Opinie o Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik w Zawiercie

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik w Zawiercie

...

Tacy lokalni Janusze Biznesu, dorabianie się na (usunięte przez administratora) pracowników

Przybliżycie szczegóły pracy, o ile tego Operatora maszyn jeszcze nie wybrano? Ogłoszenie wygasło ledwo tydzień temu, a szukali wielu kandydatów. Zastanawia mnie jednak oczekiwanie gotowości do pracy w systemie zmianowym. Ile więc tych zmian przewidują?

HR Nowy wpis

Poszukujemy kilku pracowników. Praca jest w systemie 3 zmianowym. Nie każdy chce pracować na na zmiany stąd w ogłoszeniu takie pytanie.

Mikołaj Nowy wpis
@HR

Ja nie mam żadnych przeciwwskazań jeśli chodzi o zmiany i nocki. Chciałbym aplikować na operatora pras i czytałem że mile widziane są uprawnienia na wózki widłowe. Jak nie mam to mnie od razu nie dyskwalifikuje jako kandydata? Jakie jest do tego podejście.

Wujek

Jak wygląda praca w zakładzie? I jakie dają wynagrodzenie na start? Pytam bo jest ogłoszenie, proszę o szczerość.

Nowy Nowy wpis
@Wujek

Na produkcji start od 3500 netto. Lepiej niż najniższa krajowa jak u niektórych pracodawców. Praca jak praca. Może być.

Agata

Warto napisać tak, żeby cenzury nie musiało być. Sporo tutaj negatywnych opinii. Czytałam coś o umowie zlecenie - teraz też dają umowę zlecenie? Na jakich stanowiskach taka umowa? Ogólnie na start na jakimkolwiek stanowisku na umowę o pracę można liczyć ?

@Agata

Umowa zlecenie tylko na start 1 maks 3 m-ce. Później umowa o pracę. Tylko na podstawowych stanowiskach produkcyjnych. Na innych stanowiskach można wynegocjować inaczej.

Poszukuję pracy w Zawiercie na stanowisku Technik utrzymania ruchu. Czy możecie polecić mi coś ciekawego?

Leszno
Barbara

Na stronie firmy szukają montera elementów stalowych i kuzyn chciałby aplikować, ale nie wie za bardzo czego może się spodziewać. Ktoś wie ile proponują nowym pracownikom i czy wraz ze stażem pracy dają podwyżki? Na początek jest jakiś okres próbny czy od razu wchodzi się na umowę o pracę?

...

antybrodzik

brodzik to jedna z najgorszych firm chyba w całym województwie śląskim...wymagają bardzo ciężkiej pracy za tragiczne pieniądze, jest to jedna z najgorszych firm i to nie tylko jest to moje zdanie, jest to zdanie bardzo dużej grupy ludzi... firma która dziś dumnie w nazwie prezentuje się jako Spółka Akcyjna(usunięte przez administratora)

mariusz
@antybrodzik

to chyba kolego nie pracowałeś w odlewni żeliwa na leśnej w Zawierciu na stanowisku pancerny,tam to idzie dostać nieżle w p......,a zarobki brak komentarza w tej kwestii, myślę że praca w firmie b-d jest o niebo lepsza

Iwona
@mariusz

W tym wątku wypowiadamy się właśnie o pracy w Zakładach Produkcyjnych B-D Brodzik, a nie jakichś innych firmach. Skoro dobrze oceniasz tego pracodawcę -a tak wywnioskować można z Twojej wypowiedzi, to może napiszesz, co konkretnie wpływa na takie jego postrzeganie przez Twoją osobę?

Tak jest
@antybrodzik

Z tym przedmówcą również się zgadzam!

Obiektywny

Ta firma to dramat, dlatego dramat ponieważ podejście właścicieli jest straszna min: 1) traktują swoich pracowników jak (usunięte przez administratora) , właściciele są nieuprzejmi ,traktują człowieka jak mięso armatnie 2) Myślą , że są jedyni chyba na rynku , oczekują ciężkiej pracy za ( śmieszne/ żałosne) pieniądze ! a z (usunięte przez administratora) nie ma pracownika 3) Są aroganccy, biję od nich pycha i obżarstwo, traktują ludzi z góry ponieważ dorobili się na tych właśnie ludziach sporych zasobów finansowych prawdopodobnie stwierdzili , że teraz można ludźmi pomiatać, otóż mówię Wam nie można !!! Odradzam stanowczo tam pracę!!! Pozdrawiam były pracownik biura

