Modern Financial Systems sp. z o.o.

Opinie o Modern Financial Systems sp. z o.o.

Esellte

Hej, jako były pracownik z czystym sumieniem polecam, kilka lat pracy, przerwa. Dzieci odchowane więc zdecydowałam się powrócić, Czekam na szkolenie i przypomnienie sobie wszystkiego, chociaż tego się nie zapomina :) Oby było tylko dobrze!

kandydat

Witam, z opinii znajomych to podobno praca godna rozpatrzenia, wysłane CV, szybki odzew, pani przez telefon dobrze wytłumaczyła wszystko, jutro mam rozmowę, boję się, ale kto nie ryzykuje nie pije szampana :)

Obiektywna

W wielu firmach tego typu byłam, wiele widziałam, szkoda, że tak późno znalazłam się tutaj. Tutaj wszystko jest tak jak być powinno, począwszy od stanowiska pracy, poprzez zakres obowiązków, umowę, wypłatę, po przemiłą atmosferę ze sprawiedliwym traktowaniem, bez wyścigu szczurów.

ikea

Wszystko tu jak w domu, każdy na swoje miejsce, stołówka z podstawowym sprzętem, czysto i przyjemnie.

Treflik

Jeśli robisz to co lubisz to oznacza, że łączysz przyjemne z pożytecznym, i tak jest właśnie tutaj, lubimy to co robimy :)

Listopadzica

Na dworze szaro buro i ponuro, a tu praca w ciepłym biurze, w przyjaznej atmosferze, z uśmiechem na twarzy, nie ma się do czego przyczepić! Polecam - nie tylko na czas listopada brrrr!

WithMouse

Pracuję od niedawna, czekałam do pierwszej wypłaty, wszystko się zgadza, jako studentka naprawdę jestem zadowolona i z warunków pracy i kwoty jaką zarobiłam, zostaję na dłużej, nigdzie się nie wybieram :)

titanum

Pracowałam tu, wyjechałam, wróciłam, znów tu pracuję więc chyba dowód na to, że warto, że dobra praca!

Pelavo

Dogodny dojazd, kameralne biuro, ponadprzeciętne zarobki, mile towarzystwo!

Lipton27

Dobre warunki, dobre zasady, dobre pieniądze, dobrzy ludzie!

mocniak

Praca na medal! Jestem od tygodnia, ale już mi się podoba :)

Jk.

Pracuję i polecam ! Nigdy się nie zawodzę !

Jk.

Pracuję i polecam ! Nigdy się nie zawodzę !

Fujutsu

Z polecenia tu jestem, trochę materiału do przyswojenia, wytłumaczone wszystko, zawsze ktoś pomaga jeżeli jest potrzeba, czuje się częścią zespołu, a niektórzy pracują tu od lat, fajnie, że ciepło przyjmują nowych kolegów. Pozdrawiam serdecznie.

DanMark

Polecam współpracę, kontakt z klientem o niebo lepszy niż praca w budowlance, tym bardziej, że idą mrozy brrr! Ciepłe biuro, dobre warunki - zwłaszcza, że student dostaje tyle ile zarobi, nic nie potrącają, no iiiii...... ładne koleżanki ;)

Sigma

Witam, polecam współpracę! Jedna z nielicznych firm, która chce zatrudniać osoby do 26 roku życia, uczące się i wypłaca tyle ile zarobią, nic nie potrąca, naprawdę można zarobić, wiadomo obowiązki są, jak wszędzie, nikt za darmo nikomu płacił nie będzie.

zainteresowana

Z opinii wynika, że są ludzcy, pewnie mają dzieci i wiedzą jak wygląda normalne życie, praca, przedszkole, dom, choroby, dobrze, że można się dogadać a praca i tak wykonana. Spróbuję, wyślę CV, może uda się dołączyć do ich zespołu.

Nati

Zycie pisze różne scenariusze, pracowałam tu kilka lat temu, później ślub, mąż, dziecko - odeszłam, dziecko jest, męża nie ma a ja wróciłam "na stare (usunięte przez administratora) pomogli mi w trudnej sytuacji, oprócz pracy są LUDŹMI, dziękuję, za wszystko :*

Cześć, te oferty na stronie są poglądowe czy faktycznie na te wszystkie stanowiska są obecnie nabory? mam na myśli przede wszystkim to dla grafika / webmastera. Wpasowuje się z kwalifikacjami, wiec ciekawi mnie co Pracodawca ma w zamian, zwłaszcza ze a opisane same oczekiwania i wymogi. Ile webmaster zgarnia? I przy jakieś atmosferze? Polecacie aplikować?

Pol

Z tego co wiem, to akurat webmastera oni nie szukają. Potrzeba konsultantów, analityków itd. To nie jest firma informatyczna.

@Pol

A tym wspomnianym wyżej analitykom co tu oferują ciekawego? Jak na razie tylko chce się zorientować, pracuje na podobnym stanowisku i chce porównać warunki. Prócz warunków finansowych możecie opisać jakieś pozostałe? Dodatki i tym podobne?

jolanta

Polecam pracę!

Zostaw merytoryczną opinię o Modern Financial Systems sp. z o.o. - Radom

• Jak się pracuje w Modern Financial Systems sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Modern Financial Systems sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 126.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Modern Financial Systems sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 101, z czego 90 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Modern Financial Systems sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Modern Financial Systems sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Modern Financial Systems sp. z o.o.