Agencja ochrony "ALAN"

Tychy

Opinie o Agencja ochrony "ALAN"

Dominika

@Bolozdecydowałeś się na podjęcie pracy w Agencja ochrony ALAN? Chętnie dowiemy się jak obecnie wygląda praca w firmie oraz na co mogą liczyć jej pracownicy. Czy w ostatnim czasie zaszły w niej jakieś zmiany?

Kaska

Czy to prawda, że ALAN ma "córkę" Securite w której zatrudnia nawet osoby z wyrokami sądowymi za prowadzenie pojazdu w stanie nietrzeźwym?

Kowal
@Kaska 29.04.2017 19:09

Nie jest to prawda.

Bolo

Witam czytam opinie o ALANIE i mam obawy czy podjąć pracę w ochronie. Oferują najniższą stawkę biorąc pod uwagę w/w problemy mocno się zastanawiam

M.S.

Do zarządu: czekam do lutego 2017 r. i zgłaszam do Pipu oraz prokuratury i do Zamawiającego a kara to 100zł za każdy dzień niezgodności ale to jest najmniejszy problem. Daję wam szansę

szoi

Hej, wiecie jak wyglada rozmowa rekrutacyjna na specjalistę ds. klientów stategicznych? Super, że zapewniona jes tutaj umowa o pracę, a także dorzucają do tego jakieś premie do zarobków, bo jeszcze dorzucają do tego odpowiednie szkolenia i jeszcze narzędzia pracy.

Kempes

Ile obecnie placą w Alanie

joki_michał

Praca w tej firmie na terenie Warszawy wielka pomyłka, wielka klika, brak kompetentnej osoby zarządzającej, jak dzwonisz aby się dowiedzieć o pracę to odsyłają cię do ludzi którzy posterunku pilnują oni wypytują cię czy masz predyspozycje, a jak chcesz porozmawiać z kimś z kadry to nikt nie odbiera telefonu, albo zajęty lub Pani teraz nie może rozmawiać i oddzwoni, a potem pisze sms-a iż nie jest zainteresowana. To jest człowiek kompetentny??????? A poza tym rozmawiałem z kilkoma osobami które tam pracują to mówią iż nic nie można. Jak zbliża się nowy miesiąc i podasz dni w których chcesz mieć wolne to wielki problem lub info w postaci sms iż proszę sobie zamieniać się między sobą, bo nie mam czasu myśleć jak to wszystko ogarnąć. Więc zanim tam pójdziesz do pracy zastanów się!!!!!!!

Pogan.

chcesz pracować -pracuj-grupa inwalidzka 1850zł-niema nigdzie wiecej-zapewniam -nadgodziny twoja sprawa jak chcesz to niewolników potrzeba--emeryci górnicy-zabrac 40 procent emerytury i do roboty lewusy-po 280 godzin --he he he nielubie chytrych emerytów--wstyd hanba -

dani

na każdym posterunku kapus banda złodzieji

Mor

Witam, jak rozumiem oferta z umową o pracę (praktycznie jedyne info) traktować jako ich pomyłkę? Zazwyczaj omijam te oferty ale spojrzałem, bo pierwszy raz oferta z ich firmy,umowa o pracę i zdziwiony zacząłem szukać opinii ;)

on

Janek nie bądź frajerem, nie zatrudniaj się w alanie

cihy

powiem tak dawanie do reki za nadgodziny i wg to tylko w tej firmie czasu pracy nikt nie zapisuje pracowałem tam wyslalem pip na kontrole jak zobaczyle ile pracowałem i jak to szok po 7 5 h bez jak nie było ani razu 24 czy cos ludzie nie bujcie się isc do sadu a nie dajecie się jak muzyni muwcie o tym glosno a nie 4 zl za godzine to tez lamanie prawa bo nie jest to stawka minimalna w pismie do pip twiierdza ze za nADGODZINY PLACA 100 % I DODATKI NOCNE I WG BEZ JAJ CZEMU NIE DADZA WAM PASKA Z TEGO CO W APE DOSTAJECIE CZY ZA IMPREZY 14 H I DUPA 100 DO REKI I NARA NIE POLECAM NIKOMU TAM ROBIC A RESZCIE POLECAM SAD PRACY JAK JA W RAZIE PYTAN PROSZE O KONTAKT andrew657@wp.pl pozdrawiam

marek1964

pozdrowienia dla pani Joli Prologis Wroclaw byli dowodcy zycymy dalszej idiotecznej pracy .

Rafał

Beznadziejna firma, uważajcie na nią, radzę ją omijać.

mła

Tyranie? Błagam.....

