Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES

Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES

Opinie o Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Julita

Wiecie może, czy firma Progres potrzebuje obecnie nowych pracowników? Jaki rodzaj umowy jest na początku oferowany? Czy osoby bez doświadczenia także mają szansę na zatrudnienie? Dajcie znać, jak przedstawiają się warunki płacowe i czy atmosfera jest przyjazna.

Zachol

Chodziłam na kierunek kadry i płace. Mimo, że było to już jakiś czas temu, to kontakt z niektórymi mam do dzisiaj. Wyjątkowo przyjemne zajęcia i fajny czas. Polecam bardzo!

Julita

Do tej pory nie pojawiły się nowe opinie dotyczące pracy w firmie Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES. Czy można to uznać za dobry znak i zadowolenie z pracy w tym miejscu? Jeśli posiadacie nowe informacje na temat tego pracodawcy, podzielcie się nimi w wątku. Może wiecie coś o prowadzonych rekrutacjach?

Julita

Dużo osób wypowiada się na temat firmy z perspektywy klienta, czy też kursanta. A jakim pracodawcą jest PROGRES? Chętnie dowiemy się od obecnych pracowników firmy. Czy w ciągu ostatniego roku zaszły w niej jakieś zmiany? Co możecie doradzić osobom, które zastanawiają się nad aplikacją?

mozą

uczciwa stawka? A chciałbys pracować @luntek za najniższą krajową? chyba nikt by nie chciał cos sądzę...

jacek

jakoś ludzi nie chcą tutaj z abardzo pisac widze, tylko pytanie czy dlatego, z ewszystko jest w porządku czy dlatego, ze się boją pisac o tym, że jest źle? naprawde zastnawiam się jak to wszytsko się teraz ułoży, bo mogłem już się zatrudnić, ale też nie ukrywam strach toroche tak bez żadnej opinii od Was.

mikołaj

no zarobki to chyba jest najważniejszą kwestia jeśli chce się gdzieś zatrudnić, w tej czy w innej firmie tak naprawdę.. mam nadzieje, że ktoś wie na ile może liczyć taki nowo zatrudniony pracownik, który jakieś tam już doświadczenie posiada? dajcie znać koniecznie jak wiecie, bo to dla mnie bardzo wazna sprawa.

Olka

W tym roku skończyłam język angielski. Fajni ludzie, dobry klimat i bardzo pozytywna atmosfera. Polecam.

Zambra

W niektórych miastach widziałam, że w Progresie organizują różne kursy, np masażu. Również chciałabym coś takiego zrobić, przyda mi się do pracy, a że do Progresu chodziłam już na manicure,pedicure i mam do nich zaufanie.

Kaja

Polecam w Progresie Wizaż i Stylizację. Wcześniej kończyłam technikum, nauczyłam się tam szyć. W Progresie dowiedziałam się jak odpowiednio łączyć ze sobą kolory, fasony i dodatki. Od roku prowadzę własną działalność związaną właśnie z modą. Bardzo jestem zadowolona, że tak to się wszystko u mnie potoczyło.

Urszula

Ja chodziłam do Progresu na Kadry i Płace. Pracuję jako księgowa, ale ponieważ "wyścig szczurów" trwa, stwierdziłam, że i ja muszę jakoś w siebie zainwestować i trochę się w pewnych kwestiach podszkolić. Dostałam ulotkę Progresu, zapisałam się i skończyłam. Ludzie w porządku, nauczyciele okej. Atmosfera jak to w szkole do której chodzą dorośli ludzie - dużo pozytywnych chwil, fajne znajomości.

