Opinie o Orange Polska w Lublin Doktora Witolda Chodźki 14

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Orange Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Orange Polska o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Orange Polska w Lublin Doktora Witolda Chodźki 14

Jutro

Pracuje w Orange 2 lata, słuchawka na front line zarobki 2k z wypłaty 2k z premii sprzedażowej plus konkursy i kwartalna premiia. Według mnie liczy się podejście do pracy i klienta. Obsługa działalności gospodarczych. Jestem zadowolony

Alicja

Jak wygląda praca w Orange w Lublinie w czasach pandemii? Doszły jakieś obowiązki albo wręcz przeciwnie pracy jest mniej? Zastanawiam się też czy cała sytuacja wpłynęła też jakoś na ogólne warunki pracy. Dajcie koniecznie znać, jestem ciekawa jak obecnie się pracuje.

chyba sie zwolnie

Przykro sie tam idzie, człowiek juz od rana w stresie i mimo iz siedzi na front line i wysłuchuje wyzwisk od nieogarnuietych klientow to i tak to nie jest najorsze- najgorsze jest wyczekiwanie na humorek kierowniczki A. Zle traktuje pracownikow, jest dosc ordynarna w obyciu. Najgorzej jak sie trafi siedziec na stanowisku na tyle blisko ze słyszy co sie mowi do klienta- sama niedawno miałam sytuacje, bardzo przykry klient , ja probjaca sobie poradzic z krzykaczem ktory nie miał racji- oczywscie nie zaproponowałam L. i naburmuszony komentarz kierowniczki na cały głos ''NO JA (usunięte przez administratora) oczywiscoe wszyscy słysza, wiedza ze o Ciebie chodzi.Przykro sie robi i człowiek sie czuje przytłoczony. Tak, ktos powie ze jak mam słabe nerwy to nie powinnam isc do takiej pracy ale to nie ludzie dzwoniacy wywaołuja u mnie to uczucie tylko atmosfera w grupie. Wspomniana kierowniczka posiada minimalna wiedze, nie jest w stanie udzielic zadnego wsparcia pracownikowi , odsyłą to artukułow z pretensjami ze sie czegos nie wie-budzi to złosc, bo ja nie wiem ale mam swiadomosc tego ze ona tez nie a mnie z tej niewiedzy rozlicza.

tomekbyły
@chyba sie zwolnie

zwolnij się nie czekaj! Ja sie zwolniłem po 6ciu latach i w końcu czuje ze żyje -takiego mobingu i stresu jak tam uwierz mi nie ma innych miejscach nawet w zasra... biedrze jest lepiej -pamietaj nie tylką pracą człowiek zyje!

@chyba sie zwolnie

Jeśli pozwalasz sobie (i inni) na takie zachowanie pseudo „kierownika” to możesz mieć pretensje tylko do siebie. Lider zespołu powinien mieć wiedzę (przynajmniej w jakimś określonym zakresie) a jednocześnie powinien potrafić komunikować się z zespołem w cywilizowany sposób. Brak stanowczej reakcji pracownika pozwala na takie zachowanie „kierownika”.

tomekbyły

OMIJAĆ Z DALEKA-pracowałem na infolinii ponad 6 lat od 4 lat dramat- brak kierownika sali- zarządzanie zdalne kilka osób ogarnia cały region- nie można sie spóźnić ani zwolnić jakby była taka potrzeba - grafiki- LOSUJE MASZYNA!!! co ci wylosuje to dostaniesz! praca np 3 dni na rano 1 dzien wolny i 6 dni na popołudniu- rożne wymiary jeden dzień masz 6h następnego 10h - na miesiąc możesz wybrać 3 dni które będziesz miec wolne -ZERO życia prywatnego -wskaźniki do wyrobienia- jest ich tyle ze klient i jego problem z którym dzwoni to jest na ostatnim miejscu - zrób czas rozmów, sprzedaż, acw, itd. Klient za klientem leci- miedzy klientami kiedyś było 3minuty teraz ludzie macie 15sekund! Mobing masakra i tylko cie pospieszają a płacą smieci na outsorcingu/

logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Jeśli wyrobisz cele sprzedażowe to masz premie minimum 70%cwku plus wyrobienie wskaźników

premia

tak, uścisk dłoni " menedżera " jak się spodobasz i wyrabiasz cele

cx

Pozafinansowo od niedawna zniżki pracownicze na abonament komórkowy oraz internetowy są dostępne również dla współpracowników zatrudnionych przez agencje. Co do innych - są dostępne karty sportowe oraz ubezpieczenia i pakiety medyczne, ale dopłaty pracownika są dość wysokie (za multisport).

