Opinie o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. w Żory

ciekawski

Gdyby była wentylacja to by zimno było zimą. A tak ciepełko na hali grzanej smrodem z maszyn i myjek. Nie czepiajcie się starego, on chce tylko zaoszczędzić na ogrzewaniu. A jak komuś smród przeszkadza to pozwolę sobie zauważyć, że w Oświęcimiu za niemca gorzej mieli... My w tej firmie mamy być tanią siłą roboczą a nie ludźmi, no chyba, że ktoś myśli inaczej.

lars

piszesz poważny uszczerbek na zdrowiu a jak pracodawca lekceważy to że pracownicy nie mają czym oddychać na halach okna zaspawane drzwi pozamykane niech by przerobił osiem godzin jeden z drugim to zmienił by zdanie na temat wentylacji naturalnej ignoranci c.d.n ale nie na forum

34rtgh

a sa tam jakies fajne laski na firmie?

roberto

część jak po tych twoich studiach miałbym reprezentować tak wysoki poziom kultury i inteligencji jak dozór to wolę pozostać przy podstawówce wykształciuchu słoma z butów wystaje

Czy rekrutacja na stanowisko Ślusarz - Mechanik w firmie Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Pewien_Pan

oj strasznie narzekacie chlopacy to po Co dalej pracujecie w tej firmie? nie ma innych perspektyw z waszym wyksztalceniem no nie? trzeba bylo isc na studia i tez zostac kierownikiem itd

zenek

dmuchawy z czego chcecie kierownictwu kieszenie oprozniac lepiej kasa dla nich a robole niech jebia za grosze

zorro

panie adminie proszę nie usuwać słów po których zdanie traci sens i kontekst prawda wygląda tak że szefowa logistyki bez jakichkolwiek uzgodnień z kadrową i pracownikami wprowadza pracę w systemie niby czterozmianowym bez żadnej umowy aneksy do umowy bezprawnie pozbawiając tych pracowników wynagrodzenia za pracę w sobotę czy niedzielę

zenek

a widzicie jednak tesknicie za polokiem

zorro

witajcie dlaczego nie było jeszcze do teraz wypłaconych premii w postaci 500pln za brak chorobowego w 2013 dlaczego kierownik nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie tylko obieca złote góry pracownikom bez pokrycia jak na razie puste słowa kierownicy przed nim może nie mieli tak soczystej i pięknej wymowy na zebraniach ale realizacja z ich strony obiecanek była większa

ccc
@zorro

Racja, Polok jednak dbał o swoich ludzi !

@zorro

a na fordzie pracownicy nie wiedzą co mają zrobić z tymi podwyżkami i premiami ten pilotaż to super sprawa można by wprowadzić na innych liniach powodzenia

jako diler możesz praktykować

szczegulnie ten nacisniety

on sie tylko wzmacnia

lars

gdyby coś się komuś stało to kto by dostał po (usunięte przez administratora) a to utwierdza tylko w przekonaniu że majstry zmianowe są mało potrzebni

a oni tylko banany i banany

a oni tylko banany i banany

Julian

Nie wiem. Byłem wtedy chyba na L4.

@Julian

wywalili go za żaluzyje nieopuszczone wersja oficjalna kiblowa

kormoran

A co było z Bacą-bo ja nie wiem???

roberto

pracownicy i pracownice GPP mamy własne forum na niezalezne fora pracownicze piszcie tam co macie na duszy powodzenia

tori

Ciekawe kiedy zwolnią za palenie dopalaczy takiego np pana (usunięte przez administratora)przepraszam, przecież on ma na utrzymaniu cała rodzinę, mamę, tatę, kota, psa, mysz.......

prawdą można zabić

Był czas że drzwi od ślusarzy to od ruchania z zawiasów wyrywało. Więc szału nie będzie,myślę nawet żeby kolega kierownika pożyczył nowej pani "pod" kierownik "spowiednik" który jak stwierdził, osobiście wypróbował,i sprawdza się dobrze. (smakowicie)

@prawdą można zabić

to są osoby które plują w twarz i mówią że deszcz pada trudno kogoś takiego prawda zabić prawda się obroni sama

@lars

witajcie baca jesteśmy z Tobą nie martw się kij ma dwa końce

@lars

przykład pana bacy pokazuję jak na dłoni jak w firmie traktuję się fachowość doświadczenie i zaangażowanie bez granic pracowników którzy byli na każde zawołanie i potrzebę dobra firmy nawet nie wpuszczono go na firmę jak jakiegoś terrorystę powodzenia potem dziwne nie jest że ludzie zakładają sprawy w sądzie a policja przesłuchuje setki pracowników byłych i obecnie pracujących powodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 4 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 506 ocen.

Gebrueder Peitz Polska Sp. z o.o.