Modern Financial Systems sp. z o.o.

Opinie o Modern Financial Systems sp. z o.o.

Kandydatka

Witam wszystkich! Bylam wczoraj na rozmowie w Modern. Wszystko wydaje się być ok. Warunki finansowe super , oferują dodatkowe pieniądze. Jutro szkolenie , podobno 2 dni, zrobię rozeznanie wśród osób z sali, zapytam czy rzeczywiście jest tak jak mowila Pani na rozmowie. Poza tym widac ze jest bezpiecznie pod względem pandemii. Mam nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z planem. A najbardziej na rozmowie zadowoliła mnie możliwość pracy na pełnym etacie na umowie o pracę- bylam na wielu rozmowach i szczerze nie dostałam nigdzie takiej propozycji.

radomianka
@Segda

Ja też byłam. Wszystko OK. Na spokojnie wytłumaczyli mi co i jak, jestem zadowolona. Teraz ruszam do pracy, zobaczymy. Wiem, że dobrze płacą, ale pytanie, czy dam radę z obowiązkami. Na pewno dam znać.

Oliwka

Polecam firmę. Pracowałam w okresie wakacyjnym i warunki współpracy bardzo dobre jak na Radom. Po skończeniu studiów na pewno wrócę!!

Barbara
@Domi

jak firma dobrze płaci to jest fajna atmosfera w firmie... :) bo i dlaczego pracownicy mieliby mieć powody do niezadowolenia?

Malgorzata

Polecam pracę w tej firmie. Warunki bardzo dobre, stawka godzinowa satysfakcjonująca, motywujące premie oraz stałe godziny pracy. Polecam każdemu. Pozdrawiam

Roksana

Polecam pracę w tej firmie! Pracowałam w wakacje. Na pewno tam wrócę. Pozdrawiam!

Mira Nowy wpis

Hej. ;) rozważam aplikacje na konsultanta telefonicznego. Mam już doświadczenie więc interesuje mnie porównanie warunków. napisane jest w treści, że oferują pracę w ciekawych projektach. Na dzień dzisiejszy jakie można mieć na myśli? praca nie jest monotonna?

Karol

Czy korzystał ktoś z usług tej firmy ? Bo coś mi się wydaje że to jakaś ściema

Julia
@Karol

Korzystałam, jeśli chcesz o tym porozmawiać to zapraszam.

Waldemar
@Julia

chętnie poznam opinie osoby ,która miała kontakt z firma i uzyskała dotacje

Kasia W
@Julia

Czy ta firma jest godna zaufania jako pomoc w uzyskaniu dotacji unijnych?

Aga
@Julia

Podobne pytanie. Nie wiem skąd mają do mnie kontakt, wydzwania i wszystko tak ładnie opowiada. Za proste się to wszystko wydaje.

Kasia C
@Julia

witam, jak sie można z Toba skontaktować?

@Waldemar

Podłączam się pod to samo pytanie

@Julia

Dzień dobry chciałbym zapytać o dotacje czy ktoś korzystał

Franek
@Marcin

Tak, ja korzystałem i udało się pozyskać. Na otwarcie działalności. Może to nie duża kasy, ale mi się przyda.:)

Stan

Sprawa w moim przypadku była dość prosta. Zadzwoniono do mojej firmy, ja się jakoś tam zdecydowałem na współpracę. Przyjechał kurier z papierami, wypełniłem i po jakimś czasie dostałem analizę. Generalnie spoko. Wąskim gardłem jest oczekiwanie na konkurs, który urzędy rozpisują, ale poczekałem i dostałem kaskę. Polecam.

jw Nowy wpis
@Julia

Mogę Prosić o więcej info na temat uzyskania dofinansowania dla mojej wiary w to ?

Cześć, jest teraz wystawiona oferta pracy dla specjalisty ds. kontaktu z klientem. W samym opisie wspominają o prowizjach wynikowych oraz licznych bonusach. Co się na nie składa i jak teraz mniej więcej wychodzą?

Paweł Nowy wpis

Na początku bylem sceptyczny bo wszystko przed telefon, pojechałem ich sprawdzić, ale na szczęście wszystko ok - Miła i pomocna kadra, Pani analityk ładna ^^

Ciekawi mnie ze względu na co najczęściej ludzie podczas początków pracy mogą się tu jednak nie sprawdzać. W jednym wpisie ktoś podał to jako jeden z argumentów odnośnie występującej rotacji na stanowiskach. W czym więc bywają najczęstsze problemy?

