Opinie o STARS-IMPRESARIAT w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy STARS-IMPRESARIAT. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie STARS-IMPRESARIAT o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi najmu i zarządzania nieruchomości

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o STARS-IMPRESARIAT w Warszawa

Wiki

Zawsze można szukać innej pracy ale za statystowanie to chyba nie jest źle?

Aktor

Co prawda trochę czasu upłynęło od mojej przygody z tą agencją, ale jak widzę nic się nie zmieniło. Wynagrodzenie za statystowanie jest słabe - 70 zł za dzień zdjęciowy, który może wg. umowy trwać do 16 godzin. Na szczęście filmowcy też są tylko ludźmi i kończyli zdjęcia w krótszym czasie. Kasa była wypłacana do ręki po planie więc ok. Jeśli chodzi o wyżywienie to kawa, herbata i woda mineralna były bez ograniczeń, co do obiadu dla statystów tylko po kanapce i zupka, reszta ekipy miała obiad dwudaniowy i jeszcze jakieś ciasto na deser, ale statyści to przecież nie ekipa. Myślę, że za ten stan rzeczy, jak również nierówne traktowanie winę ponosił opiekun statystów, który nie był pracownikiem agencji. Dlatego jeśli ktoś w przyszłości się zdecyduje na statystowanie, to proszę pytać kim jest opiekun grupy, pracownikiem agencji, czy drugim asystentem drugiego reżysera, który przypadkowo dostał grupę ludzi do zarządzania i nie zapomnieć o własnym prowiancie, bo może być problem...

Olga

@Janusz Skąd to wiesz? Jesteś albo byłeś pracownikiem w STARS-IMPRESARIAT? Jeśli tak, to co możesz nam powiedzieć o specyfice pracy tam?

Janusz

Generalnie agencja ma opinię dobrego pracodawcy!

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
Wojtek

Podpowiedzcie czy agencja potrzebuje ludzi ale do pracy?

pjoter123

Ja mam same dobre przeżycia na castingu jak i na planie Szkoły. Na castingu kazali wypełnić kartke z numerem konta, datą urodzenia i takie tam. Później zaprosili do środka gdzie zrobili pare zdjec trzeba było zagrać krótką scenke z rezyserem i tyle. Całosc trwala 15 minut. Odezwali się po tygodniu z propozycją pierwszoplanowej roli w szkole. Na planie okolo 7 byłam do 20. Jedznie picie i mila atmosfera. Pieniądze 250zł na nastepny dzien na koncie

Olga

@Dżula, jak oceniasz atmosferę, która panowała na Twoim spotkaniu? Możesz coś powiedzieć o warunkach proponowanych przez STARS-IMPRESARIAT? @Anita, jesteś zainteresowana pracą w STARS-IMPRESARIAT? Umawiałaś się już na pierwsze spotkanie? @zainteresowany, a brałeś udział w jakichś zleceniach poprzez STARS-IMPRESARIAT? Byłeś zadowolony?

Dżula

Byłam dzisiaj pierwszy raz w agencji STARS w Warszawie. Robili mi zdjęcia i pytali o różne rzeczy. Musiałam opowiedziac o sobie itp. Ile czasu mają na odpowiedz?

Anita

Czy mógłby ktoś podpowiedzieć jak się pracuje w firmie?

11 latek

Mam pytanie. Jak długo czeka się na rolę w stars impresariat no byłem na castingu w Warszawie 20 lutego czyli powyżej 1 tydzień

zainteresowany

Jak z nimi rozwiązać umowę? Otrzymuje co rok dwa oferty ale nie jestem już tym zainteresowany..ktoś przerabiał temat?

Tojaaa

1)50 zl.za statystowanie 7-17 ..kanapki ,kawa cherbata byly,co do obiadu dla statystow tylko zupka????Kasa byla wyplacana po planie wiec ok.2)Mala rola w serialu paradokumentalnym 90zl,tym razem kasa miala byc przelana na konto...i tak czekam już sobie ponad miesiac... Pozostawiam do własnej opinii.Ps.Przy drugim podpunkcie jedzonko już było z drugim daniem...Hehe...Ale kasy tak czy siak brak

