Szkoła Policealna PROGRES

Opinie o Szkoła Policealna PROGRES

Renata

@Uczennica, przejrzałam kilka stron internetowych i niestety nigdzie nie znalazłam tej informacji. Po telefonie do sekretariatu sprawdziłam, że szkoła kończy działalność wraz z początkiem czerwca. Czy któryś z użytkowników jest może pracownikiem firmy i może wziąć udział w dyskusji? Na miejscu Szkoły Policealnej PROGRES ma być inna szkoła. Ale czy pracownicy pozostają Ci sami? Ktoś mógłby się wypowiedzieć na ten temat?

Uczennica

Ludzie przecież szkoła plajtneła przynajmniej w Poznaniu. Teraz tam jest cosinus

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa bardzo istotną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Szkoła Policealna PROGRES? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Stefan

Czy może ktoś skusi się i napisze kilka wskazówek dla szukających pracy?

mos

dla mnie fajna była nova w gdańsku, zrobiłam tam informatyka. najbardziej odpowiadały mi zajęcia w centrum miasta, sale informatyczne były w centrum starówki więc łatwo było trafić. sprzęt mają dobrej jakości i można się dużo nauczyć. czesnego na tym kierunku nie ma, tylko to 100 zł raz na pół roku a nie jest to jakiś duży wydatek :) z tego co wiem mają też oddział w gdyni jeżeli komuś z trójmiasta bardziej tam pasuje :)

NOVA Gdańsk

Zachęcamy do zapisu do Gimnazjum i Liceum dla Dorosłych !! W związku ze zmianami w systemie edukacji, gimnazja będą likwidowane, wróci ośmioletnia szkoła podstawowa oraz czteroletnie liceum. To ostatni dzwonek aby ukończyć szkołę w starym systemie!! Prowadzimy właśnie zapisy na semestr wiosenny, który rozpoczyna się w lutym!! Zachęcamy do rejestracji online oraz kontaktu z pracownikami sekretariatu szkoły w Gdańsku Zapraszamy !!!

KoSMo

ja mogę osobiście polecić oddział Nova centrum edukacyjne w Gdańsku - kończyłam u nich Kosmetyke i jestem mega zadowolona :) Nauczyciele są na tym kierunku bardzo dobrze wyszkoleni, pracownie też dobrze zaoopatrzone. Ogólnie działanie szkoły oceniam pozytywnie i mogę polecić ten kierunek osobom które chcą zdobyć konkretny zawód :)

Hania

Ja kończyłam wizaż, bardzo miła atmosfera, dziewczyny w porządku, zajęcia ciekawe i co ważne - nie przepłaca się. Moim zdaniem warto!

gola222222

Ja zapisałam się do szkoły policealnej dla samej legitki. Poszłam na pierwsze zajęcia technika administracji i... tak się zaczęło :) Chodzę do NOVA na Półwiejskiej, mają mega fajnych nauczycieli, a kiedy napisałam maila do sekretariatu z prośbą o notatki to zorganizowali dla mnie prosto od nauczyciela :) Polecam!!!!

lola

Jak wygląda praca w szkole Progres? Duża jest rotacja w sekretariacie? Jest to praca stresująca czy na luzie?

radosław

no jak nie zapytasz to się nie dowiesz @nowy czy jest duzo godzin u nich czy nie, wszystko pewnie zalezy od tego czego chcesz uczyć, moim zdaniem mozesz jeszcze wziąć jakiś dodatkowy etat u nich, to już będzie dwa razy więcej ofert pracy u nich teraz? czekam na nowe informacje od Was jeśli macie takowe.

zawiedziony

Czy tylko ja mam wrażenie, że większość opinii jest "kupiona"?! Nie twierdzę, że edukacja jest tam zła czy też dobra, tego nie wiem. Ale forum poświęcone ma być pracy w tejże szkole. Więć jeśli chodzi o Poznań to powiem delikatnie - omijajcie to miejsce wielkim łukiem. Pracownik nie jest tam w ogóle szanowany, stres, nadgodziny i jeśli ktoś popracował dłużej jak 3 miesiące to gratuluje. Dacie z siebie wszystko a potem dostaniecie kopa!!! tyle...

ksenia321

To fakt. W Novej mają za darmo i bardzo fajnie prowadzone są zajęcia na tym kierunku.

eren5

w NOVEJ mają za darmo !

pucia

chcialbym sie dowiedziec ile kosztuje 2 letnia szkola na kierunku kosmetycznym...

kosmetyczka

Polecam szkołę NOVA. Mnóstwo darmowych kierunków, miła atmosfera,ogólnie spoko

eren5
@kosmetyczka 07.02.2014 09:59

ja polecam kosmetykę w rzeszowie w NOVEJ, naprawde fajna szkola:)

mala90

a jak dla mnie wygrywa Nova w Krkowie, mozna dopasowac sobioe tryb nauki do pozostalych zajec, ogolnie duzy plus

Brunetka

Czy zajęcia w Progresie odbywają się co dwa tygodnie czy częściej? Od której do której godziny? Nie mogę znaleźć tych informacji na stronie szkoły.

