Opinie o Alfatronik w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Alfatronik, oraz Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Alfatronik o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Alfatronik w Warszawa

Aluman Nowy wpis
 Rekomendacja

W firmie panuje rodzinna atmosfera. Nigdy nie miałem problemu z urlopem czy zaliczką. Wysokość wypłaty to podstawa z umowy + dodatki (premie) za prowadzone projekty/obowiązki. Firma jest dosyć niewielka, dlatego awans pionowy nie istnieje, ale nie jest to przeszkodą by zarabiać lepsze pieniądze. Na ogół firma cechuje się bardzo proklienckim podejściem, zarówno w postsprzedaży jak i doradztwie przed decyzją zakupową. Jeżeli chodzi o obowiązki to panuje zasada, że jeżeli jest ktoś, kto się na czymś zna albo chce coś robić to może spróbować. Czasami pojawia się chaos, ale jest to normalne przy braku sztywnej, piramidalnej struktury i menago z korporacyjnymi ciągotami.

Piotrek Nowy wpis
 Rekomendacja

Producent i importer. Świetna atmosfera w firmie - pracowałem dla nich około 8 lat, ponad 10 lat temu. Najlepsza obsługa klienta z jaką się spotkałem w różnych firmach. Pomoc i doradztwo, serwis (nawet pogwarancyjny) bezpłatny w przypadku mniejszych uszkodzeń sprzętu. Każdy nowo dodany produkt jest testowany (przed dodaniem) przez kilka/kilkanaście dni - nie sprzedają chłamu (wychodzą z założenia że lepiej sprzedawać droższy, ale dopracowany sprzęt, dzięki czemu reklamację są pojedyncze, a klient nie ma na co narzekać). Żadnych problemów z odraczaniem wypłat itp. Solidny pracodawca.

Wiecie coś nowego odnośnie firmy Alfatronik w miejscowości Warszawa, bo nie piszecie nic o nich, a nie wiemy jak u nich z pracą jest.

Zostaw merytoryczną opinię o Alfatronik - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Alfatronik