City Self - Storage Sp. z o.o.

Adres: Al. Krakowska 271, 02-133 Warszawa

NIP: 1070003174 KRS: 0000248105

City Self - Storage Sp. z o.o.

Opinie o City Self - Storage Sp. z o.o.

klik

firma [usunięte przez moderatora] pracowników, praca w nadgodzinach nie jest opłacana i nie zwracają za to wolnego, w ogóle nie dbają o pracownika i niemile widziane jest np. choroba przez tydzien, problemy z braniem wolnego

Zostaw opinię o City Self - Storage Sp. z o.o. - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

Zachęcamy do podzielenia się swoimi pozytywnymi wrażeniami na temat pracodawcy.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie City Self - Storage Sp. z o.o.