUPY ROZEJC SIE JESTESCIE NA WIDOKU LUB NA CELOWNIKU HEHEHEfajnie to opisales szkoda tylko ze to wszystko prawda a nie glupi dow (usunięte przez administratora)

s

hbo

tak panowie stare dobre czasy , brakuje fachowcow , , firma szuka caly czas ,te osoby gdzie pracujom u konkorecji w cnc majom powazanie za gebrudera ,w tej firmie morzna duzo sie nauczyc , to co sie czyta na tym forum to jest poraszka ,dawniej nie bylo przelewek ,morze kiedys GEBRUDER PAJC , zmieni stosunek do pracownika i zarzond na samej gorze bendzie oferowac fachowosc a nie SZTUKE I powrucom dawne twarze , szkoda ale to swiadczy o was

Pumba

Panowie to jest niemożliwe w firmie pracuje kilka ładnych lat zdawałem sobie sprawę szczególnie ostatnimi czasami że współpracuję z kretynami ale nie wiedziałem że aż z takimi nie obrażając starej gwardii. Przyjąłbyś się jeden z drugim około 6 lat temu wtedy byś wiedział na czym robota polega W szatni nie było [usunięte przez moderatora] forum czy innych pierdołach tyko kto ile i jakie funkcje na maszynach poznał.A o takich stawkach jakie dostaje świerzak teraz można było pomarzyć .Teraz przyjdzie jeden z drugim założy sztukę zamknie i otworzy hydrauliką i nazywa się w operator cnc a przy błędzie zakłócenie urządzenia chłodzącego 2 godziny za zmianowym lata Ale wąskiemu i innym dowalić na forum to pierwsi .Panowie w 1/3 bądźcie sumienni jak np.Wąski a wasze problemy z forum się skończą

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
......

hehe i to ci numer a firma nie oglasza w internecie ze potrzebuje operatorow cnc ,ilu z dziwnych przyczyn pracownikow polecialo ,nie szkoda wam fachowcow , przed nie ktorymi pracownikami bylymi jak ubiiegajom sie o powrod do firmy dzwi sie zamyka ta osoba ma zakaz wstepu hehe o czym to swiaczy

O

WLASNIE PANOWE TO JEST TO HEHE , ILU Z SAMEJ GORY POLECIALO OBYTYCH NAUKOWO ELEMETOW , NIE JEDEN Z DOLU BY GO WYSMIAL I ZAGOL ,TO JEST FORUM A NIE LIST DO KOCHANKI HEHE , CIOGNOC KOMUS GALCZANA LUB KOLANIAZEM BYC TO TESZ WYKSZTALCENIE HEHE

hello

Tak dużo piszesz o wykształceniu, osobiście znam wielu ludzi z wykształceniem wyższym którzy po ukończeniu uczelni wyjechali za granicę i pracują tam fizycznie ponieważ w Polsce zarabiali mniej ode mnie, pracownika hali. Mieć wykształcenie to jedno a umieć go wykorzystać zawodowo to co innego. Znam ludzi na hali, wiem jakie mają stawki i na pewno nie zależą one od wykształcenia czy zajmowanego stanowiska. Lizusi, kapusie, i ładnie na kolanach proszący zawsze dostaną podwyżkę. Protekcja, nepotyzm to dobry sposób na osiągnięcie zawodowego sukcesu, tak było, jest i będzie.

rol

no nareszcie ktoś,kto potrafi poprawnie pisać,jesteś tutaj chyba jednym z dwóch osób,które coś ze szkoły wyniosły-jak miło,ale nie zgodzę się,że trzeba być protegowanym,trzeba znać się dobrze na swojej robocie i mieć sporo 'oleju w głowie',oraz troszkę pokory wobec innych i potrafic się wykazać umiejętnościami i dostosowywać się do zasad panujących w firmie no i jeszcze oczywiście zachowywać się kulturalnie-w miare,bo wiadomo,ze każdemu czasami puszczają nerwy,ale musi to być pod kontrolą,co do jednego masz rację,nie pracuję u was i dlatego czytając to forum jako osoba trzecia mogę wiele powiedzieć o tych,którzy tutaj piszą,zwłaszcza,że mimo wszystko znam sytuację panującą w waszym zakładzie pracy i na prawdę,wierzcie mi nie macie żle,świadczy o tym sam fakt,że jakoś ci co tak bardzo narzekają nadal pracują i ani śni im się zwalniać,chociaż maja tak strasznie ciężko-dziwne,prawda???? dziwne,dlaczego niektórzy po odejściu z waszej firmy,i próbie pracy w innych,chcą z powrotem wrócić do Gebrueder???? czyżby dobre,a nawet bardzo zarobki jak na Żory??? odpowiedż oczywista-tak,tylko trzeba na to dobre wynagrodzenie zapracować,a nie nadal uważać,że ''czy sie stoi,czy się leży to wypłata się należ''-nie te czasy moi mili pozdrawiam

