Opinie o Tenzi w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tenzi. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tenzi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenzi w Szczecin

Syrenka

Dyrektor ma nowego Pupila. W sumie do chłopa nie mam nic ale to opowiadanie dyrektora jaki to on jest fajny no i oczywiście nie zapomniał pochwalić się swoim Bmw. Ciekawe kogo teraz pan dyrektor zwolni? bo dawno nic takiego nie miało miejsca.

Praca bez umowy i bez pieniędz

(usunięte przez administratora) jakich wielu !!!! Obiecują umowę, dobre pieniądze i fajną pracę, Po kilku miesiącach nie ma ani umowy ani pieniędzy za wykonaną pracę ????. Ciekawe czy PIP byłby zainteresowany takimi przekrętami i oszukiwaniem pracowników.

@Praca bez umowy i bez pieniędz

To nie jest prawda co piszesz, pracuję w @Tenzi wiele lat i nigdy nie zdarzyło się żeby wynagrodzenie nie było na czas.

Serio?

Dwóch młodych chłopaków do dziś nie dostało kasy za wykonaną pracę... Aż się prosi o zgłoszenie tego faktu Państwowej Inspekcji Pracy.

@Serio?

To powinni dawno to zgłosić, nie rozumiem dlaczego jeszcze tego nie zrobili, być może to agencja pracy im nie płaci, a nie @Tenzi.

_sprzedawca

Drodzy pracownicy produkcji, czy zmieniane są w ostatnim czasie formulacje środków lub jest problem z trzymaniem jakości? W ostatnim czasie mam coraz więcej wątpliwości nad działaniem niektórych produktów, co zawsze miały bardzo dobre opinie.

@_sprzedawca

jako klient gdzie możesz takie sprawy zgłaszać? Firma jest otwarta na tego typu audyty lub sugestie? były robione jakiekolwiek ankiety np.? Ciekawe swoją drogą czy to samo mogliby robić wobec samych pracowników. W firmie przeprowadzane są audyty? Ktoś wie?

ezi

Witam, obecnie firma Tenzi poszukuje grafika komputerowego. Czy jest ktoś kto może się wypowiedzieć na temat wynagrodzenia, warunków pracy oraz jaki sprzęt i oprogramowania są dostępne dla grafika? Dziękuję

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tenzi? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
Znowu

Znowu zmiany w dziale sprzedaży :-) W Tenzi mają chyba złotą kartę na portalu z ogłoszeniami o prace. Ach ci niedobrzy handlowcy :-)

@Znowu

No i jaki efekt tych wspomnianych zmian? przyszli już nowi może i co? jak ich wdrożenie obecnie może wyglądać?

Nie!

Znowu zmiany w dziale handlowym!!! To już chyba nie wina ludzi, tylko…..:-)

Izabela
@Nie!

A jakie zmiany tym razem? Chodzi o personalne czy coś z organizacją pracy? No i jaki to ma wpływ na pracowników? Daj znać, interesuje się aplikacja do tej firmy

Nie
@Izabela

A gdzie aplikujesz?

Alex

Pan dyrektor Paweł (usunięte przez administratora) ludzi. Na początku proponuje fajną podstawę a po okresie próbnym zmniejsza ją. Trzymać się z daleka chyba że chcesz przezimować to spoko ????

@Alex

Obiecuje fajna podstawę czyli ile? A co po okresie próbnym? Ile spadaj w dół? Podjąłeś się pracy po okresie próbnym czy zrezygnowałeś kiedy się dowiedziałeś o zarobkach?

Syrenka

Zaczęłam rozmowy z dyrektorem Pawlem. Kawał cwaniaka, bez obycia, wszystko obieca i jakoś to będzie. Na szczęście opiekuje się nami menager który poza tym ze jest mega profesjonalny to jeszcze nie ściemnia jak dyrektor. Zawsze do dyspozycji, pomoże, wytłumaczy…. I tylko dla tego ze nie muszę słuchać durnych opowieści dyrektora jestem z ta firma.

Ciekawy
@Syrenka

A ,który to taki spoko manager, może obsługuje nas ten sam? K?

@Ciekawy

Jeśli obsługa jest Ok to pewnie ten sam…..