Stara

Jak tam pomarańczki, pracujecie na kwarantannie czy wolne? Bo widziałam że szkolenia dla nowych pracowników mają być zdalne.

Chudy

Przeżyłem dwa stanowiska w Orange. Uważam, że w salonie da się o wiele lepiej zarobić. W obu przypadkach trafiłem na kierowników i współpracowników pierwsza klasa. Pomagali ponad to co ich obowiązywało więc jeśli chodzi o zgranie i wartościowych ludzi to polecam. Znajomymi jednak nie pożyjesz. Hajs poniżej krytyki jeśli uświadomisz sobie co podpisujesz z klientami dla tej firmy. Uciekłem z Orange jak tylko nadarzyła się okazja. Cele i premie można wyrobić ale nie dla takich sensownych pieniędzy. Najbardziej boli to, jak widać tam weteranów stażem, którzy pamiętają czasy gdy można było z pensji Orange czy TP spokojnie żyć. Część sama twierdzi, że dalej tu jest bo kredyt, dziecko czy emerytura za pasem. Nie mówię za wszystkich ale o tym co widziałem.(usunięte przez administratora)

@Chudy

W sensie na jakich stanowiskach robiłeś w Orange? Zmiana stanowiska wynikała z awansu? Czy czemu pracowałeś na dwóch stanowiskach? Czy coś źle zrozumiałam?

Czym Orange Polska zachęcają? Jakie mają dodatki?

Hehe

Dobre sobie. Dodatki są jak sobie wypracujesz czyli premia sprzedażowa albo konkursy. Nic ponad podstawową wypłatą nie ma :)

Zmiana na lepsze

@ były pracownik, uderzyłaś w sedno, niestety prawda jest taka że kierownik wydziału Paulina, eleminuje osoby które mają własne zdanie i chcą wlaczyć o swoje (szukając haka lub doprawodzając do sytuacji w której pracownik jest wymęczony psychicznie i sam składa wypowiedzenie), a wybiera i nagradza osoby które ślepo wykonują polecenia, nie mających swojego zdania. Jak raz się odezwiesz mając inne zdanie jesteś już osobą skreśoną i niemasz na co liczyć, zostaje szukanie innej pracy. W tym momencie są ks którzy wykonują ślepo polecenia kw bo się po prostu boją odezwać z resztą jak pozostali pracownicy, a że są to osoby które nie mają umiejętnosci zarządzania zasobami ludzkimi to już jest inna kwestia. W wydziale 9 jest praktykowane nierówne traktowanie i nie oszukujmy się, to się nie zmieni dopuki nie będzie zmiany odgórnie.

Życzliwa

Odeszłam z Orange ponad 2 lata temu. Największym plusem tej pracy był zgrany zespół. Miałam szczęście współpracować z kompetentnymi ludzmi którzy pomimo codziennych paradoksów byli życzliwi i pomocni. Pływaliśmy wszyscy w tym orangowym (usunięte przez administratora) ale pomimo niekomfortowych warunków pracy było ok bo mogliśmy na siebie liczyć i udawało nam się zachowywać dystans do korporacyjnych wymysłów. Obecnie mam lepszą pracę patrząc pod kątem wielu aspektów dotyczących warunków pracy i płacy ale i tak sprawdza się powiedzenie że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Nie dajcie się korpomackom, tylko zachowując dystans da radę w tym korpo pracować bez uszczerbku na (usunięte przez administratora)

Askier

Tak czytam komentarze czy pracowników czy tej tzw pseudo kadry kierowniczej i pusty śmiech mnie ogarnia.. G zarabiacie na lubelskim grajdole i jeszcze nie potraficie się między sobą dogadać. Nie martwcie się ew fuzja z Erą plus automatyzacja i robotyzacja rozwiąże Wasze problemy. Nie będziecie potrzebni

Ola

Witam czytam opinie i śmieszy mnie tyle negatywnych ocen. Osoba zatrudniona na początku na minimalną średnią krajową, później może mieć więcej. A co do premi za sprzedaż tysiąc miesięcznie można uzbierać liczą się chęci więc 2300 nie jest zła podstawą