Don Kojote

Pamietam jak powstała firma -ALAN-mały pokoik stare biurko i trzy rozlatujące się krzesła-pani ,szy------a tyrala za pieciu -a teras -no pienondz oglupia-zetelnosc poszla w kont -zysk i kasa-ale tak jest wszendzie pracownik to zero nic-a co do placy 4 zl ---dla emeryta z kopalni-emerytura 3200 i 220 godzin w ALANIE---emeryci to bandyci-odebrać emerytury i zapierdalac po 400 godzin----wstyd 25 lat śmierci się klaniac a teras za 4 zl robic ---ja mam 34 lata pracy renta wypadkowa cieszkiej pracy-740 zl na dwie osoby i co biedny dziadu z kopalni--wstyd ganba dla człowieka--uwlacznianie dla rasy ludzkiej

on

no jak już się zwalniają ludzie z biura co pracowali 17-20 lat to znaczy że już jest naprawdę kiepsko w firmie

były

pracowałem tam pare lat ta firma to dno.Najpierw dali umowę a potem zwolnili na pytanie za co? powiedzieli świat jest parszywy a ty nie masz stopnia umiarkowanego!!! tak mnie potraktowali!!!

Kosmaty

Mam nadzieję, że odpowiedzą za swoje dziwne działania. Właśnie stracili dwa obiekty we Wrocławiu. Niestety jeśli dobrych pracowników zmusza się podstępem do zwolnienia i zastępuje ich zupełnie niedoświadczonymi, to takie są potem efekty. Rezydująca tam pani kierownik najbardziej przyczyniła się do rezygnacji firmy z alanowskiej ochrony.

Góral

Piją piką lulki palą tańce hulanki i swawola co raz łatwiej o ma to ła

Hehe

Oj tam oj tam nic sie nie stało ochrono nic sie nie stało

gag

A ty co kozystasz że znasz stawki, czy biurwa jesteś i kazali ci napisać?

Hanys

A do tego niby komendanci są ślepi i głusi a Inspektorzy nic nie wiedzą a jak wiedzą to nic z tym nie robią. Lepiej mniej ochraniaży ale rzetelnych i profesjonalnych i dać im zarobić niż multum takich obiboków.

Hanys

Jak tak źle w tej firmie to dlaczego pracuje tam tyle osób? Fakt na nockach na obiektach nawet tych dużych śpią imprezują z gośćmi piją...bo tam jest garstka ochraniarzy a reszta to ciecie.

Rudy
@Hanys 16.11.2014 12:20

Te hanys a co może wiesz gdzie imprezują?

ochroniarz

Kiedyś Alan był firmą godną polecania, bo na pierwszym miejscy był pracowni i jakość usług a na drugim zysk. Dziś jest tak, zysk, zysk, zysk, zysk jeszcze raz zysk, potem jakość usług i pracownik. Niestety firma straciła wiele obiektów, wiele wartościowych pracowników. Obecnie w Alanie pracuje garstka ludzi którzy jeszcze są oddani firmie, większość ludzi w biurze to ciepłe kluchy, nieliczni są tylko zaangażowani. A na obiektach hmm sztuka goni sztukę (z całym szacunkiem dla tych ludzi). Coraz częściej widać jak konkurencja wypycha Alana z rynku. Jeśli ktoś myśli o zatrudnieniu się w tej firmie, to szczerze nie polecam dziś zarobek miesięczny na obiekcie nie przekracza 1000zł netto chyba że zrobisz ponad 250godzin przy stawce 4zł, nawet jako szef ochrony musisz robić godziny żeby zarobić, chyba że pracujesz już wiele lat jak niektórzy szefowie obiektów to zarobisz w granicach 1800-2000zł netto ale w 90% pensja nie przekracza 1000zł za 200godzin !!! WYZYSK, WYZYSK jeszcze raz WYZYSK tak powinna nazywać się dziś ta firma !!!

Tyszanin 2

Tak sie dzieje i dziać sie będzie do puki do puty nie ma jedności,można zwolnić 20osub a wszystkich????

Al

Dobrze jest to ujęte,praca w AlaNie i umowa to zaraz myślą mamy kolejnego frajera a ja wciąż szukam pracy!!!gdy ją znajde to dam komuś kopa w d____

tyszanin

z czystym sumieniem piszę że to nie jest już ten ALAN co był w latach 2000-2010 !!! i z czystym sumieniem mogę napisać że w tej firmie zatrudniają każdego kto był nie karany i mam nogi i ręce, nawet nie do końca liczy się wygląd !!! Jest to straszna bo w ALANie był taki przemiał że pracowało tam chyba 70% tyszan i wszyscy wiedzę jaka jesto to firma, więc wybielanie jej tu na forum mija się z celem !!! Kogo byś nie zapytał, kto tam robił to to powie: NIE WARTO TAM PRACOWAĆ !!! W ALANie liczy się tylko zysk NETTO nic więcej !!! i nie ważne jakim kosztem !!!