Już niedługo

Rozpoczęcie pracy tutaj to był błąd !!!! Ostrzegam innych, nie róbcie tego! Najgorszy miesiąc w moim życiu, chaos, ciągle zmiany, mobbing… itp Pawełek to koszmar a właściciel po prostu (usunięte przez administratora)

Agata
@Już niedługo

Możesz napisać coś bardziej konkretnego? Co jest głównym powodem tego, że chcesz odejść? Jak tam ogólnie z rotacją sprawa wygląda, ludzie często odchodzą czy raczej zostają na stałe?

Już niedługo
@Agata

Konkretnie to pan Paweł dyrektor. Jego kłamstwa, obiecywanie, a przy najbliższej okazji kiedy sam nie ma wyników to szuka kozła ofiarnego i go zwalnia, ze niby to tego pracownika wina. No bo niby jakby to ze pan dyrektor coś zawalił. Niestety właściciele jedzą mu z ręki, nie wiedzieć czemu. Na pewno dyrektor Paweł dobrze im ściemnia….

Natalia

Serio w handlowym dziale zwolniono 6 osób w 6 miesięcy? Naprawdę? Ciekawi mnie praca tu, ale bardziej w dziale szkoleniowym. Wiecie jak wyglądają szkolenia osób, które potem mają szkolić i uczyć innych stosowania tych środków czystości?

Kamer
@Natalia

Jakie szkolenia??? Nie żartuj. jak sama się nie nauczysz to nikt ci w tym nie pomoże. A Wymagania każdy ma…. ps. Dla nich kogoś zwolnić to żaden problem

Kamerzysta

Na szczęśliwszych Tenzi już za mną . Generalnie bajzel, (usunięte przez administratora) pomieszane z chamstwem. Wszystkich pracowników traktuje się jak (usunięte przez administratora) Niby dyrektorek który nic nie wie o życiu i właściciele którym się wydaje ze prowadzą kolonie karną. Omijać z daleka!

Zbigniew F

Tenzi porażka w dziale handlowym w ciągu 6 miesięcy zwolniono 6 handlowców z dnia na dzień po czym zatrudniono 2 nowych. Ciągła zmiana warunków handlowych klienci nie wiedzą o co chodzi. Właściciel to prostak który doprowadza pracowników do łez. Dyrektor handlowy PZ to kłamać i oszust Obiecuje warunki po czym zmienia je przy byle okazji. Trzymać się z daleka.

@Zbigniew F

No jeśli serio z dnia na dzień polecieli to słabo ale chyba jakiś konkretny powód to musiał być? Ciekawa jestem jak aktualnie sytuacja odnośnie tego wygląda. Unormowało się może?

Bartosz k

Produkty ok, Dyrektor handlowy to jakaś kpina... Ciągły lans co to nie on.. Wiedza może jest ale podejście fatalne.. no chyba,że pochwalenie się autem to już mu super wychodzi..

janek
@Bartosz k

Dyrektor to kpina, prezes to żart, a administracja to cyrk

Natalia
@Bartosz k

Przed kim ten dyrektor ma się tak lansować, przed pracownikami czy przed klientami/kontrahentami? Czy taka postawa nie wpływa jakoś negatywnie na wizerunek firmy jako profesjonalnej i rzetelnej?

Zgłaszam pana prezesa za mobbi

Zgłosiłem pana prezesa za (usunięte przez administratora) Szykuj się na pozwy cwaniacki chamie

BYŁY PRACOWNIK
@Zgłaszam pana prezesa za mobbi

To nie jest żaden pan tylko MAŁY ŁYSY I NIC NIE ZNACZĄCY (usunięte przez administratora)

...

