Opinie o TeleTrade-DJ International Consulting Ltd w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie TeleTrade-DJ International Consulting Ltd. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w TeleTrade-DJ International Consulting Ltd o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TeleTrade-DJ International Consulting Ltd w Warszawa

Sajmon

super

jaco

ok

Irena

Czy od kelnerów na konferencje są wymagane jakieś specjalne umiejętnośći?

Bartek

Bardzo fajna konferencja, pozdrawiam.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie TeleTrade-DJ International Consulting Ltd? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
B

Krótka sprzedaż jest strategią inwestowania na giełdzie polegającą na sprzedaży pożyczonych papierów wartościowych a następnie ich odkupieniu i zwróceniu pożyczkodawcy. W chwili zawierania transakcji krótkiej sprzedaży inwestor nie posiada na rachunku papierów wartościowych, jednak jest zobowiązany dostarczyć je na dzień rozliczenia transakcji. W tym celu pożycza papiery wartościowe od instytucji finansowej, np. domu maklerskiego, który posiada je na własnym rachunku, banku, funduszu inwestycyjnego lub innego inwestora. Pożyczka papierów wartościowych oznacza w tym przypadku okresowe przeniesienie prawa własności papierów wartościowych na rzecz pożyczkobiorcy. Aby zamknąć krótką pozycję inwestor odkupuje na rynku taką samą liczbę papierów wartościowych inwestor kupuje na rynku taką samą liczbę papierów wartościowych i zwraca pożyczkodawcy. Z tytułu otrzymanej pożyczki inwestor ponosi opłatę zgodnie z zawartą z pożyczkodawcą umową. Istnienie zobowiązania w papierach wartościowych oznacza pozycję krótką. Wynik finansowy z tej operacji stanowi różnica między ceną sprzedaży i ceną nabycia. Zatem krótka sprzedaż umożliwia osiąganie zysków na spadkach notowań papierów wartościowych. Jednak w przypadku wzrostu notowań papierów wartościowych, pozycja krótka generuje straty. Strategia krótkiej sprzedaży jest bardziej ryzykowna niż spekulacja, bowiem potencjalna strata jest teoretycznie nieograniczona. Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie prowadzi krótką sprzedaż dla wybranych akcji.

C
@B

Ale o co chodzi konkretnie?

Gonzo_the_big?

Było poczytać na necie o firmie tej/ o historii w Pollsce/ dokonaniach takich jak, np. "Profit Point"? Było??? No to do jak nie poczytało to pretensje do siebie samego mieć należy

Wojciech Kucharzewski

Oferta nie wykracza poza konkurencje ale jest stabilna więc można określić ją jako standardową, za to ludzie którzy tam pracują wychodzą z ram standardu i prowadzą krok po kroku do celu. Polecam.

Jan Ciekawski
@Wojciech Kucharzewski

Uprzejmie proszę o zdefiniowanie wzmiankowanego celu. Cel firmy Tele zdaje się być rozbieżny z celem pt. Klienta. A z tych ram to w którą stronę "ludzie" ci wychodzą???

Wojciech Kucharzewski
@Jan Ciekawski

"A z tych ram to w którą stronę "ludzie" ci wychodzą???" W pozytywną, Pan Krzysztof z którym ja współpracuje zawsze odbiera telefon i pomaga w potrzebie.

@Wojciech Kucharzewski

TeleTrade-DJ International Consulting jest firmą brokerską działającą na rynku finansowym i kapitałowym, więc z tego co piszesz pracownicy pomagają Ci inwestować pieniądze. Czy korzystając z ich usług masz jednego doradcę, który zajmuje się Twoimi finansami, czy jest to cały zespół ludzi?

Smakosz

Zamówiłeś? Jaką? A czas dostawy? Ciepła była? Daj info, pls

Juzer
@Smakosz

Zapłaciłem za 3 pizze i dostałem dwie - promocja będzie dostępna do końca tygodnia.

Włodzimierz

sprawdzam Tele Program i Koło Fortuny jest o złej godzinie - proszę to zmienić!

Gonzo_the_Big
@Włodzimierz

Koło Fortuny w Tele kręci się tylko w jednym kierunku i nie da się tego zmienić

Hejter:(
@Włodzimierz

Tele Morele, @Włodzimierz zamów lepiej sobie pizze!! :(

Wkurzony

Niestety założyłem tam konto realne. Juz żałuję. Wczoraj zleciłem przelew i nadal nie ma kasy. Hak zakładałem konto nadal nie mam hasła do MT5 śmieszne bo dostałem na mejla hasło xxx xxx cz oni sobie jaja robią ? Zastanawiam się nad rezygnacja z tego brokera . Oby tylko nie ograbili mnie z tego 1 000 euro

fghjk
@Wkurzony

Wsparcie - DNO Środków nadal brak Czas zgłosić ich jako oszustów ?

Klient_były
@Wkurzony

Jakoś mniej to nie dziwi

sarmata
@Wkurzony

zasiliłem konto tydzień temu - kasy na koncie nie widać.

