Opinie o MM Service Security w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie MM Service Security. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie MM Service Security na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o MM Service Security w Łódź

pan

proszę się nauczyć pisać poprawnie zanim pan czy pani zechce dokonywać wpisów na forum

agula
@pan

Szanowny Panie !!!!! (usunięte przez administratora). Najpierw samemu trzeba poprawnie i stylistycznie pisać a dopiero póżniej innym wytykać błędy. Magister od języka polskiego. Proszę się nauczyć pisać poprawnie ....tylko proszę nauczyć się poprawnie pisać. Dokonuje się zakupów w sklepie. A określenie Pan lub Pani zawsze należy pisać wilką litetą. Pozdrawiam Pana głupio-mądrego.

pan
@agula

Polonistka w ochronie?! Cóż to za dziwoląg???? Widać jaka jesteś polonistka skoro pracujesz w ochronie... Hahahahahaha

Aga G
@pan

NAPISZ CZŁOWIEKU COŚ KONKRETNEGO, BO W TY MOMENCIE ODSZCZEKUJESZ BEZ SENSU. JAK NIE MASZ NIC MĄDREGO DO NAPISANIE TO PO PROSTU NIE PISZ. NIE TRZEBA BYĆ POLONISTĄ ŻEBY PISAĆ RZECZOWO, ALE TRZEBA BYĆ BARANEM ŻEBY PISAĆ TAKIE FARMAZONY JAK PAN. TO NIE MOJA WINA ŻE PANA POLSZCZYZNA JEST NIE POPRAWNA. W NASZEJ FIRMIE PRACUJE WIELE INTELIGENTNYCH I WYKSZTAŁCONYCH OSÓB KTÓRE SĄ NA RENCIE BADŻ EMERYTURZE. I TRZEBA BYĆ NAPRAWDĘ KOSMITĄ ŻEBY O TYM NIE WIEDZIEĆ ŻE LUDZIE CHCĄ SOBIE DOROBIĆ. ALE POCIESZĘ PANA. ZAWSZE JEST CZAS NA NADROBIENIE ZALEGŁOŚCI. WIĘC ZAMIAST SIEDZIEĆ I PISAĆ GŁUPAWE KOMENTARZE PROSZĘ WZIĄĆ DO RĘKI KSIĄŻKĘ. DAL PANA TO ZNACZNIE LEPSZE ZAJĘCIE, HA HA HA HA HA HA HA NIŻ ROBIĆ Z SIEBIE DZIWOLĄGA BEZ SZKOŁY.

Zadowolony

Szanowni Państwo niezadowoleni... Nikt Państwa do pracy w tej firmie nie zmusza ani nie przymusza... I na siłę nie trzyma... Jeśli macie firmy gdzie jest lepiej Droga Wolna... Nie czarujmy się... Wszędzie jest podobnie... Poza tym zanim się przyczepicie firmy spojrzcie na samych siebie... Wiecznie są na was skargi od klientów że nic nie wiecie, nic nie umiecie, śpicie i robicie za figury na planszy... Więc może zacznijcie od refleksji nad sobą a potem zacznijcie wieszać psy na firmie... Dlaczego nikt nie napisał że ani razu nie zdarzyło się, aby pensja nie była wypłacona na czas?

misia

A ty co masz w orzeczeniu ???? Czemu obrażasz tego człowieka ?

Zły na pracowników

Jak wszyscy wymagacie to idźcie do innej firmy na zlecenie za od 2,50 do 4.0 zł to może znajdziecie dobre strony tej firmy nikt wam nie każe pracować na umowe o prace. jesteście tak tempi że az płakać mi się chce ponieważ w innych firmach niepełnosprawnych nie zatrudniają ja wcześniej pracowałem w gastronomi i tylko zatrudniali na czarno nie dając zadnych świadczeń a nawet nie dając pełnej pensji tylko jakąś mała część.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w MM Service Security. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista / Specjalistka ds. SEO?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
opinia

Takie firmy powinny zniknąć.Wygrywają przetargi za grosze a w konsekwencji odbija się to na pracownikach.Tu nie liczy się pracownik tylko dofinansowanie na pracownika.Brak pasków,krótkie umowy,zmuszanie do nadgodzin,dziwne dodatkowe umowy.To zaczyna być normą w Łódzkich Firmach Ochroniarskich.Koś powinien się tym zająć,może NIK a na pewno Rzecznik Osób Niepełnosprawnych.

Aga
@opinia

To nie jest wymysł pana Miśkiewicza, robi to co nakazują Mu odgórnie. Napewno ani Pan (usunięte przez administratora), ani Pani (usunięte przez administratora)nic nie robią ze szkodą dla pracowników.

rafi
@Aga

Ja myśle, ze juz dawno ktos powinien zajac sie panem (usunięte przez administratora), co wiecej jezeli chodzi o firme to jet ona ok. przynajmniej jezli chodzi o polska rzeczywitosc natomiast jej wizerunek z cala pwnoscia psuje pan (usunięte przez administratora)!

rafi
@Aga

Szanowny Panie "Zadowolony", pan tez był kiedyś cieciem i bywał pan ze mna na dyżurach i co może nie spal pan na dyżurach? "Zapomniał wół, jak cielęciem był". Za to teraz się pan wozisz jak byś był co najmniej prezesem! Dobrze powiedziane, jak się nie podoba to "fora ze dwora". Firma jest ok. tylko z panem nie wszystko jest w porządku,(usunięte przez administratora)i jeszcze raz podkreślam psuje pan wizerunek firmy,która jet ok.

Aga
@opinia

nawet jeżeli przetargi wygrywają za grosze, to dzieki temu niepelnosprawni maja prace

mm

Kantują na wszyskich składnikach wynagrodzenia i urlopach pracowniczych. Świadczeń z PEFRON - nie uświadczysz. Z tytułu użytkowania własnej odzieży nie otrzymasz ekwiwalentu. Koordynator Miśkiewicz współdziała w na niekorzyść zatrudnuionych. Ostatnio zaproponowano najniższe z wynagrodzeń za pracę w wymiarze 240 godzin miesięcznie (usunięte przez administratora)

Piotr Gołębiowski

Jeżeli Pana zdaniem firma nie płaci za nadgodziny za nadgodziny to po cholerę pan je brał. Trzeba było wypracować samą normę godzin i nie byłoby problemu. A firma funkcjonuje coraz lepiej. Przynajmniej jest spokój(usunięte przez administratora)

krzyś

nie wypłacają za nadgodziny,a jeśli się upomnisz to droga wolna,mają zaległości za ponad rok(nadgodziny),mam udokumentowane.wszystkie możliwe dodatki odebrane,gdzie mają fundusz socjalny?jakie dają udogodnienia dla osób z niepełnosprawnością?żadnych.nie polecam pracy w tej firmie.jedyny plus tej firmy to wypłacalność tych marnych groszy.byłem pracownikiem tej"firmy".sam się dziwię jak oni nadal działają

hh

masz racje tylko sąd pracy i pefron powiadomić

zizi

teraz na 34 etatu zatrudniają a chcą żeby robić cały za 1000zł. sąd pracy im sie kłania

miki

Na ubrania ich nie stac dla pracownikow i szukaja darmowych jeleni

Mickey Mouse

moja ogólna ocena -mierna

Zostaw merytoryczną opinię o MM Service Security - Łódź

• Jak się pracuje w MM Service Security?

Zobacz opinie na temat firmy MM Service Security tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w MM Service Security?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 34, z czego 1 to opinie pozytywne, 24 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

MM Service Security