Nie polecam. W biurach smród petów. Ludzie zwalniani z dnia na dzień. Niskie wynagrodzenia. Nie daj się nabrać.

przejrzałem na oczy

Bajzel , niekompetentne kierownictwo , najniższa średnia krajowa , wyzysk , opryskliwe kadrowe --- omijajcie tą firmę z daleka

@przejrzałem na oczy

To żeś pojechał. Same negatywy. Nic ci się nie podoba w pracy? Nie ma szansy żeby lepiej zarobić i dostać więcej niż te 2 tysiące netto?

obiektywny
@Kazimierz

Z-A-P-O-M-N-I-J o przyzwoitych pieniądzach w tym zakładzie , najniższa krajowa = praca przy chemikaliach z którymi masz bezpośredni kontakt , nie warto dla takich marnych groszy ryzykować zdrowia , dodam że za pracę w warunkach niebezpiecznych i szkodliwych ( bo praca przy takich środkach właśnie do nich należy ) nie ma złamanego grosza dodatku

sudan
@Kazimierz

Nie ma. Nikt nie da ci tu więcej zarobić.

Haha
@Kazimierz

Kaziu Ty jesteś zulem po wypadku samochodowym i zawsze z rana jestes po 3 harnasiach wiec załóż kaganiec i się nie wypowiadaj

@obiektywny

A powinien być dodatek jak te wyziewy są szkodliwe. Dają dodatkowe premie za wydajność albo jakieś benefity na zachętę? Bo tak bez motywacji to słabo.

@Haha

Chyba mnie kolego z kimś pomyliłeś. Nie pracuje tutaj tylko rozglądam się za robotą i chce wybadać czy warto się przyjąć. Także jak masz coś do powiedzenia to napisz lepiej jaką umowę dają na początek w robocie.

Tomtom
@Kazimierz

Kaziu, ja ci wczoraj 5 zł pożyczałem a ty dzisiaj już nie odbierasz.. oddałbyś koledze pieniądze a nie na forum siedzisz

Jeśli miałbym ocenić standarty jakie panują w Tenzi w Szczecinie to w skali od 1 do 10 daję: 1 " i daje ją TYLKO za ładny wygląd budynku firmy , a jeśli powiedzieć coś na temat warunków jakie mają tam pracownicy to jeden wielki bałagan , minimalne zarobki i szemrane kolesiostwo znajomych prezesa i kierownictwa

BRAKUJE SUROWCÓW

Jak tak dalej będzie to nie pociągniemy za dużo moi mili!!

@BRAKUJE SUROWCÓW

W Tenzi brakuje surowców ???? , brakuje przede wszystkim kompetentnej kadry kierowniczej która zainteresowana jest jedynie swoimi zarobkami, ale za to nie brakuje tam układów z kierownictwem cwaniaczków pracujących na stałe i wysługujących się nowymi pracownikami , nie brakuje minimalnego wynagrodzenia , nie brakuje ciągłych gróżb i krzyków , nie brakuje używania przeterminowanych produktów do produkcji płynów , nie brakuje minimalnego wynagrodzenia dla nowo zatrudnionych bez żadnych szans na podwyżkę , nie brakuje też p*ogardy dla nowo zatrudnionych którzy są tam nagminnie w*korzystywani i wręcz o*pluwani przez układowców , o dziale kard już nie wspominam bo podejście tam do człowieka to (usunięte przez administratora) I WODOROSTY , firma która miesięcznie zarabia kwoty opiewające w milionach złotych i płacąca grosze pracownikom oraz używająca często przeterminowanych produktów nie jest godna polecenia komukolwiek , firma która nie dba także o zdrowie i życie pracowników którzy codziennie wdychają tam toksyczne środki powinna być skontrolowana przez właściwe organy i sórowo ukarana za nieprzestrzeganie BHP w zakładzie --- omijajcie to miejsce z daleka , tu nie da się zarobić , szemrane umowy i ciągłe grożby i krzyki kierowników i majstrów są na porządku dziennym

anonimowy pracownik

W pełni popieram ten wpis , fatalna kadra kierownicza , ciągłe krzyki i straszenie , minimalne zarobki to standarty w trym zakładzie