A słyszałeś o Łapance,,,,,

X

A ja nie mam grupy emerytury i pracuje w alan,:-)

herman-sttoff
@X 28.10.2014 10:04
A ja nie mam grupy emerytury i pracuje w alan,:-)

bo jesteś lewusem i do normalnej pracy niepujdziesz dziadu-

Al

Pan emeryt a ja mam takie proste pytanie ile pan godzin wysiedzi na stołku?jak sie domyślam to sporo a 3zł to bardzo dobra stawka jest,to więcej jak jajko :-)znieść

Al

W tej firmie wszyscy pracują i szkoda że nikt nie jest zadowolony z takiej stawki...do alan jest łapanka bo są tacy co odchodzą na własne życzenie a na takie gesty nie stać mondrych ludzi grunt to nie słuchać bzdur.pozdro

ufff
@Al 28.10.2014 08:20

Nie słyszalem wiekszej bzdury :-))))))))))))) Kto ci to kazal napisac?

emeryt

Oj nie wiem czy spelnisz ich wymagania. lekki stopien nie rokuje. Nie bedzie miala kasy z ciebie z pfronu. A tam tylko kasa,kasa i kasa. Tylko to się liczy. Mozliwości są ale chyba nie chcesz zarabiać 3 złote na godzine?

emeryt

Zastanawialem sie czy nie podjonć pracy w alanie ale jesli placa 3, 50 za godzine to już parodia i uwlaczanie czlowiekowi. Tak daleko nie zajda. Spadaja na psy niestety

3,50 godz to dobra będzie stawka,idą zmiany na lepsze

Cyc

Mleczarnie też chronią?

x

Pujdą widły na igły ha ha ha

x

Ciekawe co sie stanie jak wszyscy odejdą?ha ha

Do x
@x 17.10.2014 10:21
Ciekawe co sie stanie jak wszyscy odejdą?ha ha

Łapanka?

buuuuu :-(((((

To już agonia Alanka. Wielgaśna szkoda, buhahahhahahahaha....

Dobrze napisane

ono

@ono 24.09.2014 14:42
Jaka maszkarna strona internetowa, bleeeeeeeeeee. Robili cieniaże, bo wszyscy mądzrzy już odeszli , buhah...

no [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie urywa, ale na pewno jest lepsza od tej co była :) myślę że nowa strona zasługuje na mały +, ale tylko mały :)

buhahah

hehehehhehehehehehehehehhehehe .....................................

maks_24

JA dzisaj dostałem za 150 h pracy 275 zł ....mam nadzieje,że to jakaś pomyłka oO -.-

Maks_24
@on 09.09.2014 21:23
hehehe pomyłką jest to że tam pracujesz !!!

Chciałem dorobić do swojej pensji w "Alan",że niby tacy elastyczni są co do grafiku.Szkoda,ze nie powiedzieli,ze do pensji też są elastyczni i przelewają ile chcą,ostatni raz się tam pojawiłem.

don kojote
@maks_24 09.09.2014 18:15

No pomyłkom było przyjście na świat--niemiał byś dziś zdziwionej miny-papucioku-do pracy po 320 godin wypłata 160 zł brutto- emeryci niewstyd was robić na emeryturze zwłaszcza górnicy-25 lat dzienie na szychcie kłaniać śię śmierci -a teraz za 3 zł zapiepszać ----wstyd ganba dla ludzkosci.

ona..90

Witam mam takie pytanie,nie wie nikt czy Alan ochrania jakies hotele,jaka umowa tam jest i zarobki??.

Jon

Panowie więcej odwagi to takie proste jest upomnieć się o swoje w siedzibie Alana,wstyd!!!

Interesujące panie agent że dopiero teraz ma pan odmienne zdanie o alanie

były agent
@Jon 16.08.2014 21:07
Interesujące panie agent że dopiero teraz ma pan odmienne zdanie o alanie

pracowałem w Alanie ponad 3 lata (2010-2013) uwierz mi kolego wyrażanie opinii o tej firmie w czasie kiedy się tam pracuje jest niebezpieczne. Jest dużo konfidentów i bardzo proszę nie prowokuj mnie Jon bo mógłbym o tej firmie napisać wiele !!

były agaent

jednym zdaniem, omijajcie firmę ochrony alan szerokim łukiem !!!

Jon

To bardzo dobrze że Alan zatrudnia i stawia na ludzi z grupą im takich w firmie tym lepiej są to ludzie pewni którzy godnie reprezentują firme ludzie którym zależy na pracy w porównaniu z co nie którymi pseudo ochraniarzami.

Hanys

Alan to dobra firma że przyjmują ludzi z grupą każda firma ochraniarska tak robi i nikt nie krzyczy. Jeśli chodzi o najniższą krajową widać nikt z was nie był więcej jak 5 lat na bezrobociu bez zasiłku. Inspektorzy są życzliwi i gotowi do pomocy. Zgodzę się jedynie z opinią o kadrach księgowości i.t.p te panie są chamskie niekompetentne i notorycznie kłamią.

Wiech

Pracowałem w tej firmie lata 97-02 i powiem że podejście kierownictwa do nas było żenujące wyzysk [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] imarne zarobki zwolnili mnie sami i nawet nie raczyli dać odprawy mimo że miałem wypadek w pracy daremna firma omijajcie szerokim łukiem

Zostaw opinię o Agencja ochrony "ALAN" - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agencja ochrony "ALAN"