Dobrzyniecki and Partners Law Office LLP

Opinie o Dobrzyniecki and Partners Law Office LLP

Patrycja

Nadal Dobrzyniecki and Partners Law Office LLP nie posiada żadnych ofert pracy. Ale na przyszłość @Lawyer czy opowiedziałbyś jak wyglądała Twoja rozmowa i jak najlepiej się do niej przygotować? Może mógłbyś zdradzić, czego oczekuje się w tej firmie od kandydatów?

erf

no wlasnie mysle ze od tego i trzeba by było zacząć po prostu..a z tego co widze zandych ofert nie maja niestety na chwile obecna nie maja zadnej rekrutacji a potem można się zastanawiać wlasnie nad zarobkami

Lawyer

Pytacie o zarobki? Powinniście zapytać raczej o rekrutację, bo dostać tam pracę jest naprawdę ciężko i nie chodzi o pensje, bo one są uzależnione od stopnia umiejętności i doświadczenia. W City of London zarabia się dużo kasy. Ja studia skończyłem z najlepszym wynikiem a i tak oblałem rozmowę z mec. Dobrzynieckim.

czytelnik

Absolutnie nie polecam, atmosfera delikatnie mówiąc -zła! (usunięte przez administratora)

sztefen

co sadzicie o tej firmie?

Zostaw opinię o Dobrzyniecki and Partners Law Office LLP - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobrzyniecki and Partners Law Office LLP