Opinie o Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik w Zawiercie

jestem wszoku wkolchozie potrzebuja 10spawaczy zapraszamy

Rurkarz

Benefity hehehehehe nie rozśmieszaj chłopie ludzi..Benefitem będzie jak o 12 dadzą Ci samochód służbowy i każą jechać do Częstochowy, Kielc czy Myszkowa i potulnie weźmiesz kluczyki, morda w kubeł i jazda - to jest benefit !!!! jak cholera

Stary Rozpor

Pani Prezes odeszła ? no proszę co się dzieje...despota Prezes rządzi twardą ręką... za moich czasów było totalne chamstwo, nie liczenie się z pracownikiem, traktowanie go jak g...o, umowa na miesiąc na zlecenie za najniższą krajową i ciągłe poniewieranie i nie zadowolenie szczególnie brodacza z Technicznego (dyrektorek produkcji) Naprawdę jeśli ktoś tam idzie powinien się 3 razy poważnie zastanowić, bo można wdepnąć w niezły pasztet, a zdrowie się ma jedno i nerwy też. Moja rada - OMIJAĆ Z DALEKA !!!

gosc

nawet pani prezes niewytrzymala w kolchozie taty

ppp

PODWYŻKI NORMY, nie płac.... jak pracujecie tak, jak czytacie ze zrozumieniem to klękajcie narody...

no mater

To nie firma jest w porządku. Ludzie pracują, bo potrzebują choć najniejszej krajowej na utrzymanie rodziny, najbliższych, a Zawierciu i okolicy jest rynek pracodawcy. I dużo nie trzeba pisać. Wystarczy przeczytać co napisał Mikołaj. Podwyżki normy są 3 razy w roku. Podwyżki o których pisze Wiemek - ustawowe.

XYZ
@no mater

Jeśli podwyżki normy są 3 razy w roku, to jaka jest norma na dzień dzisiejszy, jeśli kilka lat temu wynosiła 1200??

Mikołaj

NORMY...

no matter

Najwięcej opini jest na "Dział Techniczny" i to fakt. Ludzie z produkcji, zwłaszcza Ci co są tam długo, są naprawdę świetni. Dopiero kłopot jest tuż pod szczytem tej firmy. Trójkąt bermudzki Prezes - Prezeska - Dyrektor, zniszczą tą firmę i lata pracy w układzie Prezes Brodzik i Prezes Dominik. Prezeska okłamuje Prezesa, Dyrektor okłamuje Prezeskę i Prezesa. Firma tonie w bałaganie, a brodaty dyrektorek ma najwięcej frajdy roznosząc wypowiedzenia z pracy. Nie ma pomysłu na rozwój, nowe produkty i wiecznie niepewną branżę górniczą. Prezeska też nic nie wymyśli, więc jeśli Prezes nie uderzy w końcy pięścią w stół, to uciekaj kto może!

Yanek

B-D szkoda czasu na te firmę, zarobki kiepskie, wymagania tzw ludzi dowodzacych ogromne. Wykorzystywanie pracownikow na każdym kroku. Umowy zlecenie na miesiąc (kilka) brak stabilizacji i szans rozwoju. Dział Techniczny i Dyr. Techniczny porażka totalna. Wysyłają pracownikow zeby jeździli po czestochowach, Myszkowach i traktują pracownikow jak kierowców. Nadgodzin brak , jak sie wróci z trasy pózniej to Ew. Czas do wybrania ale tez nie chętnie dają. Najlepiej pracować na to towarzystwo za grosze, uśmiechać sie i morda w kubeł.

bezrobotny

Napiszcie proszę jak wygląda Praca na wydziale Rozpór przy Skręcaniu elementów metalowych? Czy warto podjąć taką pracę? jakie tam są normy, czy idzie się wyrobić, jakie wynagrodzenie, jaka atmosfera tam panuje? Niech napisze ktoś kto pracował na tym wydziale

...............

