Babex 2 Tour

Poznań

Opinie o Babex 2 Tour

Grzegorz

zajrzałem tu z nadzieją, że znajdę oferty, ale niestety.. @trik przejrzałem kilka wpisów i dokładnie to samo rzuciło mi się w oczy. Dziwne w sumie, że konkurencja traci czas na takie brednie, skoro Babex działa dobrze i nie są w stanie im zagrozić takimi działaniami

ja sama

Prycze żenada. śmierdzące, zarwane, składające się w nocy. okno się nie domykało (moją klamką była butelka 5litrowa), zmarzłam, schudłam i jeszcze nie byłam wyspana. Posiłki nie dla wychowawców to przepraszam jak mam funkcjonować bez jedzenia przez cały dzień i poł nocy bo były dyżury nocne.

sloneczko

to jest kołhoz i wszystko co najgorsze. warunki pracy tragiczne, brak posiłków dla wychowawców, dobrze zedożywial mnie ratownik :) pozdro Darek. Schudłam tam 5 kilo. dosyć że praca caly dzień to jeszcze dyżury w nocy, bo nie ma wychowawcy nocnego.

OnaWroclaw

witam pracowalam tam przez sezon w osrodku na kuchni i nie bylo najgorzej. dobra atmosfera, 8h pracy dziennie bez naduzyc. spoko, pozdrawiam

nie jest najgorzej? jestem zażenowana! to jest obóz pracy! w dodatku warunki dla wychowawców tragiczne, stare śmierdzące prycze i nie przysługujące posiłki. zarobki, średnio 20 kilka zł na dzień. Są one odwrotnie proporcjonalne do odpowiedzialności jaką się bierze za dzieci.

nie jest najgorzej, szefostwo wie czego chce, ale przynajmniej jest sprawiedliwy. polecam jako prace sezonowa. pozdro

Zostaw opinię o Babex 2 Tour - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Babex 2 Tour