Oliwia

Zostałam zatrudniona w tym miesiacu, jeszcze nie wiem jak to dalej się okaże jednak nie podoba mi się za bardzo to że "stare" pracownice patrzą na te młode niechętnie, Karolina blondynka z biura obsługi klienta też nie jest zbyt pomocna chociaż było mówione, że jak czegoś nie będę umiała mam śmiało pytać rozumiem że każdy ma swoje zajęcia ale chyba lepiej że zapytam dokładnie o nasz produkt czy to czego nie umiem żeby nie wprowadzać potem klienta w błąd bo to ja bym poniosła karę nie ta osoba która nie pomogła to jest na pewno na minus na szkoleniu też niewiele nam powiedziano raczej ogolnie na razie się wdrażam zobaczymy jak będzie potem

Obserwuje
@Oliwia

Może te "stare" zazdroszczą, że są młodsze, chudsze, ładniejsze, jak to kobiety ;) na początku, każdy każdego obserwuje, nie zawsze oznacza to cos złego. Kto pyta nie błądzi, jak ktoś jest zajęty, pytam kolejnego i tak do skutku aż się dowiem ;) Szkolenia z reguły są ogólne, szczegóły wychodzą w trakcie. Dobrze, że zawsze jest ktoś obok i odpowiada na na pytania spoza szkolenia.

BeBe
@Oliwia

Oliwia, sama napisałaś, że się wdrażasz - na początku w nowym miejscu, zawsze chyba jest jakaś obawa, przed nowym, nieznanym, czasem strach ma wielkie oczy, może ktoś patrzy bo chce zagadać, zakolegować się, i nie ma nic złego na myśli, a my ze strachu coś wyolbrzymiamy - wrzuć na luz, rób swoje, uśmiechaj się i nie szukaj problemów tam, gdzie ich nie ma :)

Kisia
@Oliwia

A może po prostu by wystarczyło by mieć trochę kultury oraz przychodzić do pracy odpowiednio ubranym....? To nikt by na Ciebie tak nie spoglądał. Jednak praca w biurze zobowiązuje również do wyglądu i zachowania, a nie pępek na wierzchu i pośladki. Szkolenie jest wystarczające i materiały również, Dziewczyny z biura zawsze udzielają odpowiedzi.

nova

Miły kontakt, miła rozmowa, szkolenie 2dni - trochę materiału może wystraszyć, ale serio niepotrzebnie, trzeba to zrozumieć i działać, podchodzą, pomagają, interesują się, miła atmosfera, miłe osoby.

Sandra

Wszystko ładnie pięknie ale zastanawia mnie jedno: czemu skoro jest tak cudownie to ciagle szukają nowych osób? Przecież liczba stanowisk pracy nie jest gumowa i nie pomieści np.100 osób a mowa jest o pełnym wymiarze godzin pracy?

Obserwuje
@Sandra

Trzeba brać pod uwagę, że ktoś choruje, odchodzi, wyjeżdża, nie każdy się sprawdza, dlatego chyba tak to wygląda, rekrutacja to proces ruchomy.

Olga

Co do wyjścia wcześniej o które spytano jakiś czas temu to w jednej z ofert było wpisane, że grafik w zasadzie jest elastyczny, czy praktycznie zawsze można się na spokojnie co do niego dogadać? Mam na myśli pracę jako webmaster. W ogłoszeniu nie było wskazanych przedziałów godzinowych

Kama

Czy jako osoba z epilepsją także mogę ubiegać się o pracę w firmie i jakby się to odbywało tzn jaki wymiar godzin pracy wtedy? Co jakiś czas muszę też być u lekarza na kontroli i czy wtedy muszę brać dzień wolny czy mogę po prostu wcześniej wyjść z pracy jeśli powiem o tym wcześniej?

Bastek

Staram się o pracę w tej firmie i jestem ciekawy jak wygląda sprawa z urlopem tj.ike przysługuje urlopu ogółem i ile razy mogę wziąć urlop,gdy wypadnie mi coś niespodziewanie( jestem niepełnosorawny i zdarza się czasem, że w nocy lub rano stanie się coś co mnie wykluczy z pracy w tym dniu)? .2.Wiek, że są ustalane grupowe liczby sprzedaży na dziś. Czy jeśli mi jako jednej osobie np.przez tydzień lub inny okres czasu nie udało by się ani razu sprzedać oferty czy jest się wtedy zwalnianym czy po prostu pracuje pełen wymiar godzin? Chciałbym się coś więcej dowiedzieć jak funkcjonuje ta firma jeśli chodzi o pracę i czy tolerują tam osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności?

@Bastek

Drogi Panie! Firma prowadzi politykę przyjazną wobec wszystkich osób, także z niepełnosprawnościami. Jest Pan u nas mile widziany i obiecujemy zapewnić Panu pełen komfort pracy i współdziałania z pozostałymi pracownikami. Jedynym mankamentem może być brak windy - biuro znajduje się na piętrze. Niemniej wszystko jest do ustalenia, proszę się nie martwić.