roberto

ty chyba a wrecz na pewno jestes z innej bajki i nie pracujesz w tej samej firmie wyksztalcenie nie ma tu zadnego znaczenia musisz byc protegowany jezeli twoje wyksztalcenie pomoze ci zrozumiec to slowo jak nie to odsylam do slownika wesolych swiat

rol

ludzie,99% wypowiadających się tutaj nie potrafi nawet poprawnie pisać!!!!!! to co wy panowie sobą reprezentujecie????,gadacie tylko na innych,którzy zajmują nieco wyższe stanowiska pracy,zazdrościcie,a wam samym chyba nie za bardzo chciało się uczyć i chodzić do szkół kiedy była na to pora,więc nie dziwcie się,że zarabiacie mniej niż wykształceni i znający się na swojej robocie,którzy poświęcili swoje młode lata nie tylko na zabawę,ale przede wszystkim na naukę i teraz to procentuje:) no tyle to chyba możecie zrozumieć?

EWA

przeciesz to rodzina , koledzy sonsiedzi , kochankowie hehe , gebruder pajc , STARE POLSKIE PRZYSLOWE Z RODZINOM TYLKO DOBRZE NA ZDJECIU , A CZEMU METALOSC POLAKOW TAKA JEST NIESTETY , TATA ZUCI KAWAL MIESA JAK WSZYSCY DO NIEGO BIEGNOM , KTORY PIERWSZY HEHE , TO JEST ZAGADNIE NOWE NOWY PRACOWNIK MA PIEKNNOM STAWKE HEHE I LEPSZE WARUNKI PRACY ............

hello

A co powiecie na to? Przychodzą nowi pracownicy, dostają po 12 zł na rękę i mają lajtową robotę a starzy pracownicy naparzają za mniejsze stawki. Gdzie tu logika?

NIEUDACZNIK

Ambrosku nie denerwuj się bo Ci żyłka pęknie ! Kto to według Ciebie jest nieudacznik? W ilu firmach pracowałeś? Znasz jakiś jezyk, skończyłeś jakieś ciekawe szkoły?? Praca w Peitz to nie wszystko... no ale Ty się o tym dowiesz dopiero jak Ci się urodzi dziecko. A narazie proponuje nie wyzywać innych.

dla prostaków z tego forum

Wal­czyć mogę tyl­ko o coś, co miłuję. Miłuję tyl­ko to, co sza­nuję, a sza­nuję je­dynie to, co rozumiem... [usunięte przez moderatora]

.....

W każdym zakładzie pracy jest tak samo. Ktoś kapuje , ktoś lize dupe, ktoś pije itd..... Naprawde my nie jestesmy wyjątkiem. Wszedzie tak jest. Dajcie juz spokoj temu wszystkiemu. To wszystko to norma. Jezeli chodzi o nadgodziny to naprawde dziwne..... Przeciez do teraz sa takie debile ktore sie rzucaja o to zeby nadal byly nadgodziny w kopertach... i takich ludzi nie brakuje.. wymienic z nazwiska???? lista bylaby dluga. Ludzie zastanowcie sie czego tak naprawde chcecie. Najwiecej narzekaja nieudacznicy zyciowi, tacy ktorzy do niczego nie doszli i nie dojda. Jedyne co potrafia to narzekac. Znam paru takich nieudacznikow ktorzy przypadkiem do czegos doszli i wyobrazcie sobie to wlasnie oni potem staja sie najwiekszymi c (usunięte przez administratora) mi!!! ci wlasnie ktorzy na innych tak narzekaja. I na koniec dla refleksji... Skoro jest tak paskudnie w tej firmie to dlaczego pracuja tam bracia, kuzyni, przyjaciele, koledzy sąsiedzi??? Dlaczego prace zalatwia brat bratu???? Chyba nie dlatego ze zyczymy tak zle swoimk bliskim!!!GPP to jedna wielka rodzina !!!! A prace zalatwiamy komu sie da, bo to jedna z lepszych prac jaka mozna miec w naszym rejonie!!! i Zrozumcie to wreszcie!!!! tu malo kto zostaje zatrudniony tak z ulicy. I to nie prawda ze sie wylatuje za byle gówno. Wylatuja zlodzieje tacy jak Pan [usunięte przez moderatora] i jego wspolnicy, lebry noszace ciagle L4, za picie juz tez byly zwonienia... Kto wie ze zmianowy pije niech idzie tam gdzie trzeba, nie bedzie dla niego laski, z tym sie zgodze z piciem nie ma przelewek.. Zastanowcie sie nad tym wszystkim!!!!!!!

