Opinie o Pezdek Roboty Budowlane w Żywiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Pezdek Roboty Budowlane. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Pezdek Roboty Budowlane o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Pezdek Roboty Budowlane w Żywiec

pracowity

...ale wy wszyscy pier....cie! Praca w Budowlance u Słowika to rarytas! Nigdzie takiej posady nie znajdziecie. Szefostwo dba nie tylko o swoje interesy ale i o interesy pracowników oraz wspiera rodziny pracowników ( i nie tylko ). Są otwarci na wszelką współpracę - jak w rodzinie. Pakiet socjalny - na najwyższym poziomie. Mogę z czystym sumieniem powiedzieć, że w/w ( inne posty ) brednie to sprawa konkurencji. Aha - zarobki są OK! Wypłaty zależą też od samych pracowników więc jak się chce zarobić to należy coś od siebie dać!!!! NIe tylko narzekać. "JAKA PRACA TAKA PŁACA". Pracę polecam osobą PRACOWITYM!!!!!!

Papla.
@Taki se

Wierzycielom, nieuku

pracowity

Taki se Nowy wpis
@pracowity

Tak tylko na marginesie.... jak ten żałosny dziad chce spłacić prawie milion zł. swoim wierzycielą ?!

Papla. Nowy wpis
@Taki se

Wierzycielom, nieuku

Mariusz Nowy wpis

Mi wisi kase 0d 2002 roku..... przepracowałem w tej firmie tydzień jak zobaczyłem co jest grane to zaraz odeszłem. Jedyne co dostałem to zaliczkę o resztę się już nie upominałem szkoda było telefonu.... gdyby nie to że mieszkam za granicą to chętnie bym mu w ryj naplul. Do pracy do niego skierował mnie Rejonowy Urząd Pracy

Aneta Nowy wpis

@Taki se, po pierwsze forum to nie miejsce na obrażanie nikogo, rozumiem, że możesz być zdenerwowany, jednak forum to miejsce publiczne i należy okazywać tutaj szacunek innym użytkownikom. Odnośnie całej sytuacji to opinie są w takim razie dość sprzeczne, jedni polecają pracę tutaj, inni nie. Przydałby się w takim razie komentarze innych osób na ten temat, żeby obiektywnie móc się do tej kwestii odnieść.

Aneta

@pracowityrozumiem, że polecasz innym tego pracodawcę. Chętnie usłyszymy teraz od Ciebie jak i również od innych pracowników firmy jak obecnie wygląda praca w pezdek roboty budowlane. Czy w ostatnim czasie zaszły w niej jakieś istotne dla pracowników zmiany?

Pezdek Roboty Budowlane prowadziła rekrutację na stanowisko Pracownik budowlany do ociepleń budynków i remontów. Dostałeś zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną? Jakie warunki oferuje pracodawca? Opowiedz o przebiegu spotkania z rekruterem.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Żywiec
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierownik sklepu Delikatesy Centrum
Kupiec Ge-Es Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik produkcji żywności Rybarzowice OD ZARAZ
Agencja Pracy Tymczasowej Work&Profit
poniew

No działają na dużą skalę, widać, że się firma rozrasta @damianko.

kupidyn

a gdzie to można sprawdzić że w pezdek roboty budowlane i jak odnaleźć ten krajowy rejestr sądowy? jakoś wpisuję ich w goglach i nie mogę znaleźć informacji o tych rzekomych długach. czuję się dość mocno skołowany a myślałem o zatrudnieniu u nich rychło. smuteczek... będę wdzięczny za wszelkie pilne rzetelne informacje

LU

Jeżeli macie Jakieś sensowne pomysły jak odzyskać od nich pieniądze (usunięte przez administratora)

zgadzam sie [usunięte przez moderatora] NIE PŁACĄ LUDZIOM ORAZ HURTOWNIĄ teraz działają pod nową NAZWĄ BSM PARTNERS SP Z O.O. UWAŻAJCIE NA NICH!!!!!!! [usunięte przez moderatora] Z DALEKA OD NICH!!!!!

życzliwy

Firma jest nie wypłacalna ci którzy sa zatrudnieni maja obiecywane pieniądze umowy o prace aż w końcu pracują za nic ani umowy ani pieniędzy.[usunięte przez moderatora] i nieudacznicy, [usunięte przez moderatora], nie płacą pracownikom, za towar i firmą. ale jeśli dobrze słyszałem i złego licho poniesie :) ponoć zabrali im samochody za dług który mieli w firmie za niezapłacone drzwi...:) Raz jeszcze uważajcie na nich i na firmę [usunięte przez moderatora] Pezdek BSM Partners..!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!pozdrawiam

UWAGA!! Firma znowu startuje pod nową nazwą: BSM Partners. Nie dajcie się oszukać. Polecam poczytać o nich: http://www.firmy.net/budowa-pod-klucz/pezdek,WV3FK.html

życzliwy

[usunięte przez moderatora]... dopóki się robi jest ok... po pozytywnym odbiorze prac , brak jakiegokolwiek kontaktu o pieniądzach nie wspominając... [usunięte przez moderatora] - my się jeszcze spotkamy - gwarantuję

POKRZYWDZONY

oszukany - 2012-08-15 19:40:45 Unikajcie tego [usunięte przez moderatora] nie płaci a jak zapłaci to grosze i ratach, wulgarny nieprzyjemny typ typowy[usunięte przez moderatora]Firma jest nie wypłacalna ci którzy sa zatrudnieni maja obiecywane pieniądze umowy o prace aż w końcu pracują za nic ani umowy ani pieniędzy.Ta firma o ile można ja tak nazwać powinna ogłosić jak najszybciej upadłość.Ogłaszają się wszędzie ale kto na nich będzie robił panowie opamiętajcie się nie dajcie sie oszukać szkoda waszych rodzin gdzie nie będziecie mili na chleb dla rodzin.Zostaniecie żebrakami pracując w takiej firmie.

majster

popieram ,Firma niewypłacalna , typowy[usunięte przez moderatora]

oszukany

Unikajcie tego [usunięte przez moderatora] nie płaci a jak zapłaci to grosze i ratach, wulgarny nieprzyjemny typ typowy [usunięte przez moderatora]

Zostaw merytoryczną opinię o Pezdek Roboty Budowlane - Żywiec

Pezdek Roboty Budowlane
1.3/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Kabaty 5
    34-300 Żywiec