Opinie o Tenzi w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Tenzi. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Tenzi na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tenzi w Szczecin

Były dystrybutor

Po wizycie nowego człowieka który obsługuje Łódź podjąłem szybka decyzje o rozstaniu z Tenzi. I to była właściwa decyzja.

Klient - zaraz były
@Były dystrybutor

Potwierdzam, przedstawiciel na mazowieckie to jakaś porażka. Brak wiedzy i brak znajomości rynku. Jakość obsługi - poziom zero. Czas na konkurencję.

Tomasz

Byłem na rozmowie, zamieniłem kilka słów z właścicielem. Wystarczyło. Musiałbym naprawdę być pod ścianą żeby współpracować z taką osobą

@XD

Powód się znajdzie? Tak tylko piszesz czy faktycznie ta sugestia odnośnie kreatywności ma jakieś przełożenie na rzeczywistość? Ciekawi mnie mimo wszystko argumentacja, przytoczysz ją? Odnośnie wypowiedzeń widywałem w różnych firmach czasem ich wykorzystanie ze strony pracownika w kontekście uzyskania podwyżki, zdarzało się tak?

Czy to jest potencjalna ścieżka kariery? Mam na myśli ten komentarz z rozmowy kwalifikacyjnej. Product Manager, później Kierownik Regionu i na sam koniec Dyrektor Sprzedaży? jakie są inne przykładowe możliwości? I ile czasu to zajmuje?

Mnie to nawet jeszcze na rozmowie nie było, a wy o obietnicach piszecie? Jakie konkretnie masz na myśli co do tej wspomnianej ścieżki kariery. Sam rozwój nie jest niemożliwy tylko chodzi wam tu o awanse? Nie ma na kogo przejść?

Jolka Nowy wpis

To prawda tak jak ktoś napisał, że manager średnio przez trzy miesiące pracuje? teraz jak jest dostępna oferta na rozwój sprzedaży to nie piszą w niej o żadnym okresie próbnym. Występuje więc na trzy miesiące przy umowie o pracę? zastanawiam się jakie są powody wspomnianych zwolnień, bo generalnie to myślałam, że u mnie jest ciężko i chciałam zmienić Pracodawcę

Abc Nowy wpis
@Jolka

Powodów zwolnień jest wiele. Zależy co wymyśli sobie PZ i KF. Oni lubią zwalniać ludzi. Potrafią w środku tygodnia pracy wezwać wszystkich do Szczecina , dać wypowiedzenie i nawet na dworzec nie podwieść .

Janusz Nowy wpis

Cześć. Mam pytanie dotyczące pracy jako Manager ds. rozwoju sprzedaży. Ktoś może mi napisać coś więcej? Jaka podstawa, jakim człowiekiem jest przyszły szef AM? Jaki samochód? Pozdrawiam

Wiem Nowy wpis
@Janusz

AM pracował w firmie tatusia która położył. Następnie pojawił się w Tenzi, i jak narazie to dobrze ściemnia. Nic nie wie o produktach i ich zastosowaniu ale dobrze kabluję….. Auto masz z GPS i ciągle to kontrolują. Niby na użytek własny ale jak chcesz gdzieś jechać prywatnie ( urlop) to ci nie pozwolą . Podstawa to kpina, a na podwyzke się nie doczekasz bo Cię zwolnią. Tam Menager pracuje średnio 3 miesiące :/)

Mina

Jaka poważna firma składa propozycje rozmowy o pracę tego samego dnia co dzwoni. Widać jak podchodzicie Państwo do ludzi i przyszłych pracowników.