Roma

Ja bym chciała w Progresie pracować. Chodziłam na manicure,pedicure i bardzo miło ze wszystkimi mi się współpracowało, dobrze się dogadywałam z innymi. Szkoła prowadzi ciekawe zajecia, a wiadomo, każdy chyba chciałby mieć ciekawą pracę.

marmolada

Skończyłam w tym roku roczną szkołę na kierunku Architektura Krajobrazu. Zajęcia bardzo ciekawe, dużo rzeczy się dowiedziałam, wiele na pewno mi się przyda w pracy. Nie wiem czy nie zacząć od września jeszcze jednego kierunku, ale to już muszę się zastanowić co ewentualnie by mi jeszcze podpasowało. Chociaż wybór mają naprawdę duży. Jeżeli chodzi o spóźnienia, to ja starałam się być punktualnie, ale wiadomo, że może ci się zdarzyć raz czy dwa, że 10 minut się spóźnisz. Była taka jedna osoba, która się spóźniała kilka razy na pierwsze zajęcia rano to w końcu nauczyciel zwrócił uwagę. I dobrze, chociaż to jest moim zdaniem osobista sprawa każdego czy chce korzystać z tego za co zapłacił czy nie.

Kamilla

W niektórych szkołach trzeba płacić ponoć za egzaminy? Całe szczęście ja w Progresie w Poznaniu o niczym takim nie słyszałam. Na pewno dużym plusem są darmowe sesje i w ogóle nie wysokie ceny za naukę. Polecam.

Della

Chodziłam w zeszłym roku na kurs masażu do Progresu. Fajna atmosfera, mili ludzie i generalnie moje odczucia były bardzo pozytywne. Od września chciałabym zacząć kierunek manicure, pedicure i podszkolić się w tym zakresie. Czy są już jakieś informacje czy w ogóle ten kierunek powstanie?

daria

Chodziłam niegdyś do Progresu na Masaż a teraz chciałabym się zapisać na wizaż i stylizację. Mam tylko pytanie czy jest już jakaś informacja odnośnie jakiś promocji dla absolwentów? Chciałabym się dowiedzieć ile kosztuje kierunek?

Koko

Widzę, że dużo opinii dobrych o progresie w Poznaniu krąży. Ja się mogę tylko z nimi zgodzić bo sama już dwa kierunki tam skończyłam. Rachunkowość i masaż. Dwie zupełnie różne kwestie, dwa zupełnie inne kierunki, ale mam szerokie zainteresowania. Polecam wszystkim, miło wspominam.

Aga
@Koko 17.04.2013 23:05

Cześć. Tak się właśnie zastanawiam nad rachunkowością. Chciałabym zmienić profil pracy ale nie chcę iść na studia. Jak wspominasz ten kierunek w Progres? Czy skończenie tam rachunkowości może otworzyć drzwi do nowej kariery? Będę wdzięczna za Twoją opinię. Pozdrawiam Agnieszka

Jako

No oni co jakiś czas taki kurs masażu organizują. Polecam, bo zajęcia są prowadzone przez profesjonalistów, którzy mają naprawdę dobre podejście do uczniów. Poza tym bardzo przyjemna jest atmosfera, ja się naprawdę tam dobrze czułam. No i kasa... naprawdę jest nieduża, a to też się liczy.

Mari

Czy w Poznaniu będzie jeszcze kurs masażu? Znajoma była, bardzo sobie chwaliła. Stwierdziłam, że i ja z wielką chęcią bym się zapisała, atmosfera fajna i przede wszystkim dobrze uczą.

Jako

Polecam, byłam kiedyś w Progresie na masażu. Idealna atmosfera, super nauczyciele. Nauka dawała mi dużo satysfakcji. I z pracą nawet nie było problemu. Jednak jak ktoś ma fach w ręku i dyplom to pracodawca inaczej na niego patrzy.

Asza

Teraz w Poznaniu w Progresie organizują szkolenia z przedłużania rzęs. Zastanawiam się czy nie iść, kończyłam u nich kosmetykę i w sumie taka dodatkowa specjalizacja na pewno by mi się przydała. Ogólnie szkoła na wysokim poziomie.

Joanna0706

Oo widzę ze byłaś na administracji fajnie, ja również chciałabym pójść na ten kierunek. Czy mogłabyś mi powiedzieć ile to kosztowało? Ja chcę iść po liceum do tej szkoły na technik administracji i czy przedewszytskim ciężko było ? POZDRAWIAM

Zea

Witam wszystkich! W zeszłym roku skończyłam w Progresie administrację. Powiem szczerze, że sporo osób dziwnie się na mnie patrzyło kiedy mówiłam, że chodzę do szkoły policealnej. Kompletnie nie rozumiałam czemu. Poziom nauczania naprawdę na wysokim poziomie, ludzie w porządku. Szczerze powiedziawszy to większe problemy ze znalezieniem pracy miałam kiedy byłam "tylko" magistrem po studiach. Naprawdę warto się kształcić w takich szkołach, to bardzo się przydaje.

Zostaw opinię o Szkoła Policealna PROGRES - Poznań

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Szkoła Policealna PROGRES