Dominika

No myślę, że będzie funkcjonowała, ja w tym roku kończę BHP. Słyszałam, że kilka kierunków będą uruchamiać także myślę, że spokojnie można się zapisywać. Natomiast chciałam powiedzieć, że byłam mega pozytywnie zaskoczona. Wcześniej szkoła policealna nie kojarzyła mi się jakoś z czymś pozytywnym. Zapisałam się z ciekawości, a okazuje się, że naprawdę można podnieść kwalifikacje, a w dodatku nie trzeba płacić za egzaminy tak jak gdzieniegdzie.

a czy na pewno od września ta szkoła będzie funkcionowała

Lella*

Hej Kochani! Nie zdążyłam się w zeszłym semestrze zapisać na BHP, czy jest tu ktoś kto chodził do Progresu właśnie na ten kierunek? Czy moglibyście mi powiedzieć czy zajęcia są fajne, ciekawe i czy warto? Bo w tym roku już chcę zdążyć z zapisami.

Cyna

Z metra centrum wystarczy przesiąść się w tramwaj, który jedzie w stronę ronda z palmą / w stronę Pragi. Uczą moim zdaniem dobrze, nauka nie jest droga, a ponieważ odbywa się w weekendy to swobodnie można ją pogodzić z pracą. Mnie się udawało i wielu osobom z tego co wiem się udaje więc z tym akurat problemu nie ma.

Cyna

Kiedyś była, ale czy będzie teraz. Nie mam pojęcia. Podejrzewam, że coś będzie. Ale konkrety to w sekretariacie szkoły, tam najlepiej zapytać jakoś może w czerwcu czy w lipcu. Wtedy będzie może mniej więcej wiadomo jakie grupy się utworzą.

Sylwia

Kiedyś w Progresie była promocja dla absolwentów. orientujecie się czy w tym roku również taką wprowadzą? Skończyłam kiedyś Kadry i Płace, teraz chciałabym iść na rachunkowość. To jest dwuletni kierunek więc miałabym zajęcia za darmo. Z góry dzięki za pomoc!

Cyna

Nie wydaje mi się żeby wszyscy najlepsi nauczyciele porzucili najlepsze szkoły. Ten cynizm nie jest tu potrzebny. Jeżeli są ludzie, którzy uważają, że szkoła policealna jest dobra, czegoś się nauczyli to dzięki temu, że żyjemy w wolnym kraju mogą tu o tym napisać. Oby było na świecie jak najwięcej zadowolonych, szczęśliwych i wesołych ludzi. Niestety żyjemy w czasach w których poczytne są tylko rzeczy jak to komu nie jest źle i najlepiej na wszystko narzekać. Bez sensu.

cynik

wygląda na to, że wszyscy najlepsi nauczyciele porzucili cenione licea i szkoły zawodowe i przenieśli się do Progresu; najlepsi uczniowie zrezygnowali z renomowanych szkół a im mniej wiedzy tym łatwiej znaleźć pracę i być zadowolonym z życie o czym mowa?

Tusia

Jestem po najróżniejszych kursach, skończyłam w Progresie wizaż i stylizację i teraz powoli zaczynam rozkręcać swój własny biznes. Bardzo się cieszę, że się zdecydowałam na tą szkołę, chociaż sporo osób mówiło mi, że to "tylko" szkoła policealna. Otóż kochani, nauczyć tam się można naprawdę wiele, nie ma się co zamykać na nowe doświadczenia. Poznałam świetnych ludzi, zebrałam dużo wiedzy i doświadczeń. Polecam!

Małgosia

Skończyłam w Progresie rachunkowość. Trudności ze znalezieniem pracy nie miałam praktycznie żadnych. Powiem szczerze, że szybciej ją znalazłam z tytułem technika niż z tytułem magistra. Atmosfera panowała naprawdę fajna, sprzyjająca nauce. Cenowo nie drogo, a co do samego usytuowania to zgadzam się - świetna lokalizacja w samym centrum miasta!

Pola

Czy mowa tutaj o szkole policealnej Progres z Warszawy? Ja chodziłam tam w zeszłym roku na BHP. Bardzo mam przyjemne wspomnienia. Ludzie sympatyczni i życzliwi, w każdej sytuacji pomocni. No i miejsce do nauki idealne, w samym centrum miasta!

leon

czy ktoś zna dyrektorkę w PROGRESIE? co to za jedna?

Zostaw opinię o Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Ogólnopolski Ośrodek Rozwoju Zawodowego PROGRES