Bastian
@Modern Financial Systems sp. z o.o.

A jak wygląda sprawa sprzedaży tj.wiem, że są dzienne limity ile trzeba sprzedać jako grupa,ale czy jeśli nie uda mi się sprzedać usługi przez pewien czas to czy będę do zwolnienia? Wiadomo że nie codziennie uda się sprzedać, więc jak to wygląda dokładnie czy wtedy np.bedę pracować pełen wymiar godzin tj.8 czy zostanę zwolniony po prostu? I ile razy mogę wziąć wolne nagle, ponieważ często mam wizyty u lekarzy, badania lub może np.w dniu badania lub wizyty po wcześniejszym zgłoszeniu szefostwu mógłbym wyjść wcześniej lub przyjść do pracy później,żeby nie tracić dnia pracy?

Iwona

Cześć. ;) co się dzieje podczas pracy jako Grafik / WEBmaster? Dopiero co firmę znalazłam opinii widzę jednak, że wiele się zbiera. Piszą, że szkolenia są ok, ja już podstawy akurat ogarniam. Ciekawi mnie jakie zarobki mogą być teraz oferowane i jaka jest ścieżka kariery?

k.koczyk@op.pl

Witam. mogę się dowiedzieć jak wygląda współpraca z firmą, czy udało się dostać dotację, proszę o komentarz?

Anka
@k.koczyk@op.pl

Tak, udało się. Prosty sposób współpracy. Przysyłają kwity, wypełniasz, odsyłacz, dostajesz pisemną analizę. Później czekanie na konkurs i jazda.

Pol
@k.koczyk@op.pl

Generalnie OK. Starałem się jakiś czas temu o dotację na doposażenie stanowiska pracy i rozwój biura. Do tego szkolenie ludzi. Bez nich bym tego nie dostał, bo jestem strasznie zarobiony i nie lubię grzebać się w papierach.

potwierdzenie

Potwierdza się to co mówili znajomi, którzy przeszli tu z innej firmy, atmosfera, warunki, lokalizacja, obowiązki, kasa, wszystko jest super, kultura zespołu, kultura pracy, aż przyjemnie się pracuje.

Wolf
@potwierdzenie

Dla mnie też całkiem OK.

Miroslaw Sommer

Zapłaciłem za wniosek 580 zl i czekam .Napisze po weryfikacji jak to sie tu odbywa .

Rufi

Witam Interesuje mnie bardzo czy ta firma pomogła komuś uzyskać dotacje z funduszu unii europejskiej na rozwój firm jeśli tak to proszę o kontakt Pozdrawiam Rufi

Stan
@Rufi

Tak, mi pomogła i mogę zaświadczyć, że są w porządku. Gdyby ktoś szukał do nich kontaktu, to mają specjalną infolinię. Telefon na ich stronie oraz w papierach, które przesyłają.

Anka
@Rufi

Tak, mi pomogła. Zresztą są na ich stronie referencje.

Kamil81

Witam. Czy ktoś z Was uzyskał dotacje ? Ja czekam i to długo. Zawsze jak dzwonie pada odpowiedź że niema konkursów i trzeba czekać. 2 lata to trochę długo.

k.koczyk@op.pl
@Kamil81

Witam, szukam opinii na temat firmy Modern Financial Systems Sp. z o.o. Udało się uzyskać dotację, jak wygląda współpraca?

pigwa

Witam, sympatyczny, pomocny zespół rzadko się to dziś zdarza, tu nikt nikomu nie utrudnia, wręcz przeciwnie, pomoc, motywacja, nie ma wyścigu szczurów, pozytywna rywalizacja, praca zespołowa, super!

kandydat

Z tego co ludzie tu piszą wszystko jest ok, ja jestem po rozmowie, też ok, szkolenie, okres próbny, ciekawe czy wszystko się sprawdzi, dam znać.

@kandydat

minął tydzień od rozmowy, to już zacząłeś czy jeszcze czekasz? jak z umowami i terminami to wygląda? jeśli są jakieś szkolenia to czeka się może na więcej kandydatów w grupie?

kandydat
@kandydat

Tak jak pisałem, dam znać - więc daje - potwierdzam wszystko jest ok, wszystko się sprawdza, miła atmosfera, wiadomo wdrażam się, ale mogę liczyć na pomoc z każdej strony, jest dobrze, będzie jeszcze lepiej, grunt to stawiać sobie cele!

Czy w Modern Financial Systems sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Zostaw merytoryczną opinię o Modern Financial Systems sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Modern Financial Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Modern Financial Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modern Financial Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 90 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Modern Financial Systems sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Modern Financial Systems sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Modern Financial Systems sp. z o.o.