X

asia polecam ABM studio

Barb

Ja byłam 12.06.2017 na planie Belfra. Ponieważ mam porównanie z innymi agencjami, to stwierdzam, że w Starsie było NAJGORZEJ!! Organizacja tragiczna, catering - przepraszam nie rozmawiajmy o szczegółach. Najbardziej ubawiło mnie to, że po 9 godz. pracy (w tym 6 bezczynnych) wszyscy zgłodnieli, ktos przyniósł pizze, ale pizza była tylko dla ekipy, statyści nie są ekipą, także my mogliśmy ja tylko z daleka wąchać . Za 11 godz, statystowania od ręki wypłacili nam po 50 zł. Na szczęście mam inne dochody, statystowania nie traktuję jako źródło utrzymania, bo gdyby tak było to śmierć głodowa pewna. Z tego co wiem, stawki dla statystów zostały ustalone jeszcze w 2000 roku, wtedy 50 zł to były zupełnie inne pieniądze niż teraz!! Opinia zdecydowanie negatywna, więcej tam nie pójdę!

Aktor

A ja właśnie jestem przeciwny niektórym opinią byłem na planie 12 godzin dostałem około 250 zł były przerwy na obiad i oczywiście chwila odpoczynku jestem zadowolony ze spędzonego dnia na wcielaniu się w jakąś osobę polecam

Charlotte :)

Nie wiem, jak było kiedyś. Ale dziś byłam na planie filmowym nowej produkcji i.... było super! Cudowna atmosfera, wesoło, co prawda zajęło to wszystko ale to w niczym nikomu nie przeszkadzało. Ludzie byli na tyle sympatyczni, że czas leciał miło i przyjemnie, mimo wiatru, jaki często panuje w Kołobrzegu. Co do wyżywienia - dostępny był bus, w którym kucharz przygotował przepyszne jedzenie dla WSZYSTKICH, również dla statystów. Ciepła kawa, herbata, wszystko, co tylko się chciało. Pan, który się nami statystami zajmował, bardzo konkretny, rzeczowy i przesympatyczny. Żałuję, że nie ma w moim mieście więcej takich akcji ze strony Stars Impressariat, ale już sobie obiecałam, że będę na nich czyhać :) Polecam! :)

NnN

Witajcie. Chcę wam opowiedzieć moją historię związaną z tą firmą. Podpisałam umowę na statystowanie w reklamie, to było w czwartek (data nieistotna), w piątek- na następny dzień wylądowałam w przychodni na ostrym dyżurze i dostałam zwolnienie. W umowie mam, że jak nie będę mogła uczestniczyć na planie filmowym z przyczyn ode mnie niezależnych, to mam powiadomić firmę najpóźniej w ciągu 24h. Ze względu na to, iż sobota i niedziela firma niepracowala nie miałam możliwości dzisiaj ich poinformować o zaistniałej sytuacji. Zrobiłam to w poniedziałek. Wysłałam do nich maila ze skanem zwolnienia lekarskiego oraz skanem skierowania do szpitala. Pani mi powiedziała w rozmowie, że podpisałam umowę, nie wywiązuje się z niej to zapłacę karę taka jaka obowiązuje w umowie. Moim zdaniem sobie oni żartują! Jak mam zapłacić karę jak nie wezmę udziału w nagraniach nie z mojej winy. Co o tym sądzicie?

plxi

edek, a czy u nich zapewniają catering bo się jeszcze z tym niezetknąłem.

Boguś 32

Miałem tam wstępne zdjęcia i zostałem zaproszony na profesjonalne. G. Mitura prowadzący kasting na Targówku w galerii "Renova" opowiadał o świetnym klimacie panującym na planie, fajnych ludziach, natychmiastowym wypłacaniu pieniędzy i możliwości robienia dalej kariery w TV (tvn). Jednak konfrontując to z opiniami ludzi w sieci których jest na prawdę dużo, to wszystko jest kłamstwem i naganianiem naiwnych. Ja nie będę tracił na nich czasu i energii, nie warto.

...

A ja bym chyba chciała wiedzieć więcej,jutro casting właśnie tam.Waham się więc czy iść

Zostaw merytoryczną opinię o STARS-IMPRESARIAT - Warszawa

• Jak się pracuje w STARS-IMPRESARIAT?

Zobacz opinie na temat firmy STARS-IMPRESARIAT tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w STARS-IMPRESARIAT?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy STARS-IMPRESARIAT?

Kandydaci do pracy w STARS-IMPRESARIAT napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

STARS-IMPRESARIAT
2.7/5 Na podstawie 26 ocen.
  • Józefa 26
    31-056 Warszawa