cherem

wrescie mądre słowo na dobranoc tylko jak bys mogł jeszcze sie nam ladnie przedstawic z imienia i nazwiska jako ktos mozesz nazywac pizdeczkami kogokolwiek bo jestes anonimo mozesz wszystko takze geby ludziom nie zamkniesz choc bys ich zniewazał jak bardzo chcesz udez w stol a nozyce sie odezwa

ktos

Panowie caly czas piszecie. Jestem ciekaw ile jesteście w stanie zagwarantować waszą pracą. Poza paroma jednostakmi rzaden z operatorow nie zagwarantuje jakości. Poza paroma z kontroli końcowej rzaden się nie spoci. Problem od góry do dolu jest jeden. Nikt nie potrafi zajac się wlasna robota na tyle dobrze by była dobra. Wiec jeżeli tacy kretyni jak ci powyżej dalej tak będą robic to i tak będzie qpa. Pytanie tylko czy do momentu az was wypierdola czy dacie rade dorosnąć. Każdy powinien patrzeć na siebie. Dziwi mnie ze ludzie od lat tu przesiadują bo musza się dowartosciowac. Znam pare osob które nic w gpp nie mowia tylko pracują. Dla nich szacunek. Reszta może tylko powiedzieć pracuje u Peitza i się utrzymuje. Gdybym miał cos innego od podstaw zrobić poległ bym. Wezcie sobie to do serca [usunięte przez moderatora]

e

e - 2012-12-01 21:04:22 naszego pracodawce interesuje tylko zysk finasowy , jego nie interesuje kto pracuje na maszynie , lub na lini produkcyjnej . zawsze mozna wymienic pracownika , a czy trzezwy jest lub nacpany , wazny ze jest ,zmianowy czy lezy w kaciapie pijany lub trzezwy , wazne ze istnieje , sprawcie czy zmianowy jest trzezwy w pracy , asz kiedys dojdzie do tragedji zabije czloweka i oczka sie otwozom , to som maszyny , ile razy bylo przepadkow ze pracownik biegal pijany pomiedzy robotami kawasaki, jedna afera jusz byla z narkotykami , ic pracowac do tego zakladu stracisz zycie i zdrowe detale wazom od 12 do 40 kiloe nie podpisuj się tak jak ja nie masz swego zdania?

e

e - 2012-12-01 19:26:58 Właśnie impreza mikołajkowa i wszyscy sikaja!!! wigilijka!!! i to samo a premia? brak od roku? dobrze mówie?! O tak to jest pracownik doświadczony,rozumny,który chce dobrze dla firmy,Ale kij ma dwa końce każdego można zastąpić ale nie TAK INTELIGENTNYM CZŁEKIEM... [usunięte przez moderatora] na PREZESA.Myślę,że jakby szefostwo przeznaczyłoby jedną tysięczną swego cennego czasu na zwykłego robola i wysłuchaliby ich w swoim pokoju BIG BOSS to w końcu zrozumieliby jak w ciagu 40 godzin tygodniowych na jedna zmiane za rozsadna stawke wykonać normę nie sponsorując tzw."złodziei nadgodzin,hipotecznych,tych co na automatach przegrywaja cala swa wypłate i narkoma......" Tak na marginesie mamy w firmie alkotest a narkotest?- myślę,że większość pracowników poszłaby na dworzec mieszkać.Nie wiem jak inni ale ja szanuje pracodawców konkretnych,z zasadami,szanujących i rozmawiających z ludzmi.Wiem,że ten post będzie bez odzewu i nic się nie zmieni ale swój żal musiałem wylać

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.