Chcesz ta prace uwarzaj bo bija rurkami po głowie i wypierdalaja ludzi w połowie dniówki !!!!! normy ja (usunięte przez administratora) nie zrobisz to cie zwolnia strasza buła majster alkocholik wiecznie pijany w pracy .... uwaga kaze robic wiecej podwyza normy za co premie bierze a ty (usunięte przez administratora) masz ok juz inspekcj apracy wie co sie tam robi :) kaza jedzic wuzkiem bez uprawnien pija krdna ok ok :)

Mk
@...............

Jak ktoś sie podszywa po mnie do sie dowiem kto to jest !!!! do chuja

Specjalista
@Mk

2 komentarze z tego samego ip. Ciekawe...

Piotrek

Witam wszystkich! O stare czasy pracowałem tam jakiś czas temu bodaj ok 2 lata wstecz jako Inżynier w dziale technicznym, i powiem szczerze ,że to co tutaj piszecie na forum to naprawdę słysząc Wasze wypowiedzi to nic się w tym "kołchozie" nie zmieniło, atmosfera fatalna fakt, warunki finansowe to wogóle jakiś dramat bez komentarza, jeżeli chodzi o dział techniczny dobrze mi się współpracowało z Wojtkiem Musialikiem, Kołodziej to zawistny chłopek roztropek i w sumie tak wygląda jak byle co, cóż....przerost formy nad treścią przykre....Brodzik obiecywał złote góry a z niczego się nie wywiązał, powiem tylko tyle bo naprawdę nie ma co się rozpisywać na temat tej bardzo słabej firmy pod każdym względem,,, z Brodzika trafiłem Do ALSTOM i na samym wejściu miałem ponad 2 krotnie wyższą pensję w skali miesiąca na ręke, plus opiekę medyczną oraz kartę sportową jako Inżynier Spawalnik...ta firma i Ci ludzie to istny dramat, szczerze proponuje szukać czegoś lepszego a jeśli szukać będziecie to i znajdziecie bo tam szkoda czasu. Pozdrawiam ;)

gosc

kolego sllacz masz stawke godzinowa+30%premii jesli masz doswiadczenie uikaj tego zakladu

spawaczPB

Premia jest... dopiero wtedy, gdy ją dyrektor zabiera. Czyli idziesz do pracy za 1600.. no dobra, z doświadczeniem za 1800. Gdy dyrektor rządzi spawalniom mówi prezesce, że się spawalnia nie sprawdza i zabiera premiem wszytkim. Wtedy dowiadujesz się, że z Twojej podstawy 1800 30% to premia. Czyli zamiast 1800 dostajesz na renkę 1234 PLN. Mimo, że robisz wszystko na 100% normy, a cały (usunięte przez administratora) robi dyrektor. To on ma kontakt z prezeskom. Więc wmawia, że to pracownicy. Atmosfera odgórna tragiczna, kasa przeżyciowa, większość patrzy gdzie uciec. Ja właśnie uciekłem i mam lepsze warunki w nowej firmie o 500 PLN na START!

gosc

Nieporozumienie to jest ten zaklad ciekawe jakie stanowisko zajmuje pip do umow wstecznych wtym zakladzie KMWTW

AW

Dyrektor w tym zakladzie to totalne nieporozumienie.... łamie kodeks pracy na każdym kroku

spawacz

Bardzo smutna prawda co się w tym zakładzie dzieje. Straszne wykorzystywanie pracowników ciężką pracą za 1400 1600 zł. Normy dla spawaczy jest śmiechem na sali, spawarki ledwo zipia, brak wody do picia przy czym ta firma produkuje wodę i napoje a swoim pracownikom żałują. Pan dyrektor kołodziej zmusza ludzi do pracowania sobotami za darmo grożąc zabraniem premii. Długie czekanie na umowy o pracę, przerwa 15 minut !!!

