Opinie o Pneu-mix Przemysław Laskus w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Pneu-mix Przemysław Laskus. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Pneu-mix Przemysław Laskus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pneu-mix Przemysław Laskus w Warszawa

Ewelina Nowy wpis

no a jak w chwili obecnej - 2021 - się wam pracuje tutaj ?

skao Nowy wpis

Idealnie, że sa umowy o pracę @nbvc, taka dbałosć o stabilne zatrudnienie jest dość istotne, bo oprócz tego dorzucają jakieś benefity socjalne, czyż nie? W końcu to dobre urozmaicenie. Dzięki za odpowiedź

Beata Nowy wpis

Pracowałam w firmie Pneu-Mix w oddziale w Krakowie przez 4 lata i była to najlepsza praca jaką miałam, gdyby nie zmiana miejsca zamieszkania (przeprowadziłam się 300km od Krakowa) to na pewno pracowałabym tam dalej. Relacje z Panem Przemysławem i Panią Małgosią zawsze były bardzo pozytywne, powiedziałabym wręcz przyjacielskie. Zdecydowanie polecam tego pracodawcę. Beata

grubson

myślę , że większość osób na tym forum już się w tym orientuje , ale dla niewtajemniczonych, Pneu-mix zajmuje się przede wszystkim sprzedażą, ale również naprawą oraz serwisem maszyn budowlanych różnego typu. Są dobrzy w tym co robią za co należy im się już w tej chwili naprawdę duży szacunek. Powodzenia dalej ;)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Pneu-mix Przemysław Laskus? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
lajkonik

To jeszcze ja wtrącę jedno zdanie na temat oddziału w Krakowie.Nie rozumiem jak długo może jeszcze wytrzymac tam kierownik oddziału i dziewczyna z biura(usunięte przez administratora)Macie wiedzę i kontakty - zróbcie coś swojego.

klient12

A tak z innej beczki.Czy ktoś z piszących tutaj wie może gdzie pracuje ten spoko koleżka w okularach,który był jeszcze na Czarodzieja?Dzięki za info.

swojak
@klient12

Ten człowiek jest handlowcem-serwisantem w Wagnerze (agregaty malarskie) Mam agregat i u niego serwisuję.Uczciwie i bez problemów.Jak coś to jego namiar jest na stronie firmowej.

lubik

Odnośnie traktowania to miałeś odpowiedź w poprzednich postach:szefostwo rozkazuje a nie dogaduje się.W tej firmie są same niepokojące rzeczy...

laki

Fakt.Byłem i sam się przekonałem: (usunięte przez administratora)Jest taka konkurencja w W-wie,że można jechac gdzie indziej po zakupy.Jeśli chodzi o personel to jego kompetencje lepiej przemilczec...

anonim11

Po Twoim wpisie można sądzic,że dostałaś (-łeś) szansę i ją zmarnowałaś (-łeś)! Ta firma naprawdę stoi mocno na rynku i wiele się w ostatnim czasie zmieniło na duży plus!Ciekawe w jakim okresie było tak źle i ciężko?

anonim11

Oj kogoś chyba poniosła fantazja?Moim zdaniem w tej firmie atmosfera jest super! Miła atmosfera,wzorowe traktowanie pracowników,przesympatyczna Pani Małgosia.Szef może i troszkę surowy,ale zawsze chętny do pomocy w trudnych sytuacjach.Jeśli ktoś ma jakiś problem to zawsze może się zwrócic do Pani Małgosi,albo do Pana Przemysława.Oni zawsze są otwarci na rzeczową rozmowę z pracownikami.Co do klientów - to jestem przekonana,że większośc z nich jest zachwycona profesjonalizmem i szczerością z jaką są obsługiwani.

wariat Nowy wpis
@anonim11

heheh to chyba ty ANIU!!!

Zgadzam się z powyższą opinią.(usunięte przez administratora)Jeśli chodzi o potencjalnych,nowych pracowników to darujcie sobie i poszukajcie czegoś innego.

Zostaw merytoryczną opinię o Pneu-mix Przemysław Laskus - Warszawa

Pneu-mix Przemysław Laskus
2.3/5 Na podstawie 20 ocen.
  • ul. Drewnicka 5AiB
    05-091 Warszawa