Opinie o First Class Financial Group w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy First Class Financial Group. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w First Class Financial Group o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o First Class Financial Group w Warszawa

gregorgi

Nikt tu nie daje nikomu kasy. Ani EFG ani FCFG i K2 też nie dawało. W każdej z tych firm trzeba sobie samemu na wszystko zapracować. First Class FG daje solidne prowizje, fajne biuro, gdzie az milo przyprowadzic klienta i wsparcie - jesli ktos jest poczatkujacy nigdzie indziej nie znajdzie lepszych szkolen. Poza tym atmosfera jest normalna, bez szumu wielkiej korporacji, ludzie nie wydzieraja sobie z gardel kontaktów i jak na ta branze, póki co, są tam jeszcze uczciwi ludzie.

nie chce

bylam w tym tygodniu na spotkaniu rekrutacyjnym i nie jest to firma w ktorej chce pracowac

party boy

Witam ja sam zaczalem tam prace. Jest super zarobki mogą być ogromne. Mój menadżer chodzi ze mną na spotkania i walimy wnioch za wniochem. Dzięki temu kasa leci a sami możemy ostro pobalować. Także polcam. Bardzo łatwa kasa i dużo cZasu na imprezki. Zparaszam jest suoer. elo

Tom

Suchajcie byłem na kilku spotkaniach piramid MLM. Długie godziny nasiadówek aby kupić polisę i wejść do sytemu. Tam nie chodzi o klienta a tylko o wprowadzanie kasy dla tych co są na górze. Kwestia wyboru kto czym chce się zajmować, profesjonalnie obsługiwać klientów w szerokim zakresie usług finansowych czy naganiać nowych ludzi co będą wpłacać pieniadze na innych. Ja decyduję się na profesjonalne doradztwo i standardy jakie reprezentuje First Class i dlatego zaczynam z nimi.

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie First Class Financial Group na stanowisko Operator maszyn bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Kucharz do nowoczesnego hotelu w Centrum - praca stała
Leonardo Hotels Warsaw Sp. z o.o.
logo firmy Magazynier
Diabetyk24 Sp. z o.o.
aldi

(usunięte przez administratora) mam sukcesy sprzedażowe na swoim koncie od paru lat działam w branży i miło mi było, kiedy dostałem telefon, choć z drugiej strony nie byłem jakiś zaskoczony. po serii rozmów doszliśmy do pewnych konkluzji i przeszedłem szkolenie, które było, a na dodatek było realizowane na odpowiednim poziomie: więc nie wiem czy dział szkoleń jako taki istnieje czy nie, ale same szkolenia istnieją i prowadzą je naprawde dobrze przygotowane merytorycznie osoby. rozumiem, że nagatywne komentarze są od osób wylewające żale, z powodu niepowodzenia, ale na każdym forum się ktoś taki znajdzie. już widzę przekłamanie w niekórych kwestiach, więc resztę wolę sprawdzić sam i innym też bym to radził.

pawo

ja tez dzisiaj dostalem informacje z podziekowaniami za rozmowe i informacja, ze jednak zdecydowali sie na podjecie rozmów z innymi kandydatami, w sumie szkoda, bo wygladalo fajnie

....

ja bylem na spotkaniu rekrutacyjnym i mi podziekowali mimo, ze chcialem, a wydawalo mi sie, ze dobrze wypadlem, poza tym mam doswiadczenie, wiec nie wiem o co chodzi...

mjm

dobra firma, poniewaz kazdego traktuja indywiduanie, dobre wsparcie, fajne szkolenia, pozytywna atmosfera, a przede wszystkim fantastyczni ludzie. jesli ktos nie poszukuje korporacyjnego motłochu, to polecam, szczegolnie, ze maja super oferty dla klientow.

