Althermedia

Althermedia

Opinie o Althermedia

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Igor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Stella

Nowi są zestresowani a musza być odpowiednio pokierowani żeby byli dobrymi pracownikami!!

Maja

@Ola - możesz napisać coś więcej? Co oprócz atmosfery w firmie Althermedia sprawiło, że miło wspominasz pracę w tym miejscu? @Stach - czy jesteś dalej zatrudniony w tej firmie? Rozumiem że masz pozytywne opinie o tym pracodawcy? Althermedia umieściło na swoim fanpage'u na facebook'u ofertę pracy na stanowisko: NEW BUSINESS / ACCOUNT MANAGER - https://www.facebook.com/Althermedia/photos/a.10150191975592308.306395.272338847307/10155348806162308/?type=3&theater Czy ktoś z pracowników może napisać jak wygląda praca na tym stanowisku?

Jak aktualnie przedstawia się sytuacja Althermedia na tle innych przedsiębiorstw? Przekazane przez Ciebie informacje, dotyczące chociażby benefitów pozapłacowych, mogą okazać się bardzo cenną wskazówką dla osób pochodzących z Warszawa oraz okolic i mogą ułatwić podjęcie decyzji związanej z podjęciem zatrudnienia w firmie.

Ziom

pozdrawiam ziomów a Alther tęsknię za wami coraz bardziej bez was wszędzie źle

Ziomale
@Ziom 08.01.2018 14:23

my też ciebie kochamy

Stach

Jak komuś nie odpowiada firma zawsze może pracować w innej!!!

Ola
@Stach 02.01.2018 19:01

Ja u nich pracowałam i ten okres wspominam bardzo dobrze. Nigdy potem nie spotkałam w pracy tak sympatycznych i kompetentnych ludzi.

praca

wysoka kultura zobowiązuje :)

Maja

@Magda @Max to może powiecie coś więcej na temat tego jak wygląda praca w Althermedia? Co takiego czeka na osoby dołączające do firmy? Co wyróżnia ją na tle innych pracodawców?

Ag
@Maja 13.07.2017 13:03

Totalny i szybki rozwój zawodowy oraz osobisty. Profesjonalizm najwyższej klasy. Będzie bolało ale warto. Odkryjesz swoje siebie. Polecam z doświadczenia. Ale jeżeli jesteś leniwa, lub zakompleksiona to szkoda twojego czasu na przygodę w naszym gronie. Tu pracują tylko najlepsi na rynku. Decydująca jest osobowość.

Piękna

I kto pisze te negatywne teksty o firmie? Konkurencja. Zazdroszczą nam, że ich pracownicy odpływają do nas. To trzeba było dbać o mnie tak jak tu w Althermedia. Do zobaczenia nieudacznicy na prezentacji u klienta. Znów zobaczycie, że Althery górą. Potem będziecie mogli popłakać się w postach.

nowy pracownik
@Bezik 12.10.2017 13:27

Potwierdzam pozytywną opinię o Althermedia: TA PRACA TO MARZENIE każdego sensownego człowieka. Ale leniwi nie przetrwają tu zbyt długo.

Magda

Czy ty jesteś trolem z konkurencji? Każdy wie, że w Althermedia słynie z genialnej atmosfery w pracy! Konkurencjo ujawnij się. A my robimy swoje :) w miłej atmosferze.

Max

Zajebista firma, genialne pomysły, rewelacyjna kreacja, najlepsi na rynku. Jeżeli dostaniesz się to czeka cię totalny rozwój.

Maja

@Rkkkkchętnie dowiemy się więcej na temat możliwości rozwoju w firmie. Czego udało Ci się nauczyć podczas pracy w Althermedia?

Adam
@Maja 07.04.2017 09:25

totalny i szybki rozwój, miła atmosfera, pełen profesjonalizm, polecam z całego serca.

Rkkkk

Pracę polecam szczególnie osobom młodym w branży reklamowej - naprawdę można sporo się nauczyć. Do tego dochodzi prywatna opieka medyczna, bardzo miła i nienapięta atmosfera - nic tylko przychodzić, pracować i być zadowolonym.

szynka

a możesz napisać gdzie konkretnie jest zlokalizowane?

