Weco Travel

Opinie o Weco Travel

Alicja

Czy wiecie jak wygląda proces rekrutacji w Weco Travel? Składa się z pięciu etapów i można go bliżej poznać na stronie: http://www.wecotravel.pl/pl/kariera/proces-rekrutacji

Alicja

Jak oceniacie pracę w tym miejscu? Spełniła Wasze oczekiwania?

Alicja

Jak oceniacie pracę w tym miejscu? Spełniła Wasze oczekiwania?

b rak

ale to zawsze gdyby miala umowe o prace miałaby wieksza stabilnośc zatrudnienia @tomson. No i na tą nieszczesną emeryture by sie coś odkładałao. Choc i tak nie wiadomo czy w ogóle ja dostaniemy, wiec w sumie o czym ja mówie :D a wracając do tematu szukają managera

lolo

pelen profesjonalizm doworzą bilety azawsze na czas

Zostaw opinię o Weco Travel - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Weco Travel