Opinie o Perla w Słupsk

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Perla. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Perla o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Perla w Słupsk

zawiedziony pracownik Nowy wpis

.....jakiś czas pracuję w perli,ale gdybym wiedział że tu jest tyle ukrainy to bym tu nie aplikował......80% tego badziewia 10% reszty świata i 10% polaków nie ma w tym przesady.. Ukraina najlepsze stanowiska sobie bierze,na magazynie tylko ukraina jezdzi na wózkach oczywiście większość bez uprawnień,oni mają pierwszeństwo... przy nadziewaniu owoców,szybko dostarcz owoce ser bo ukraina czeka bo muszą zarabiać na naiki czekam aż ukraina się szybko wyniesie z polski

Keli

Ty zachwalasz !Integrujesz się i wypoczywasz, a my musimy pracować. Wszystko w tajemnicy, ale i tak wszyscy wiedzą gdzie!

Jolanta
@Keli

W tajemnicy? O co chodzi?

@Jolanta

O wyjazdy integracyjne na Cypr i inne. Ładne zdjęcia można pooglądać!

Fasolka
@Keli

Co jak co ale pokaz mi proszę innego pracodawcę w Słupsku, któremu zależało by tak na integracji wszystkich w pracy… Na imprezy integracyjne raz w roku zaproszeni są wszyscy: za darmo zawiezieni w przepiękne miejsce, za darmo jedzenie, piwo, wino i potańcówka i jeszcze zadba o to żeby każdy wrócił do domu. Jak się chce to się do wszystkiego przyczepi. Nic dziwnego, ze grupa osób które i w pracy i prywatnie się lubią wyjeżdżają wspólnie na wakacje. Nikt ci tych pieniędzy z twojej wypłaty nie zabiera, a tez nie zrzuca na Ciebie swoich obowiązków z tego powodu. Smutne jest to do czego doprowadza taka polaczkowa zazdrość. Jak brakuje dodatkowej integracji to nikt nie zabrania zebrać grupki osób i wyjechać nawet na księżyc. A gdy tylko zgłosisz przełożonemu ze chcesz wolne z powodu integracji to jestem przekonany, że będzie wyrozumiały. Trochę dystansu i nie róbcie już z cyrku na gowork, bo co innego sprawy indywidualne/służbowe/środowiskowe, a co innego zwykle szukanie dziury w całym. Miłego dnia i smacznej kawusi.

@Fasolka

A w tym roku dla ,,Wszystkich'' też będzie. Piszesz, że co roku! Więc czekamy - cierpliwie...!

hahaha
@Fasolka

napisała… Pani wlascicielka. najbardziej pracowita w firmie. hahaha

Jolanta Nowy wpis
@hahaha

W sumie, z której części swojego zdania się naśmiewasz? Z tego, że może to napisała czy, że najbardziej pracowita? :( Czemu tak właściwie bronicie jej jeździć?

Jadźka Nowy wpis
@Jolanta

O co chodzi z tą panią właścicielka ? I wyjazdami bo nie rozumiem?

Ja Nowy wpis
@hahaha

Czemu ? O co chodzi?

Lusi

Tylko nie integrujcie się zbyt mocno! Bo mogą z tego wyjść ,, niespodzianki''. Jak tak to w damsko - męskim towarzystwie bywa. Można się zapomnieć!!! I I odlecieć..... !

Jolanta
@Lusi

Ale po co takie dogryzki odnośnie tej całej integracji tutaj pisać? Jak już to chyba sprawy prywatne i stricte pracy tutaj nie dotyczą? To raczej nie jest forum plotkarskie... ;)

Sylwia

Duży jest teraz zespół? Szukają na Pracownika produkcji i oczekują umiejętności pracy zespołowej.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Perla? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Słupsk
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
Wojtek

Firma ciągle się rozwija i rozbudowuje. Praca w dobrej atmosferze i z przyjemnością polecam.

Ewelina
@Wojtek

Jak nosisz czerwony beret to tak jest. Tak to sami sprawdzcie.????

Miron

Mam nadzieję, że dobrze się pracuje skoro tak rzadko zostawiacie tu swoje opinie?

Czy pracownicy Perla chętnie uczestniczą w różnych formach integracji?

A co to za pytanie?Szef??Chętnie,bo po tak zajebistej pracy trzeba odreagować za darmo na imprezie integracyjnej ????

Jasiek

Czy coś więcej dowiemy się? Trudno to nazwać opinią, taka wrzutka.

Czy nastąpiły jakieś zmiany w firmie. Czy warto aplikować jeśli jest jakieś ogłoszenie ?

@Ania

Nic się nie zmieniło. Dramat

xxx

odradzam pracy w tym zakladzie,brak szacunku dla pracownika,nedzne zarobki(usunięte przez administratora)!!

Zostaw merytoryczną opinię o Perla - Słupsk

• Jak się pracuje w Perla?

Zobacz opinie na temat firmy Perla tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Perla?

Perla