Katarzyna

Jestem zadowolona :) Biuro jest zlokalizowane w bardzo dobrym punkcie Warszawy, pracownicy są otwarci, pomocni, nie ma sztywnej atmosfery, można się pośmiać :) Praca jest pełna wyzwań, dużo się dzieje, nie ma czasu na nudę. Polecam tym, którzy lubią wyzwania i chcą się dużo nauczyć! :)

tk

wynagrodzenie jest dobre firma bardzo OK ludzie OK polecam

rozmowa absolutnie niestandardowa, trudno przygotować się do niej nie można ściemniać i koloryzować, bo od razu połapią się i masz minusa doceniają szczerość i prawdomówność

Świetna firma, najlepsza w jakiej pracowałem, polecam wszystkim. Musiałem wyjechać do Londynu na dłużej i tylko dlatego już tam nie pracuję.

Romek

Byłem niedawno na rozmowie kwalifikacyjnej. Było super ciekawie i niestandardowo. Nadzieję, że dostanę się do nich.

Zadowolona Informatorka

Witam Chciałabym napisac, że pracuję dla tej firmy jako informator mobilny. Podejmowalam taką pracę już wczesniej ale po raz pierwszy spotakalam sie z tak szybkim i konkretnym odzewem. Zazwyczaj ludzie - organzatorzy sa bardzo niemili i nas nieszanują. Panuje balagan a puzniej to informatorzy są winni.. Nigdy nie widzialam sie z Pania Magdą koordynatorką - rozmawialismy tylko mailowo lub telefonicznie ale zawsze ma dla mnie czas i rzeczowo odpowiada na pytania, rozumie potzreby szarego pracownika za co bardzo dziekuje.

Hostessa

Chyba chciała Pani napisać: "nie oceniaj firmy po 1 osobie" Tu by się zgadzało, bowiem inne osoby pracujące dla tej firmy na akcji były miłe : ) Opinia dotyczy 1 osoby, na czym, niestety traci cała firma ! Jest takie przysłowie: Łańcuch jest tak silny jak jego najsłabsze ogniwo..

Hostessa

Ostatnio miałam nieprzyjemność pracować pod nadzorem Pani Marioli M. Owa Pani traktowała wszystkich z góry, poniżając osoby pracujące na akcji promocyjnej "Lotto". Już bardzo długo dorabiam sobie jako hostessa, ale pierwszy raz spotykam się z tak nieprzyjemną osobą. Szczegółowo: mieliśmy do przejścia w ciężkich kostiumach około 20 km. Podczas całej pracy uśmiechaliśmy się, staraliśmy się dobrze wyglądać. W trakcie krótkiej przerwy byliśmy bardzo zmęczeni, a Pani Mariola powiedziała: "Widać, że żadna z was nigdy w życiu nie chodziła na siłownie, że tak wyglądacie."

gmh200

Z tego co wiem w firmie są dwa dzialy kierowane przez dwoch szefów. Prezes jest spoko, ale wiceprezes zgrywa wszechwiedzacego. Po żenującej rozmowie z tym drugim, po dniach probnych zrezygnowałem z pracy. Oczywiście kasy nie dostałem. Warunki smieciowe i atmosfera do kitu - ale w dziale kierownym przez prezesa podobno jest inaczej. Zawsze warto sprobowac.

prawie pracujący

Wszystkie pozytywne opinie to bullshit. Pracodawca nie dotrzymuje obietnic, kłamie, nie płaci. Zatrudnia bez umowy. UWAGA NIEUCZCIWA FIRMA!

prawdomówny

Praca tutaj jest bardzo ciekawa, mnóstwo wyzwań. Można rozwinąć się w branży reklamowej pracując przy dużych projektach. Atmosfera super, ludzie są pomocni, dowcipni. Dla każdego siłownia, wyjścia integracyjne. Jest pozytywnie :)

dziwna?

Ciekawe rzeczy wypisujecie, bo ja mam umowę o pracę na cały etat. Chwalę sobie.

zadowolony

No kiedyś może nie nadejsc nigdy :) umowa o dzieło która proponują nie zabezpiecza w żadnym stopniu. Nie masz ubezpieczenia. To jjz lepiej pracować na czarno bo 100% do kieszeni idzie. No ale jaką firma taki szacunek do pracownika. Chce się mieć super kampanię i super kasę szkoda tylko że kosztem swoich podwładnych. Szkoda czasu.

k

Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Realizowane kampanie są na bardzo wysokim poziomie. Zespół ludzi jest mega kreatywny, zgrany, profesjonalny i pomocny :) Można się wiele nauczyć i zdobyć cenne doświadczenie.

tak umowa o pracę nie jest u nich problemem ale dopiero po okresie próbnym

Zostaw opinię o Althermedia - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Althermedia