Modern Financial Systems sp. z o.o.

Opinie o Modern Financial Systems sp. z o.o.

Aa

Hej, planuje wysłać CV mam pewne doświadczenie obecnie trafiłam do niezbyt ciekawego call center i chce to zmienić czym się zajmujecie? Planuje wysłać CV ale nie chce tracić znowu gdzieś gdzie panuje zła atmosfera a inni konsultanci patrzą na ciebie z góry. Co tam się robi mniej więcej jest ktoś w stanie powiedzieć?

Marika

Pracowałam tam o okresie czerwiec-połowa sierpnia i jestem zadowolona. Gdyby nie szkoła pewnie bym tam została...Pensja ok ,praca w dobrych warunkach. Pozdrawiam całą ekipę z call center i BOK.

Zuzanna
@Marika

Co masz na myśli pisząc dobre warunki? Chodzi o kasę, atmosferę? :) Opowiedz coś więcej. :)

Na jakie wsparcie w Modern Financial Systems sp. z o.o. mogą liczyć kobiety w ciąży? Czy przestrzegane są ich prawa wynikające z Kodeksu pracy?

Owszem, prawa są przestrzegane.

Kamila

A za ile to godzin

Marys

A jak z pozyskiwaniem środków unijnych jaka skuteczność pozdrawiam

Julia
@Marys

Mi się udało, firma ma 80% skuteczności ale razie niepowodzenia jest gwarancja. Polecam jak najbardziej

Kamila
@Julia

Jaka konkretnie gwarancja?

Mariusz
@Kamila

Jeśli dotacji nie da się pozyskać to zwracają koszt.

Krystyna
@Mariusz

A są jakieś konkretne sumy które zwracają czy nie ma limitów?

Ola

Gdzie znajduje sie wasza firma bo przy wpisaniu adresu w google wyskakuję kręgielnia.

Małgorzata
@Ola

budynek obok kręgielni, przy wejściu wywieszona jest tabliczka informacyjna

Agnieszka
@Małgorzata

Dziękuję za informacje, bo też ostatnio szukałam ;D. Nie planujecie tego zmienić by w google jakoś lepiej Was wyszukiwało?

@Agnieszka

Staramy się być widoczni, przy wejściu do budynku znajduje się duża tablica, a wszędzie podany dokładny adres. Niestety kręgielni, która znajduje się w tym samym budynku szuka, jak widać, więcej osób.:)

maturzystka

Pierwsza praca, najdłuższe wakacje, sporo wysłanych CV, kilka rozmów, nie było problemu z decyzją - tu warunki najlepsze, podstawa taka jak się należy, ciekawe bonusy, dodatki, nagrody, ogólnie system motywacyjny na duży plus! Kameralnie, dobra lokalizacja, młody zespół, pomocny, uśmiechnięty, ogólnie pozytywna atmosfera, normalni ludzie. To dopiero chwila, ale powoli się wkręcam w to wszystko i mam nadzieję, że zarobię na wymarzony odpoczynek :) Pozdrawiam!

Zuzanna
@maturzystka

Co to za bonusy, nagrody, dodatki..? Dużo tego wymieniasz, a jakieś konkrety? :)

maturzystka
@Zuzanna

Prowizje, premie tygodniowe, premie miesięczne, nagrody rzeczowe :)

Krystyna
@maturzystka

O kurczaki! To ile przy dobrym miesiącu można tego wyciągnąć?

Zbigniew

A ja to zadowolony jestem, bo u mnie w pracy na sortowni makulatury mi podziękowali, a tu mnie przyjęli. Co prawda musiał ja dykcję troszkie poprawić, ale jest dobrze. Wyciągam po miesiącu 1500 do ręki. Na pasztetową chleb i rachunki starczy , a stara moja też zadowolona

Sylwia

Pracowałam niezbyt długo ale wystarczająco aby ocenić pracę, pieniądze i zespół. Praca ok choć trzeba się przyłożyć, pieniądze ok - super system motywacyjny, zespół - miły, pomocny. Gdyby nie sprawy rodzinne zostałabym tu dłużej, mam nadzieję, że sytuacja u mnie się wyklaruje i szybko tu wrócę, bo nie ukrywam, że mi na tym zależy, wspominam miło, polecam!