Dysz
@Mina

Bo są pod ścianą , pozwalniali wszystkich i teraz robić nie ma kto. Daj sobie spokój, to praca góra na pół roku

Abc

W Tenzi nie ma takiej ścieżki . Bo popracujesz 3 mieś i Cię wywalą . Tam jest właściciel, potem PZ dyrektor i ludzie których cały czas zwalniają

Nikt

Ścieżka kariery nie istnieje, rozmowa rekrutacyjna to fikcja "literacka". jedyny dokument jaki możesz dostać to wypowiedzenie co swego rodzaju jest awansem na wolnego człowieka. Poczytaj komentarze - nie tylko byłych pracowników ale i firm co współpracują w zakresie sprzedaży produktów. Nie wiem czy w partie polityczne są w stanie tyle obiecać ile usłyszysz podczas rozmowy/rozmów.

@Abc

Powiedz mi, czemu akurat 3 miesiące obstawiasz? Faktycznie może wypaść przed pracodawcą tak bardzo niekorzystnie? Ale są tu jakieś osoby, które jednak robią dłużej? wiadomo jakim sposobem?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Tenzi? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
DR

Pomocna rada: Jeśli chcesz iść tam na przetrwanie bo akurat nie masz pracy to OK. Ale nawet jak się skusisz na współpracę z Tenzi to absolutnie nie przestawaj szukać pracy. Po pierwszych dniach, tygodniach pracy zrozumiesz dlaczego warto było nie przestawać szukać. Po co tracić czas :) .

Syrenka

Ooo, to ciekawe? Pewnie będzie podwyżka żeby się znowu wszyscy zatowarowali a potem akcja promocyjna na wszystko. Jak zawsze Tenzi zrobi tak żeby to im było dobrze, a dystrybutora wykiwać. Standard

Czy manager ds rozwoju sprzedaży na Kraków to nowe stanowisko? Ktoś z pracujących jest w stanie obiektywnie przybliżyć jak wyglądają warunki i typowy dzien pracy na tym stanowisku? Jakie są plusy i minusy pracy w sprzedaży w Tenzi?

Byly

Szkoda tylko tych ludzi których omamia wizja pracy i pieniędzy. Bo ani jednego ani drugiego w Tenzi nie ma. Teraz oferują premię roczną :-) tylko nikt tam roku nie przepracował

Ech

Ciekawa jestem jak PZ będzie tłumaczył klientom kolejne zmiany przedstawicieli ???? W(usunięte przez administratora)to on jest dobry:-) Ale bardziej ciekawi mnie jak wytłumaczy powstanie sklepu firmowego? Pewnie jako szansa dla kontrahentow, bo konkurencja jest dobra:-)

Nie do końca wiem z kim tak naprawdę się widziałem. Bo w wiadomości podpisuję się produkt menager, na stronie jest kierownik regionu, a na rozmowie przedstawia się dyrektorem sprzedaży. Pan Adam ( menager, dyrektor itp) nie ma pojęcia jak działa firma. O produktach nie wie NIC. Wie że jest jakiś płyn, i na pewno jest dobry. I to cała jego „nie”wiedza A dopytywany o konkretne kwoty( zarobki, premię, targety) kręci się jak w przeręblu.

Tomasz

A na kogo się werbowaliście? Pytam, bo jest oferta na grafika komputerowego i mnie wstępnie interesuje. Rozmowa tez jest wtedy z Właścicielem czy kimś z działu? Jestem tu bo pisząc wprost kasa wstępnie mnie interesuje. Podacie widełki o ile je znacie? Dzieki

Były

A jak są pod ścianą to obiecają ci ile chcesz. Tylko że popracujesz dwa trzy miesiące i już cię nie będzie….

@Były

Najwięcej ile mogą dać właśnie grafikowi? Czemu po tych dwóch czy trzech miesiącach miałoby już pracownika nie być? Firma zwalnia tych ze zbyt dużym wynagrodzeniem? Czy pracownicy sami po takim czasie odchodzą?

XD

Jeśli wytrzymujesz panujaca atmosfere w firmie to sam się nie zwolnisz . Jeśli jesteś „kreatywny i pomysłowy” to dostaniesz wypowiedzenie - powód się znajdzie.

@XD

Czyli nie tylko mnie przywiodła tu ta oferta dla specjalisty ds. sprzedaży? :D ktoś tu napomknął o byciu godnym pracy na tym stanowisku. możecie się do tego jakoś ustosunkować? Jakie warunki trzeba spełniać by móc się wpasować w cały profil wymogów?

Hm

Nie da się wpasować w wymogi tej firmy. Ilość handlowców którzy tam pracowali jest niezliczona. Chyba lubią zwalniać ludzi

Inny

Czy oni powariowali? Na łódzkim, mazowieckim i paru innych woj. Pracuje A.M!!!! Dawniej dyrektor u nas w Kramel. Można o nim poczytać na tym portalu.

wielebny

widzę kolejny raz ogłoszenie na handlowca . Czyżby znowu był zły i nie chciał pracować? Podziwiam trwanie w ciągłym poszukiwaniu doskonałego pracownika, który będzie godzien pracować w tej firmie .

Były dystrybutor

Klient - zaraz były
@Były dystrybutor

Były pupil F

Co taka cisza?Duzo było ogłoszeń a teraz nic. Jeszcze nie zdążyli pozwalniać nowo zatrudnionych? Będzie nowy rok bez zmian?

@Były pupil F

Jak to nie ma ogłoszeń? A ta na magazyn? jeszcze ze dwa tygodnie ma wisieć, wiec rąk do pracy brakuje…? Ilu w sumie osób tak na oko tam trzeba? czy to duży magazyn? nie byłem jeszcze na rozmowie nawet, wtedy od razu by mnie oprowadzili?

Były PM

Kiedyś przyjdzie taki dzień że do panów PZ i KF wróci całe zło, kłamstwa, (usunięte przez administratora) którymi karmili pracowników i klientów. trafi swój na swego. Jak czytam ogłoszenia jest napisane że wsparcie przełożonego i jakieś dodatkowe benefity to śmiech mnie ogarnia bo sam tego doświadczyłem jak się pracuje z nimi.

Elka
@Były PM

A co z tymi benefitami, o jakich docelowo mowa? Fakt faktem mogą być różnie rozumiane, da rade doprecyzować? I przy tych innych opiniach ciekawi mnie mimo wszystko jedna rzecz. Czy stale ta sama liczba kandydatów się zgłasza?

Xyz
@Elka

Jedyny benefit jest wtedy gdy nie złożysz swojej aplikacji i nie współpracujesz z samozwańczym dyrektorem .

Zmiany
@Elka

Jakie benefity…..? Zapomnij. Przez telefon obiecają Ci wszystko. A przy podpisaniu umowy zmienią zdanie.

Zmiany

Zmiany zmiany zmiany. Zmiany w zasadach premiowych zmiany w zasadach sprzedażowych zero pomysłu na przyszłość tylko jedna wielka improwizacja. Z całego serca odradzam pracę w tej firmie. Bo i tak nikt to nie zagrzeje miejsca

Aaa

Jak zawsze dział handlowy.Jeden menadżer już poleciał. Zawsze mnie to zastanawia że to ludzi się wymienia a nie dyrektora Pewnie wymieni wszystkich…. Szkoda mi tych ludzi z handlowego

Bbb
@Aaa

Skoro od kilkunastu lat ciagle są zmiany w dziale handlowym to chyba nie jest wina handlowców/managerów. W całej Polsce nie ma godnego pracownika dla tenzi???

Ech

@tenzi firma schodzi na….. Do tej pory traktowanie klientów przez firmę rekompensowali ludzie w terenie. Z nimi się chciało robić biznes. Nowy „ kierownik”:-) to porażka! Klon Pana Dyrektora. Jak ktoś zna to wie o czym mówię. Czas na konkurencje

Zostaw merytoryczną opinię o Tenzi - Szczecin

• Jak się pracuje w Tenzi?

Zobacz opinie na temat firmy Tenzi tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tenzi?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 1 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Tenzi