TONY HALIK

Wszystkim chętnym myślącym o podjęciu pracy w tej pseudo firmie proponuję najpierw dobrze się zastanowić nad zrobieniem tego (usunięte przez administratora) kroku , który niczym dobrym się dla nich nie skończy . Pracując ( jeszcze ale już niedługo ) w tym niechlubnym miejscu , którego nie da się nazwać miejscem do którego przychodzi się zarobić na chleb BO PO PROSTU JEST TO TAM NIEMOŻLIWE . Zacznijmy jednak od paru informacji jakże ważnych dla przyszłych chętnych spróbować przekonać się na własnej skórze o możliwościach zrobienia wielkiej kariery w tej firmie jak i o zarabianiu dużych pieniędzy za ciężką pracę , której nikt tam nie szanuje . Po pierwsze niech nikt nie bierze na poważnie ogłoszenia propozycji pracy jako MAGAZYNIER , którym to chwalą się w internecie , bo nie ma to nic wspólnego z tym stanowiskiem(usunięte przez administratora) Co do rozmowy kwalifikacyjnej (usunięte przez administratora) to jest ona kpiną , gość wyłoży ci pełny wykład o samych plusach podjęcia przez ciebie pracy u niego , wyciągnie kartkę i zacznie ci robić wykresy o superlatywach jakie dostąpią twojej osoby , można by było pomyśleć że dobrze trafiłeś , ale nic mylnego - podczas gdy ty dajesz się nabrać na jego puste obietnice , on już się cieszy że znalazł kolejnego jelenia do ciężkiej harówki. Zarobki ????? - najniższa średnia krajowa , a dochodzi do tego ukryta odpowiedzialność finansowa za zmarnowane płyny , którą ponosisz ze swojej kieszeni . Oczywiście jak w każdym takim chlewie ( bo inaczej nie da się nazwać tego miejsca pracy ) są święte krowy czyli tak zwani i niezwykle cwani stali i wieloletni pracownicy , którzy umilą ci życie grożbami utraty pracy , ciągłymi krzykami i wiecznym niezadowoleniem co do twojego podejścia do obowiązków , które tak naprawdę nie należą do ciebie , a do osoby która właśnie będzie wydzierała na ciebie (usunięte przez administratora) Powiem krótko , przestrzegam wszystkich przed tym zakładem i przed zrobieniu błędu jaki sam popełniłem podejmując tam pracę (usunięte przez administratora) jak ktoś lubi być opluwany , chce się narobić i mało zarobić to miejsce w tym bajzlu jest dla właśnie dla niego , a jeśli ktoś się szanuje i za ciężką pracę oczekuje godziwego wynagrodzenia to niech omija to miejsce z daleka szerokim łukiem

Niedługo były pracownik firmy
@TONY HALIK

Zgadzam się w 100%, szczególnie odnośnie pań z działu kadr. Dramat, no po prostu gorzej niż w dziekanacie. Zero kultury i szacunku wobec drugiej osoby, wszystkich traktują z góry jakby były niewiadomo kim, a tak naprawdę są starymi babami, które zasiedziały się na swoich stanowiskach bez kompetencji do robienia czegoś innego. Czegokolwiek nie chcesz załatwić, to zostajesz odesłany z kwitkiem, a nie daj boże udowodnisz im jakiś błąd, to nawet ciebie nie przeproszą za to. Oczywiście oczekują żebyś ty zwracał się do nich jak do jakichś księżniczek, pomimo faktu że cały czas będą cię traktowały jak (usunięte przez administratora) a nie człowieka. Poza Dorotą, ona jest spoko i da się z nią po ludzku współpracować =) Zawsze mi się wydawało, że do pracy na tak odpowiedzialnym stanowisku mającym taką dużą ilość komunikacji interpersonalnej, wymagana jest chociaż odrobina empatii i kultury, ale w tej firmie niestety nic nie jest normalne.

@TONY HALIK

Czy ktos byłby chetny na założenie związków zawodowych? Ta firma to dramat

Niewłaściwe parametry produktu
@TONY HALIK

Firma robi produkty o odmiennych parametrach, nizeli tych które deklarują! Powinien się temu ktoś przeyjrzec

@TONY HALIK

powyższy opis standartów pracy w Tenzi jak i wysokości zarobków które są śmieszne są w pełni zgodne ze stanem faktycznym , nie polecam pracy w tym zakładzie

Zostaw merytoryczną opinię o Tenzi - Szczecin

• Jak się pracuje w Tenzi?

Zobacz opinie na temat firmy Tenzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenzi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 1 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tenzi