Szczęść Boże,
Wstydzę się i bardzo to przykre , że w załodze VE są tacy ludzie , którzy plują jadem w sposób uwydatniający ich patologiczne zachowania, bo takiego języka inaczej się nie da nazwać. Jęczycie i obrzucacie oskarżeniami wielu ludzi od Prezesa , DR i DS nie zastanawiając się co w ogóle piszecie i jest to niepodparte żadnymi argumentami. Macie problem chyba sami ze sobą od męża frustrata po pracowników , którym brak pewności siebie ,nie wspomnę o asertywności (o ile ktoś wie co to znaczy). Skoro tak Wam źle bo macie pełen pakiet socjalny, zatrudnienie stabilne ,opiekę medyczną , dodatki za budżety i inne to się zwolnijcie , nikt Was nie trzyma na siłę idźcie do innej sieciówki , PRZECZOŁGAJĄ Was tak, że szybko zatęsknicie za oczekiwaniami VE . Pracowałem w kilku Firmach i uwierzcie mi za tą kasę oczekiwania będą 300% większe i umowa zlecenie, tam się dopiero zmęczycie za niższą stawkę . np. Warzywko nie takie zdrowe. Bądź do budżetówki idźcie od 8-15 za 1500zł, będziecie wypoczęci i ile czasu dla rodziny. Myślicie , że tym biadolenie nagle centrala Was ozłoci w miliony hahaha dobre sobie . ZWOLNIJ się i nie jęcz i daj innym pracować , właśnie przez takich ludzi źle się pracuje, bo tylko jęczą i mają wieczny problem z własną egzystencją . Nienawidzę takich problematycznych ludzi, u których celem przyjścia to pracy to są ploty i budowania własnego ego , które jest na poziomie takim jak piszecie . Sami się pogrążacie pisząc takie komentarze i to o Was świadczy jakimi jesteście ludźmi ----SŁABI , mający problemy pracy w zespole. Najlepiej (usunięte przez administratora) do własnego gniazda , to jest smutne. Wracając do oczekiwań , a co musimy robić takiego strasznego : obsługa Klienta, rozpakować dostawę która mieści się w jednym kartonie, zamówić szkła , pilnować ekspozycji czy wykonać jakieś zadanie to naprawdę ponad Wasze siły . Zapewne w innej Firmie , będziecie siedzieć, a jak Wam się za chce to może obsłużycie Klienta i to wszystko za 4000 a może 5000 kafli. Serio w godnych warunkach , bezpiecznie , kaweczka, herbatka, bony na święta , zapomogi bezzwrotne, dofinansowania etc etc …czasami jest ruch i trzeba się nabiegać ,ale takie jest życie, a My jesteśmy w pracy . Ja Was proszę zwolnijcie się , nikt nie jest niezastąpiony . Jak ktoś pisał o jakiś kelnerkach czy innych też można się nauczyć , są szkoły i szkolenia a Wy przypisujecie sobie nadzwyczajne umiejętności ,których nikt nie jest wstanie posiąść tylko dlatego że długo pracujecie, bo Wasza wyjątkowość jest niezaprzeczalna – BŁĄD jakie to przykre , lecz muszę zburzyć Wasz świat idealny i Waszą wyjątkowość w aspekcie globalnym jesteście jednym na miliony i Firma zapewne jest wstanie Was zastąpić , bo właśnie takim podejściem nie osiągniecie NIC . Wręcz przeciwnie , młodzi z energią dają więcej niż wy starzy wyjadacze , którzy tylko jęczą… Oczywiście wszystko jest incognito , ale w pracy to czuć, na pewno kim jesteś i wcześniej, czy później i tak odejdziesz , albo Cię zwolnią. Spędzamy w pracy dużo czasu , ale uwaga aby zaraz ktoś nie napisał, że za dużo . Wypracowujemy swoje godziny zgodnie KP jak miliony ludzi na tym świece , więc każdy chce mieć komfort pracy i miłą atmosferę a Wy TAK właśnie psujecie nam dzień, dywagujecie, obgadujecie, kombinujecie i obrażacie . Wiadomo , nie zawsze indywidualne osobowości nie przypadną nam do gustu , bo możemy mieć odmienne zdanie , ale najważniejsze moim zdaniem jest to abyśmy zrobili wszystko by każdy dzień w pracy był spokojny , bez nerwów i starając się zawsze o miłą atmosferę . Jeżeli masz z tym problem , idź do tej idealnej Firmy i ZWOLNIJ się , ale uwierz mi i tak będziesz miał/a problem z takim nastawieniem . Bardzo Wam współczuję , że takie macie smutne życie i nic nie potraficie zmienić , no cóż to oznaka Waszej słabości . Znam większość ludzi , których tutaj oczerniacie i pracowałem z tym i z tamtym i serio chyba macie spory problem ze sobą i nawet nie macie odwagi cywilnej usiąść i pogadać, pewnie nawet wygadać byście się nie umieli , (usunięte przez administratora) i nic więcej , ale w moim odczuci „karma wraca” ,oni będą robić swoje, a Ty będziesz smutnym człowiekiem. Możecie , sobie teraz po używać , ale pamiętajcie , że bierzecie odpowiedzialność za każde słowo tu napisane , bo niestety żyjemy w świecie pełnej inwigilacji i szybko może ktoś Was namierzyć. Nie twierdzę , też że jest idealnie , ale w każdej pracy jest wiele problemów i różnych ludzi i to My budujemy wszystko , zależy tylko jak to robicie. Idźcie w cholerę wampiry energetyczne albo się zastanówcie, czy możesz coś zmienić w swoim nastawieniu. Ja jestem zadowolony , a jak mi nie będzie coś pasować poszukam innej pracy , choć wiele lat już za mną. Z Bogiem ludki