Bleble
@Ola

Ulubienica kierowniczki... to sobie pracuj sama mam nadzieje ze będziesz tam do emerytury

Małgosia
@Ola

Podstawa to wynagrodzenie bez premii więc najniższa krajowa jest złą podstawą. Premia za sprzedaż w tej firmie jest trudna do zdobycia szczególnie dla osób, które zaczynają pracować. Jeśli nawet ktoś zrobi nowe aktywacje i przedłużenia oraz skompletuje orange love, ale zawali wskaźniki (aht,nps itp) to grosza nie zobaczy. Firma wprowadza takie wymagania, by specjalnie nie zapłacić nawet jak się zrobi sprzedaż. Podsumowując: Praca mocno stresująca, w różne dni tygodnia i święta, po 6-8-10 godzin, w systemie zmianowym od 6 rano do 24 za najniższą krajową jest na pewno złą pracą

Kuku
@Ola

Albo minimalna krajowa albo średnia krajowa. Nie może być coś minimalnie średnie ????

Bok
@Ola

Średnia krajowa????To chyba na stanowisku kierownika i to w stolicy... Po 20 latach pracy 2200 zł netto

@Ola

Olu sam znam osoby co mają etat i zarabiają 14zł brutto w tej firmie a pracuje już chyba 10 lat, więc nie mów, że na początku.

Nina
@Ola

2300 netto na początek byłoby ok ale nie 2300 brutto bo o takich kwotach tu mowa. Prawda jest taka że 2300 netto mało kto zarabia po 20 latach pracy w Orange. Trzeba pamiętać że prowizja od sprzedaży jest zależna od realizacji wyznaczonych celów. Wystarczy kilka złych ocen od klientów (w 99% niezasadnych) i po prowizji i premii...

co tam się dzieje

matko, czytam i czytam i nie wiem który to wydział 6? które piętro?

Tolerancja
@co tam się dzieje

Osoby o których się pisze siedzą w małym budynku na ,2 piętrze

Pracowałam 10 lat i byłam w wydziele 9. Jeden z kierowników został 2 razy ostarzony o mobbing, kW Paulina zamiotla wszystko pod dywan, aby sprawa ucichla a osoby które podniosły oskarżenie szybko zakończyły pracę, ks i kw postarali się o to. Za swoje niepowodzenia czy nieodpowiednie decyzję kw obciążają inne osoby. Pamiętam jak odmówiłam przejścia na etat a ta nazwała mnie wariatka a kw do grupy do którego miałam dołączyć obraził się poczym dodał że jestem ktortkowzroczna. Sugerował też że nie potrafię sama podejmować właściwych decyzji. Dodatkowo wykorzystywanie pracowników do wykonywania czynności za ks bo oni mieli "ważniejsze" sprawy. A jak człowiek miał własne zdanie i się postawił to stawał się wrogiem nr 1. Jak od chodziłam z Orange Polska to moja nowa ks powiedziała że jestem fałszywa s*ka oczywiście każdy obrażony i oburzony. Większość osób zajmujących stanowiska kierownicze wmawia ludziom że poza Orange nie ma życia, że ludzie nie dadzą sobie rady etc Neguja każda decyzję. Jeden z ks który 2 razy był oskarżony o mobbing szuka sobie dalej ofiar na którymi się zneca a kw oczywiście tego nie widzi. W innej firmie za coś takiego już dawno by takiej osoby nie było w Orange oprawca jest broniony a ofira jest usuwana.

hejterze

taki odważny były pracownik, który nie ma nic do stracenia i nie potrafi się podpisać z imienia i nazwiska. rzucanie bezpodstawnych oskarżeń daj ci satysfakcje ? takie zachowanie maja osoby z zaburzaniami

@hejterze

Ty też obrażasz osobę która wypowiada jakieś tam zdanie w danej sprawie. Jeśli wyrażasz swoją opinię to rób to w kulturalny sposób. Jeśli wymagasz czegoś od innych to w pierwszej kolejności Ty tak się zachowuj. I jeszcze raz napiszę to co już wcześniej pisałem - komisja etyki - tak duże korpo pewnie ją posiadać. Tam kierujcie swoje uwagi. Atak personalny na osobę która wyraża swoją opinie też nie jest na miejscu i nie powinien mieć miejsca.

