Opinie o Biedronka w Tarnów

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat pracodawcy Biedronka, a także Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Biedronka o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Biedronka w Tarnów

Darek Nowy wpis

22.05.2020 Nie sprzedano mi dwóch piw na Fatimskiej 63 bo stwierdzono ,że jestem pijany a jestem po udarze mózgu i może poruszam się jak pijany , a byłem trzeźwy tylko ,że chory. Rozmowa z kierownikiem żadna , kierowniczka stwierdziła ,że kasjer może odmówić sprzedaży. Stwierdziła ,że pijanych ni obsługują.

Martyna Nowy wpis

Hej! Jakie są plusy i minusy pracy w biedronce ?

2012

Pracuję w biedronce i ogólnie na personel narzekać nie można,tylko Rejonowi są nienormalni,to oni niszczą miła atmoserę,bo czasem bywa ok.Kto ich wogóle wymyślił,bez nich te sklepy też by istniały,no ,ale cóż.....taki nasz marny los.Pensje też mogliby dać większe za tę tyraninę!!!!!!!!!!!!!!!

Kropka
@2012

To ile teraz się zarabia jako kasjer chciałabym odp od osób które pracują

Malgonia Nowy wpis
@Kropka

Na 3/4 Etatu 1200 plus 400 zł gdy nie idzie się na zwolnienia. Ale to jest horror!!. Wstawać o 4 rano i do 14:30 w pracy albo do północy w pracy nie polecam

Darek Nowy wpis

Z pewnością w handlu nie jest lekko ale za to finanse są bardzo dobre!!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Kasia

Byłam dzisiaj w Biedronce na ul. Lwowskiej i kupiłam ser plesniowy, który był 3 dni po terminie ważności. Zdarzyło mi się już to drugi raz. To jest masakra żeby niesciagac przeterminowana żywność.

Honorata

https://karierawjm.pl/ Pod tym linkiem możecie znaleźć więcej informacji dotyczących kariery w Biedronka. Poszukiwani są pracownicy różnych działów. Jak sądzicie, czy warto aplikować? Firma oferuje bogaty pakiet socjalny, a czy dba o rozwój pracowników poprzez organizację szkoleń? Zapraszam Was do dyskusji, ponieważ już dawno nie udzielał się w wątki nikt z pracowników.

Piotr
@Honorata

Ile realnie można wyciągnąć na rękę? Czekam na wasze podpowiedzi.

Piotr
@Piotr

Myślę, że na zastępcę kierownika dostaniesz może 2500 netto.

Ewa

Na fatimskiej bałagan. Zmiana ustawienia półek zupełnie niezrozumiała - po przejściu dookoła wychodzę bez połowy zakupów. Brak cen wielu towarów. Porażka.

Alex

Dzień dobry dzisiaj w biedronce przy fatimskiej stałem w kolejce 25min to są jakieś kpiny, niewiem ale coś mi się wydaje że ta biedronka przechodzi w komune.... A kasjerka która siedzi dzisiaj na kasie Nr1 to nie ładnie się zachowywała w stosunku do klientki.. Musicie coś z tą kultura waszych ludzi zrobić..

Kropka
@Alex

Wczoraj dowiedziałam biedronka na fatimskiej kolejka taka że 15 min czekania 1 kasa otwarta brak towaru warzywa tak śmierdzi że odnoechcialo mi się tam robić zakupy kupiłam tylko najpotrzebniejsze rzeczy te biedronki schodzą już na psy (usunięte przez administratora) taki zr nie do pomyślenia oj tragedia czy ktoś z dyrektorów tego nie widzi... Jeszcze w dodatku co chwilę nowe twarze na kasie jakoś mnie to nie dziwi dlaczego

Alex

Faktycznie coś nie tak z tą fatimska personel do wymiany opryskliwe panie na kasie nic nie pomogą pracują z łaską al

Biedronceczka

Byłam wczoraj w biedronce na fatimskiej to jakaś masakra personel niemiły brak warzyw porażka czy tam W ogóle jest kierownik?

Rzetelne opinie dotyczące pracy w danym przedsiębiorstwie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w firmie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w biedronka? Napisz o tym!

Malina

To jest jakaś masakra żeby stać 6min w kolejce w biedronce przy fatimskiej. Nic nie szanują klientów, a jaka u nich kultura wobec klienta to masakra.. A jaki (usunięte przez administratora) tam o (usunięte przez administratora) mają to jakiś dramat.. Poprostu szkoda słów

Zostaw merytoryczną opinię o Biedronka - Tarnów

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Biedronka