@sarmata

@sarmata jestem ciekawa, czy od czasu, gdy zostawiłeś swój wpis, sprawa pieniędzy na Twoim koncie już się wyjaśniła. Wygląda też na to, że nie Ty jeden niepokoiłeś się o swoje inwestycje. Swoją drogą, nie widać tu niestety opinii pracowników Tele Trade. Jaka panuje atmosfera pracy w tej firmie?

Skier

Zuzia to xdecydowanie Moderator GW. Mylę się?

Włodzimierz
@Skier

Jej praca polega na tym, żeby nakręcać ludzi do pisania na martwych forach. Dokładniej do hejtu na firmy, od których gowork będzie wyciągać pieniądze na kasowanie negatywnych wpisów.

Na jakie benefity można liczyć w TeleTrade-DJ International Consulting Ltd?

Skier

Na wszystkie

czekam od 90 minut!!!

ponad godzinę temu zamawiałem dużą pizzę kebab - jeśli przyjedzie zimna to nie zapłacę za nią!

Niezadowolony

Niekturzy są tutaj niepoważni!!!

@Niezadowolony

Zawsze znajdą się osoby, które nieco poważniej podchodzą do pewnej kwestii, ale też i takie, które wolą robić sobie żarty. Skupmy się lepiej na innych rzeczach. Interesuje mnie praca w TeleTrade i dlatego jestem ciekawa, czy firma oferuje jakieś atrakcyjne dodatki pozapłacowe. Możesz mi coś powiedzieć, jeśli chodzi o tę kwestię?

skier
@Zuzanna

Zuzia? A co tam w Tele Tele? Bo podobno .?(Z#$^...?

@skier

@skier Nie potrafię rozszyfrować tego co chciałaś napisać. Z racji tego, że wypowiadasz się na temat TeleTrade-DJ International Consulting Ltd wnioskuję, że jesteś ich pracownikiem. Jak zatem Twoim zdaniem wyglądają warunki zatrudnienia w tej firmie? Twoja odpowiedź będzie mi bardzo pomocna.

Tomasz

Ja osobiście polecam współpracę z Platforma eFX Trader - Alior Bank. Można handlować na instrumentach które przynoszą duże zyski. Wystarczy odwiedzić oddział lub zadzwonić na bezpłatną infolinię w celu aktywacji rachunku. Polecam oddział w Augustowie przy rynku.

Znawca
@Tomasz

Każdy podmiot nadzorowany przez KNF wart jest uwagi. TeleT to podmiot nadzorowany przez CySec a spory rozpatrywane będą na Cyprze. Umowy czytać należy.

Zuzanna

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd jest licencjonowanym i regulowanym brokerem w Unii Europejskiej. Grupa TeleTrade została założona w 1994 roku w Hong Kongu. Nieustanny rozwój ich marki oraz współpraca z najlepszymi specjalistami z branży sprawiła, że są w posiadaniu licznych prestiżowych nagród. Na pewno wiele osób chciałoby rozpocząć tam swoją karierę zawodową, dlatego odsyłam Was na ich stronę: https://www.teletrade.eu/pl/about/careers Obecnie potrzebują SEO Specialist, czy Sales Managera. Ktoś zechce aplikować? Czekam z niecierpliwością na Wasze opinie.

skier
@Zuzanna

Zuzia? A nie przesadzasz aby? Spójrz w link https://www.forexbrokerz.com/news/CRB-suspends-forex-dealer-licenses-of-Alpari-TeleTrade-TrustForex-and-Forex-Club Generalnie zaś zbyt dużo zachwytów na firmą wzmiankowaną na forum tym. Zbyt piękne aby prawdziwe było.

nick
@skier

wrzuć jeszcze informacje co się dzieje w bangladeszu i w zimbabwe kogo tutaj obchodzi co putin robi w rosji

@nick

Mnie obchodzi. Biorąc pod uwagę matecznik firmy oraz korzenie kadry zarządzającej jest to istotne. A Pan Putin jest Gość.

Zulu Gul

Pierogi ruskie jak dla mnie są ok. a np. barszcz ukraiński nie jest. Rosja piszemy z wielkiej litery, a słowo "nieuk" z małej.

@Zulu Gul

Zapomniałem jeszcze, że mój facet lubi rybę po grecku. @zadowolony polecam odświeżyć podręczniki z podstawówki.

Kaczor

10/10

pracownik go work

czy możecie polecić jakieś dobry przepis na ciasto do pierogów?

Mikoś

Ważne, że ma dobrą opinię jako pracodawca oraz jako firma!!

Gonzo_The_Big
@Mikoś

Aha... Dokładnie taką jaką sobie sami napiszą

Kar0l

Ktoś coś wie jakie warunki na stanowisku Web Developer?

Wkurzony

Niepotrzebnie narobiłem zamieszania. Źle zleciłem przelew :)

Hahah

Zostaw merytoryczną opinię o TeleTrade-DJ International Consulting Ltd - Warszawa

• Jak się pracuje w TeleTrade-DJ International Consulting Ltd?

Zobacz opinie na temat firmy TeleTrade-DJ International Consulting Ltd tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TeleTrade-DJ International Consulting Ltd?

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd
3.3/5 Na podstawie 88 ocen.

TeleTrade-DJ International Consulting Ltd