Xxx
@Były

Komisja etyki umarła z 2 lata temu, teraz nawet nie odpowiadają na zgłoszenia

@Xxx

Na stronie kontakt jest (usunięte przez administratora)Zawsze można próbować. Jak nie to zwyczajnie jest też HR danej firmy.

Pracownik wydziału 6

Ja nie wiem po co ta nagonka na wydział 6. Tak się składa że jestem z tego wydziału i od tej kierowniczki o której się piszę. Tak strasznie słychać w innych salach co się u nas dzieje? Tylu pracowników tyle słyszy o naszej wydziałowej o naszej kierowniczce i tak bardzo dobrze zna obie. Nikt nie jest idealny ani kierownik ani pracownicy. Wina leży po dwóch stronach. Była dyrekcja więc opóźnieni w rozwoju nie jesteśmy żeby nie wiedzieć jak to ewentualnie zgłosić. Sprawy wyjaśniamy sobie w grupie tak jak to powinno wyglądać. Skąd niby takie komentarze o wydziałowej? Miał ktoś z nią styczność w ogóle? Jak tak wszyscy piszecie to nie jesteście niby z naszego wydziału a więcej wiecie niż np ja. Wydziałowa nigdy nie odmówiła pomocy jak się do niej poszło. Ta wasza "królowa mobbingu" tez aż tak strasznym kierownikiem nie jest jak ją tu przedstawiacie. Nie włażę nikomu w 4 litery ale jak usłyszałam dzisiaj o tym to już mnie to wkurzyło. Cele mamy postawione nie wyrabiamy ich wszyscy mają ciśnienie i w końcu gdzieś coś się "uleje". Dlaczego każdy pisze o złych aspektach?. Niby pracownik z innej sali słyszy krzyki non stop a śmiechy to już nie? Weźcie się przypatrzcie swojemu wydziałowi a nie innym wytykacie niestworzone rzeczy. Nie znacie nie oceniajcie. Jakim człowiekiem można być żeby w ten sposób komentować że ktoś coś zamiata pod dywan? Byłeś przy tym, zgłaszałeś że się odzywasz że ktoś coś o tym wie i zamiata? A może Ciebie ma pytać jaką kare ma dać takiemu pracownikowi czy może czy w ogóle ma pozwolenie od Ciebie na danie takiej kary? Jak nie to nie odzywaj się na tematy które Cię nie dotyczą! Ktoś porusza temat dyrektora. Tak się składa że sama wydziałowa go przyprowadziła do nas więc raczej albo do innej grupy go by zaprowadziła gdyby nie była pewna co powiemy albo by stała nad nami i słuchała czy przypadkiem ktoś coś nie powie. I na koniec jak macie coś powiedzieć to może zróbcie to twarzą twarz a nie anonimowo na forum bo oczerniać w ten sposób każdy każdego może i wypisywać głupoty przy tym.

:P
@Pracownik wydziału 6

a oto przykład słynnego malowania trawy na zielono :)

Niewiem
@Pracownik wydziału 6

Czy Ty sama przeczytałaś co napisałaś? Jakie kary? Karę to może dać swojemu dziecku jak jest niegrzeczne. Z pracownikiem sie dochodzi do porozumienia podczas rozmowy a nie krzyków i wyzwisk. W grupie to można wyjaśniać sobie nieporozumienia a nie zachowania mobbingowe. Ja akurat miałam styczność z tą panią i wiem co piszę. Mydlenie oczu nic nie da jak połowa biura słyszy jej wrzaski to wiedzą jak jest. A Twój wpis to żałosna próba obrony tej pani kierowniczki. I jeszcze jedno. Nie wiem o jakiej pomocy id wydziałowej mówisz ale ja nie dość że tej pomocy nie dostałam jak była mi potrzebna to jeszcze rzucała kłody pod nogi. Tak że tyle o tej pomocy.