przez chwile zawitany

nacisk na aegona, bo prezes z niego wyszedl i first jest partnerem, ale jest sporo innych alernatywnych produktow, nie tylko pod inwestycje. co do osób pracujących w FC: dział administracji - profesjonalna obsług dział szkoleń - szkolenia prowadzi dyrektor operacyjny z wieloletnim doswiadczeniem, szkolenia prowadzone "z jajem" i merytorycznie nic im nie brakuje dział rekrutacji - osobowoscio swietne osoby, ktore dociaraja do najlepszych. calosc oceniam na 4

pozytywnie zaskoczony

Osobiście uważam, że to że jest aegon to bardzo duży plus. Ze swojego doświadczenia wiem, że ludzie szukają takich nowoczesnych rozwiązań. A lepiej je sprzedawać za wyższe prowizje niż gdzie indziej. W każdej rodzinie powinniście mieć takie inwestycje. Więc ruszcie głową - chyba możecie pojeździć po familii i zadbać o ich przyszłość jednocześnie dobrze zarobić. No nie?

www

managerowie + dział szkoleń + rekrutacji - tutaj (usunięte przez administratora) ma profesjonalistów, dzięki którym funkcjonuje biuro, wizje to tam swoją drogą

kjw

plusy pracy w ferscie: - SUPER atmosfera, extra ludzie - wsparcie doswiadczonych managerow i prezesa (zawsze mozna na nich liczyc) - bardzo ladne biuro w centrum - terminowe wyplaty - swietne szkolenia - szeroka oferta produktowa minusy: - brak umowy o prace

Nasz Prezes ma wizje, tylko niewielu z was jest ja w stanie zrozumiec

kandydat

A jakie są zarobki? Podstawa+premia? Jakie godziny pracy?

specjalista

wygląda na to, że pracują tam szczęśliwi ludzie

Ja osobiście miałem tam okazję pracować i moje odczucia są następujące: Dyrektor od spraw rekrutacji, dyrektor od spraw administracji i dyrektor od spraw rozwoju są to profesjonalistki w każdym calu z wieloletnim doświadczeniem. Prezes jest osobą bardzo konkretną która może dużo dać, ale w zamian oczekuje zaangażowania na 200%. Ta firma na pewno będzie dużą i rozpoznawalną w ciągu najbliższych lat, o czym świadczą ludzie i środki w nią zainwestowane. Moja wizja i droga do osiągnięcia celu różniła się jednak z wizją prezesa dlatego postanowiłem otworzyć własną firmę bardziej opierającą się na wartościach rodzinnych i zaufaniu, niż na strukturze korporacyjnej. Z czystym sumieniem mogę polecić tą firmę osobą które zaczynają w branży, jeżeli ktoś potrzebował by jeszcze odpowiedzi na jakieś pytania zapraszam do kontaktu: (usunięte przez administratora)

ooo

a ja dzisiaj bylem na rozmowie, firma w miare nowa, ale bazuje na duzej korporacji, z ktorej sie wywodzi laczie z prezesem, rzeczywiscie maja wyselekcjonowane produkty z rynku i mozliwosci rozwoju. biuro w strategicznym miejscu, przyjazna atmosfera, mili ludzie, czekam na odpowiedz i jakies szczegoly dotyczace oferty ...

wiesław

byłem i gadałem na rozmowie. Może mnie przyjmą mimo ze nie mam doświadczenia. ale za to 50 na karku. czekam na rozmowe z Prezesem. podobno to były makler giełdowy

polo

ja jestem po asesmencie (ciekawa forma rekrutacji po raz pierwszy sie z taka spotkalem i jestem pozytywnie zaskoczony udalo mi sie poznac ciekawych ludzi i firme) puzniej mielem rozmowe ze specjalista a teraz czekam na ostateczną decyzje i spotkanie z menegerem. mam nadzieje, ze uda mi sie dostac do tej firmy bo atmosfera jest fajna fajni ludzie i sam prezes tej firmy rowniez

Kamil

ja wlasnie wrocilem z rozmowy z First Class, ale fajni ludzie tam pracuja, ciakawa rozmowa, mam nadzieje ze bedzie mi dane poznanic samego Prezesa tej firmy

Zostaw merytoryczną opinię o First Class Financial Group - Warszawa

• Jak się pracuje w First Class Financial Group?

Zobacz opinie na temat firmy First Class Financial Group tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

First Class Financial Group
2.1/5 Na podstawie 465 ocen.

First Class Financial Group