były specjalista ds. tech
@Obiektywny

Mam identyczne wrażenie jak przedmówca, właściciele strasznie aroganccy, wręcz obojętni typu : " dajemy Ci pracę to zapieprzaj człowieczku panie lub pani nikt , nam się musi zgadzać a Ty jesteś tylko sztuką zresztą nie istotną , jak dla mnie tragedia wytrzymałem tam 1 rok i odszedłem, teraz mam pracę 2razy lepiej płatną jako inżynier na wejściu pytają mnie jak się czuję czy wszystko ok wszyscy mili uprzejmi ład czystość gracja porządek prawowitość uczciwość normalność bardzo dobra pensja, i wiecie co na pewno na 100% tego nie zaznacie u tego "pracodawcy" zwanego Zakłady produkcyjne b-d S .A tragedia jeszcze to coś jest spółką akcyjną , ja tych ich akcji nie chciał bym nawet za darmo serio. P.S jeśli chcecie stracić czas to aplikujcie to tej "firmy" jeśli chcecie mieć spokój wewnętrzny i być zadowoleni i się nie stracić szukajcie a znajdziecie bo naprawdę są uczciwi i poczciwi pracodawcy. Pozdrawiam

fizyczny
@były specjalista ds. tech

W 100% się zgadzam z tą opinią, u nas na produkcji jeszcze ten kibel tragedia

Elżbieta
@fizyczny

Co z nim? Zapchany? O niee, nie wyobrażam pracować na produkcji i cisnąć, bo nie można do łazienki :/

Tak jest
@Obiektywny

Zgadzam się!!!

kandydat

Ogłoszenia widnieją na stronach już od dłuższego czasu, pomimo wysyłania cv i spełnieniu wszystkich wymagań wypisanych w ofercie, brak kontaktu ze strony firmy. A szkoda bo dział mi odpowiadał, tylko jaki jest sens wystawiać ofertę pracy, która widnieje miesiącami a kiedy zgłasza się kandydat spełniający wymagania, po prostu nawet nie zadzwonić??

Sylwia

Różne tutaj były zdania na temat pracy w zakładach produkcyjnych Brodzik. Jednak ogólnie rzecz biorąc, to aktualnie nie wiadomo, co sądzić, bo nowych wpisów od jakiegoś czasu nie ma. A z pewnością dobrze byłoby wiedzieć, jak sobie firma radzi z pandemią. Może ktoś się wypowiedzieć na ten temat? Bardzo proszę.

Były spawacz

Pracowałem tam bardzo krótko. Takiego syfu jak tam to jeszcze nie widziałem. Szatnia i wc to tragedia obrzydzenie bierze na samą myśl o wejściu, zarobki bardzo niskie.

Łukasz
@Były spawacz

Co masz na myśli mówiąc o niskich zarobkach? To pojęcie względne, więc może napiszesz jakich widełek płacowych można tu oczekiwać? Ciekawi mnie ta kwestia i mam nadzieję że niedługo powiesz mi coś więcej na ten temat.

Kazik

Czym można wytłumaczyć , że od marca nikogo nie było na forum?

Tomex
@Kazik

Majster to dupek, szefowie wyzyskiwacze, 15zl umowa zlecenie ubrania swoje tyle dla spawacza i robisz wszystko normy nie do zrobienia np, na szlifowaniu 1100 kolnierzy na dniowke, w przeliczeniu na 15zl na godzine robia z ciebie nie spawacza tylko frajera

Basia

Piszecie ze słabe pieniądze, a ile tak mniej więcej na miesiąc się dostaje ?

rada nadzorcza

co to jest prezes na taczce? marnowanie miejsca bo zmiesci sie caly zarzad.

Iwona

Śledzicie aktualne oferty pracy do firmy? Znajdziecie je na stronie internetowej http://www.b-d.com.pl/praca.html Obecnie szukają między innymi osoby na stanowisko Kierowca kategorii C+E Zamierzacie aplikować?

ZZZ

A czy na wydziale rozpór dają umowę o prace czy tylko zlecenie? Ile płacą miesięcznie na rękę i ile jest przerwy śniadaniowej??

onet
@ZZZ

15 min.... nie dostaniesz.

pijko

Zawszze warto próbować @Gosć bo może akurat uda się znaleźć zatrudnienie u nich. Wydaje mi się, że ostatnio nie było żadnej ofety pracy, ale najlepiej dowiadywać się bezpośrednio u nich.

jestem wszoku wkolchozie potrzebuja 10spawaczy zapraszamy

jestem wszoku wkolchozie potrzebuja 10spawaczy zapraszamy

dosc dobrze 1800 na reke ha ha

dosc dobrze 1800 na reke ha ha

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik - Zawiercie

• Jak się pracuje w Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik?

Zobacz opinie na temat firmy Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik?

Kandydaci do pracy w Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Zakłady Produkcyjne B-D Brodzik