Niewiem

Akurat tak sie sklada że ja byłam w wydziale 6 ale wczesniej pracowałam tez w innym to mam porównanie. Wam tu broniacym nagannych zachowań już chyba w głowach sie poprzestawiało i to co jest niedopuszczalne traktujecie jak normę a normą to nie jest. Ja rozumiem ze każdemu mogą puścić nerwy ale od kierownika jednak powinno się wiecej wymagać. Sama bylam świadkiem takich sytuacji które opisywaną kierowniczke przerosły. Po takich akcjach jasno można stwierdzić że na kierownika to ona się po prostu nie nadaje. Nie potrafi zarzadzać ludźmi ani opanować nerwów co wydaje sie kluczowymi cechami na tym stanowisku więc nie wiem co ona tam jeszcze robi. To co się dzieje wiele spraw które wydają sie wam normalne normalnymi nie są. Zrozumialam to bardzo dobrze po zmianie pracy gdzie pracownika się szanuje i ufa się mu i nie wisi nad nim wysylając co chwile durne maile. W tym wydziale nie jest dobrze i ktoś z góry powinien się tym w końcu zająć.

przypominam

Pomówienie - przestępstwo z art. 212 kk Wypowiadanie niepochlebnych i nieprawdziwych opinii o innej osobie może mieć dwojakie skutki. Z jednej strony tego typu czyny mogą naruszać dobra osobiste, z drugiej zaś być podstawą wniesienia prywatnego aktu oskarżenia do sądu z art. 212 kodeksu karnego.

@przypominam

Tutaj raczej nikt nazwiskami mie powinien rzucać, Ala prawda jest taka, że jeśli opisana historia miała miejsce to nigdy nie powinna się powtórzyć bez względu kogo dotyczy i bez względu na firmę. Bo jak widać jeśli nawet jakimś cudem nie przeszkadza to osobom których sprawa dotyczy to może przeszkadzać osobom postronnym. Nie można tez atakować personalnie osoby która w jakiś sposób reaguje na wg niej negatywne zjawiska. W takich firmach są rożnego rodzaju działy etyki i tam już można wewnątrznie zgłaszać uwagi tego typu. To lepsze miejsce niż internet jeśli chodzi o szczegóły.

PROAC

Ciekawe te "argumenty" . Raczej bardzo źle się dzieje w państwie duńskim ... Ogarnia mnie śmiech a potem wstyd za takie osby, które jakże są ciemiężone przez los , a potem stają się "bohaterami czynu" w internecie. A na zewnątrz ? Skąd te piskliwe domysły,że kierownik powie kierownikowi? Albo że nikt nikogo nie poprze? A może będą ciebie ciemiężyć? Jak się boisz 4 litery podnieść i głośno powiedzieć,co cię boli , to twój problem.Pracuję w 6 i mam przyjemność znać obie wymienione osoby.Jak im się nic nie powie,to nigdy nic nie zostanie zrobione.U wydziałowej zawsze możesz wszystko wyjaśnić, porozmawiać, zostawić na biurku info jeśli zależy ci na animowości. Rozumiem nieśmiałość , skrytość bo to zależne od charakteru i czasem ciężko się przełamać jednak pamiętaj bohaterze,warto próbować.Bo jesteśmi dorośli ,a nie dzieci,które trzeba głaskać. Jak się w sobie tyle dusi, to tylko nasza wina.Łatwo pitolić głupoty za plecami ,jak samemu nic się nie robi. Bohater w necie a ... Co do królowej ... owszem,czasem krzyknie,czasem burknie jednak jesteśmy tylko ludźmi . Dlaczego "bohaterze" sam nie wpadniesz do nich porozmawiać? Sam się zapytać,przekonać jak tam jest? Przecież pracujesz za ścianą? J(usunięte przez administratora),jaka tam pracuje , to zajebiści ludzie. Znam co niektórych i naprawdę aż miło ich posłuchać , dużo się możesz nauczyć. Tam cały czas śmiech ,rozmowy i luz. Nie raz przechodzę koło nich i się uśmiecham,wprost im zazdroszczę zgrania.Tam czujesz ,że żyjesz.Na innych wydziałach tylko cisza jak na cmentarzu , zero rozmów, zero wspólnego języka w ekipie , zero integracji.A jak już są to na siłę. No ale przecież na innych wydziałach tacy wszyscy super, a tu nie. U ciebie też tak gwarno jak u nich? Watpię, bo zawsze stypa.Po drugie bohaterze ile razy burczaleś pod nosem? Ile razy wkurzył ciebie klient? Ile razy kląłeś pod nosem ,a kolega ciebie pytał co się stało? Tak samo jest z tobą,mną,kierownikiem ,wydziałową. Jak nie bądą ludzie ze soba rozmawiać, to nić nie wyjdzie w przyszłości. Ciekawe ta załoga zadowolona , doszły mnie słuchy , że kierowniczka teraz ok , zmieniła się i że ekipa się dogaduje . A tu nagle taki paszkwil.Spójrz na siebie , potem oceniaj innych .Ideał pokrzywdzonych się znalazł ...

JAN
@PROAC

Dobrze napisane.No ale ludziom łatwiej uwierzyć w rzeczy złe niż te dobre.Też tu pracuję, jakoś tak nie widze tego czarno.Są jakieś przewałki jak w każdej firmie no ale zaraz takie(usunięte przez administratora) ? Gościu przesadził,pewnie nie ma dziewczyny i musiał zwrócić na siebie uwagę,wrażliwy he he he .Wpołczuję tym, co odchodzą i mówią źle. A w robocie cisza i obrabianie za plecami, bo tak jest super.Typowe .

@JAN

Osobiście nie znam akurat tej osoby o której mowa albo raczej nie kojarzę w tej chwili bo znać pewnie znam, ale jeśli jest tak jak pisze autor to żadne wstawiennictwo grupy nic według mnie mie pomoże a wręcz szkodzi (podobna sytuacja już była) - kierownik nie powinien tak się zachowywać bez względu czy jest to kierownik Orange, Play czy stokrotki. I to powinno być wyeliminowane dla dobra grupy i samej kierowniczki. Jeśli by miała świetną ekipę i świetnych pracowników to sami powinni jej zwrócić na to uwagę m.in. dlatego aby ktoś nie miał okazji pisać takich rzeczy. Chociaż na przykładzie innych przypadków wydaje mi się, że sytuacja wyglada całkiem inaczej i nie jest taka idealna jak ją przedstawiacie. I trochę nie są na miejscu wulgarne komentarze wobec autora tego wpisu... takie trochę zniżanie się to stylu osoby o której ten ktoś pisze. Potwierdzicie tylko to, że nie rozróżniacie rozmowy w pracy (usunięte przez administratora) (chociaż przy piwie też nie każdy obraża inne osoby).

gg
@PROAC

Jednym słowem - (usunięte przez administratora) jowo ale stabilnie.

Witam, tak czytam te komentarze i szczerze mówiąc dziwię się że dyrekcja jeszcze nic z tym nie robi. Czy w ogóle ktoś z przełożonych czyta te nasze wypociny? Dużo się piszę o złych kierownikach. Nie zgodzę się. Niektórzy kierownicy podchodzą do pracownika jak do człowieka a niektórzy wyzywają i gnębią. Niektóre zachowania to jawny mobbing ale w rzeczywistości co ma zrobić z tym np dyrektor jeżeli o tym nie wie? Niby są te spotkania "bez cukru" ale co z tego? Na pierwszym jak i na drugim byli również kierownicy. Sam też nie będę się wychylał i zaczynał na nich (usunięte przez administratora) bo taka prawda że nikt nie stanie za mna. Dyrekcja pojedzie a ja będę miał przegwizdane bo jeden pożal się boże kierownik powie drugiemu. Wszyscy wiemy jak jest w Lublinie i kto najbardziej mobinguje ludzi. Królowa mobingu z wydziału 6. Ja nie wiem czy ich wydziałowa tego nie widzi czy przyklaskuje na takie zachowanie? Tak się składa że moja grupa ma sale obok niej (królowej mobingu). To co tam się dzieje to tylko nagrać i zgłosić wyżej ale nie do dyrekcji już. Dzisiaj byłem świadkiem a raczej słuchaczem jak wyzywa pracowników lub pracownika. Z jej sali przez godzinę lub dwie nic innego nie było słychać jak wyzwiska typu i tu cytuje nie rób z siebie wariata. Wyzywanie od (usunięte przez administratora) że nic są nie warci itp. Ja się ku*wa pytam jak można powiedzieć tak do pracownika?!! Chwila spokoju jak gdzieś wyszła ale ledwo wejdzie i już się na nich drze aż uszy więdną jak się tego słucha. Dziwię się bo to grupa z frontu przecież jak ja słyszę te krzyki to klient tez więc jakie ma mieć zdanie o firmie taki szary jan Kowalski?Tylko pozazdrościć pracownikom takiego wsparcia ze strony kierowniczki. Oni nie lepsi bo jednak jak takich rzeczy można nie zgłaszać? Tam co chwilę krzyki i wyzwiska. Tak sobie myślę albo oni też są tępi jak ta ich "kierowniczka", albo zastraszeni albo zgłaszają ale brak efektu. Przez nią tez odeszło lub jest w trakcie odejścia z firmy. Znam kilka osób które były u niej ale zmieniły kierownika i to co słyszę to tylko ona jest glupia, nic nie wyjaśni a jak wyjaśni to i tak za chwilę zmienia zdanie i wszyscy jak jeden mąż mówią że się cieszą że już nie jest ich kierowniczka. Tyle ode mnie. Nie mogłem nie napisać jak dzisiaj posłuchałem tych wyzwisk z jej sali. Dzięki za uwagę

Pracuje tu kilka ładnych lat. O wydziale 6 słyszy się co chwilę różne ciekawostki. Jeśli chodzi o traktowanie pracowników to były zgłaszane sytuacje. Były wysyłane pisma przez konsultantów ktorzy odchodzili, bo już im było wszystko jedno. Przyjechał Darek, popytał o atmosferę w grupie i oczywiście nikt nic nie powiedział, bo każdy się boi tzw."królowej mobingu" bo nikt z tym nic nie zrobi, a później pracownik ma przekichane jeśli się odezwie. Dorota doskonale o tym wie i wszystko zamiata pod dywan, bo po co się odezwać skoro sprzedaż idzie, a to przecież dla niej najważniejsze. Nieważne jest to, że w grupie doszło ostatnio do kradzieży zamówienia nowej dziewczyny przez inną pracownice! Kierowniczka o tym doskonale wie, Dorota tak samo i reszta kierowników i nikt jej nic za to nie zrobił, bo ma plecy wyżej. Jedyne co usłyszała od kierowniczki o ile można ją tak nazwać to to, żeby więcej tak nie robiła. Nie dostała upomnienia ani żadnej kary, a osoba pokrzywdzona nie usłyszała nawet słowa "przepraszam" tak w skrócie właśnie działa wydział 6. Gratuluję i życzę im powodzenia w karierze.

Były

Takich postaci jest tam więcej, ale prawda jest też taka, że to głównie wina pracowników, że pozwalają na takie zachowanie a często nawet bronią kierownika jak ktoś chce ukrócić jakieś patologiczne zachowania. Żaden kierownik by się tak nie zachowywał jak by jego ludzie jasno dali mu do zrozumienia, że nie pozwalają sobie na takie zachowanie. A jeśli pozwalają to niech żyją z tym przekonaniem. Szkoda tylko ludzi którzy reagują na patologiczne zachowania bo nie dostają wsparcia w tym temacie.

Były

Nikt z tym nic nie robi bo większość rzeczy mie wychodzi poza wydział. U niektórych kierowników codziennością jest zakaz wysyłania @ w sprawach pracowniczych a przekazywanie informacji na „gębę” tak aby nie można było się powołać na coś w przyszłości.

Czy Orange Polska oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Jeśli pytasz o Call center w Lublinie to jest to umowa o prace tyle, że nie z orange a agencją pracy tymczasowej. W takiej formie zatrudnienia możesz pracować kilka a nawet kilkanaście lat (ewentualnie zmieniasz agencję na papierze).

@Tomek

Ogromne dzięki za wyjaśnienie. Nie ukrywam, że mnie również ciekawiła kwestia tego, jaką formę współpracy oferuje Orange. Miałabym do Ciebie jeszcze jedno pytanie. Chodzi mi mianowicie o to, czy firma zapewnia pracownikom pełne ubezpieczenie zdrowotne?

@Alicja

Będąc zatrudnionym przez agencje otrzymujesz zwykłą umowe o prace tylko z agencją pracy tymczasowej na czas określony. Ale możesz korzystać z benefitów jakie daje ta umowa: ubezpieczenie, urlop itp. Niektóre agencja mają też rzeczy dodatkowe jakieś dodatkowe ubezpieczenia które możesz sobie wykupić itp. Z tego nie korzystałem to nie wiem dokładnie co tam jeszcze mają. Ale zależy to tez od agencji w której jest się zatrudnionym.

Zostaw merytoryczną opinię o Orange Polska - Lublin

• Jak się pracuje w Orange Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Orange Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Orange Polska?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Orange Polska?

Kandydaci do pracy w Orange Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Orange Polska