@Sylwia

o jakim systemie motywacyjnym mowa? opiszesz co i jak ?

aaa

klamia ze tyle da sie zarobic

Marzenka

Hej, jestem pracownikiem od niedawna, polecam pracę osobom z doświadczeniem jak i bez niego. Nic trudnego ani skomplikowanego wystarczy się starać i angażować w pracę. Warunki atrakcyjne, można zarobić dobre pieniądze, w tym pensja, premia+ inne bonusy. Zespół młody i wszyscy bardzo pomocni. Polecam

Zainteresowana

Dzień dobry. Jaki jest u Państwa rodzaj zawieranej umowy z pracownikiem?

@Zainteresowana

Praktykowane rodzaje umów są dwa: umowa o pracę na pełen etat oraz umowa zlecenie. Wybór zależy od rodzaju wykonywanej pracy, planów firmy i kandydata (czy to praca na stałe czy na przykład na wakacje) oraz stażu.

Agata

Dzień dobry, na czym polega praca w Państwa firmie? Jaki jest rodzaj umowy?

Zaskoczeni - Zadowoleni

Nowy Rok, nowe wyzwania i zmiana pracy. Trafiłam na Modern - Jasne zasady, czytelny regulamin. Atmosfera - każdy uśmiechnięty, pomocny - nikt nie chce mnie "zjeść"! Każdy chce pomóc!!! Największe zaskoczenie - spotkałam tu 4 osoby z mojej poprzedniej pracy...Jesteśmy mega zaskoczeni i zadowoleni. Polecamy!!!

@Zaskoczeni - Zadowoleni

A jakie stanowisko jeśli można wiedzieć? pracownicy z poprzedniej pracy jak długo już pracują? cały czas sobie chwalą? :)

Nik

Ciekawe, że moja negatywna opinia została najpierw ocenzurowana a potem usunięta. Ktoś chyba bardziej dba o dobry interes tej firmy niż o rzetelność i prawdziwość wyrażanych tu opinii.

Oliwka

Polecam firmę. Pracowałam w okresie wakacyjnym i warunki współpracy bardzo dobre jak na Radom. Po skończeniu studiów na pewno wrócę!!

Domi
@Oliwka

Atmosfera to jedno a obowiązki drugie, chyba nikt nikomu nie płaci za to, że jest miło, praca i jej efekty równa się zadowolenie przełożonych i należne wynagrodzenie, Czyż nie tak?

@Domi

jak firma dobrze płaci to jest fajna atmosfera w firmie... :) bo i dlaczego pracownicy mieliby mieć powody do niezadowolenia?

Słaba atmosfera według mnie . Nie polecam . Robisz wyniki to jest okej jeżeli masz gorszy dzień i nich nie robisz to nie jest za miło .

Domi
@Anna

Atmosfera i obowiązki to zupełnie inne rzeczy, chyba nikt nikomu nie płaci za to, że jest miło, praca i jej efekty równa się zadowolenie przełożonych i należne wynagrodzenie, Czyż nie tak? Oceń

Urszula
@Anna

Na czym to robienie wyników polega u Was? Zdobędziesz klienta, albo dofinansowanie dla niego to wynik jest? A gdy nie, to nie...

Pamela

Polecam!Pracuje w tej i jestem zadowolona!!

Ja22

Trochę rozmów odbyłem - możecie mówić, że wybrzydzam, że kiepski ze mnie pracownik ale fakty są faktami. Niektóre firmy nie dają umowy, niektóre nie dają podstawy, inne nie dają kwoty jaka się należy, inne dają cukierki za najlepsze wyniki ???? serio! Tu jest inaczej, tu jest normalnie, normalna umowa, normalne dobre pieniądze, normalni ludzie, dobrze jest!

Nikola

Pracuje tu od dłuższego czasu. Warunki bardzo dobre i super atmosfera. Fajne premie, bonusy i nagrody rzeczowe, można zarobić dobre pieniądze. Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o Modern Financial Systems sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Modern Financial Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Modern Financial Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modern Financial Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 90 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Modern Financial Systems sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Modern Financial Systems sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Modern Financial Systems sp. z o.o.