''spawacz''

Praca w B-D wygląda tak: Dużo, szybko, małym kosztem. Kierownik Spawalni powinien chyba jeszcze raz na studia iść bo się tam liczyć nie nauczył. Normy są takie jakbyśmy pracowali 10 godzin a nie 8. to skończony kretyn. a jeśli chodzi o ''zarząd'' to pani prezes składa puste obietnice bez pokrycia i nieme pojęcia o prowadzeniu firmy bo takim sposobem doprowadzi ją do upadłości. Dziwie się że jeszcze się nikt z inspekcji pracy nie zainteresował tymi darmowymi sobotami. pozdrawiam spawaczy w B-D i pana brygadzistę Mariusza.K

observer
@''spawacz''

"spawacz" - a czy to nie ty oszukiwałeś na liczeniu detali (wraz z innym pracownikiem) i zostaliście na tym procederze przyłapani? Bo coś mi się taka sytuacja kojarzy. "spawacz" Pozdrowienia w nowej pracy.

spawacz

Napisałem tutaj ostatnio parę merytorycznych informacji po moim odejściu z firmy, ale opinia została usunięta. To są najprawdziwsze fakty. W miesiącu marzec byliśmy bezpośrednio zmuszani przez dyrektora do pracy za darmo w soboty. Ja się nie dałem. Ale większość pracowników tak. Praca ciężka, spawarka ciągle się zacina, norma wyliczona na idealny sprzęt. Ciągłe straszenie normą. I te stawki miesięczne co podają na stronie Urzędu Pracy nijak się nie mają do rzeczywistych. Rzeszywiśćie to najniższa krajowa za jedną z najcięższych prac.

polo

Witam wszystkich serdecznie! Pracowałem tam jakiś czas temu w biurze technicznym tej \"firmy\" moze zacznijmy tak przyjmując się tam miałem wrażenie ,ze mam do czynienia na poziomie z włascicielem.,..dalej idąc dostałem jakieś 1600zł na rękę po prawie dwóch latach doświadczenia jako inżynier, znam bardzo dobrze język angielski radzę sobie również z rosyjskim, ok przykołem tą ofertę tylko dlatego ,że wiedziałem ze tam niedługo będe bo jadę na platformę wiertniczą do Bergen (Norwegia) mampodpisany kontrakt na7,5 tys dolarów miesięcznie przez 12 mies...pracowałem tam generalnie jezeli dla inzyniera to bardzo mało złapie doświadzczenia bo robią tylko rurociągi do odwadniania i rozpory generalnie flaki z olejem, to juz moja poprzednia firma miała asortyment prawie ,że nie ograniczony, ale nie ważne, słuchajcie ja od początku wiedzialem ,że w tej firmie nie ma przyszłosci zero poszanowania człowieka nawet jak zajmuje stołek kolegi który jest na uropie czyli[usunięte przez moderatora]....wcześniej mało przygotowany.....pewnie myśli [usunięte przez moderatora] idą w ,kierunku dobrze ,że masz prace,, hahaha prace ale na wypłate pracuje, trzeba być nowobogackim nieduczonym byłym dyspozytorem w PKSie żeby tego nie jarzyć ale co mnie to,tępy nowobogacki typ niestety, mam bardzom dużo znajiomych w zawierciu i niestety podzielają moje zdanie oczywiście dla tej familii hahaha,ja osobiście słyszałem ,że go wyśmiano w jednej ze szkół w zawietrciu, haha i oni się reklamują ,ze [usunięte przez moderatora]klucze produkowali i co wszystkich to obchodzi mogli nawet sok z gumi-jagód nawet ale jak ktoś jest napakowany swoim ego materialnym to sory brodzik, żałosne to jest idż i kup se siana na Ryczów za miliony,haha, wiedziałem ,że będe zwolniony jakieś 14 dni wczesniej i oczywiście znalazłem sobie prace słuchajcie w 3dni za 3tys netto do grudnia bo w styczniu jadę na platformę, propozycje dla młodych i zdolnych mających własne zdanie proponuje znać się troszke na swoim zawodzie plus dwa języki i będziecie mieć (usunięte przez administratora) na takich socjalistycznych staruchów którzy niestety ale muszą się oglądnąć za dobrym drewnem bo wiek i deskowy,pozdrawiam nowobogackich..Pozdrowienia dla wszystkich pracowników kołchozu b-d BROdzik tylko niech się nie okaże ,ze każe wam sie zgłosić pod jakimś piecem z pudełkiem zapałek i chrustem w ręku...Pozdrawiam myślących i zarazem szanujących samych8 siebie,,,;)

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik - Zawiercie

• Jak się pracuje w Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik?

Kandydaci do pracy w Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik