KON-BUD

Suchy Las

Opinie o KON-BUD

Dom

Wiesz co, a jakie pieniądze powinien zarabiać malarz tak na dobrą sprawę, bo jestem ciekawy jak to wygląda i czy mi np. dają małe pensje czy jestem raczej na plusie z tym wszystkim, będe wdzięczny za to że ktoś się ze mną taką informacją podzieli moze w miarę szybko

elka

od kilku lat zajmuję się w terenie rusztowaniami ale szukam jednak nowego pracodawcy który bardziej doceni mnie finansowo, będzie finansowo dostatecznie doceniał moje wyształcenie i doświadczenie zawodowe - czy w takim razie KON-BUD będzaie dla mnie idealnym wyborem? napiszcie proszę czym ta firma na plus się od innych różni jako pracodawca proszę

olik

Firma KON-BUD istnieje od 1993 roku.Działalność Firmy polega na montażu, demontażu i wynajmie rusztowań.O potencjale decyduje kompleksowe wykonawstwo, kadra o wysokich kwalifikacjach, rozbudowana forma transportu oraz duże doświadczenie na rynkach Unii Europejskiej.Aktualnie poszukiwany jest monter.

Adi

Dlaczego w firmie nie dają nigdy kwitków z wypłaty???

czarny

kim sie przejmujeci chlopaki ? tym psycholem ?

Legia

To prawda.

zenek

Uwaga. Sygnet znieslawia i oczernia ludzi do biura.

wujo

Świetna firma, wypłaty na czas, kierownictwo do współpracy. POLECAM

pati79

jak by co to moje gg26091220 piszcie troche wiem o tej firmie

pati79

były pracownik mam też ten problem z tą firmą

kiepski
@pati79 24.02.2013 13:19
były pracownik mam też ten problem z tą firmą

(usunięte przez administratora) czy to prawda co piszesz?

zenek
@kiepski 08.01.2014 15:28
(usunięte przez administratora) czy to prawda co piszesz?

Tak.

leo

A jak to jest z tymi składkami do ZUS w firmie?

ja

A jakie są zarobki w tej firmie na kontraktach zagranicznych? interesuje mnie godzinówka

ja pracuje od nie dawna i i nie mogę też narzekać płaca okej podejście firmy do ludzi spoko a wyjeżdżałem z innych firm już trohe więc wiem co pisze a ludziom piszących że kon bud to poraszka itd itd życzę szybkiego powrotu na pegery

niki - 2011-07-16 10:58:46 czlowieku ty nie wiesz co piszesz ludzie z ta firma jest cos nie tak trzeba uwazac na nia

niki

czlowieku ty nie wiesz co piszesz

pracowity

BARDZO DOBRE podejście do pracowników i duże do nich zaufanie. Jedna z najlepszych firm jakie znalem, nie wiem skad takie brednie inni wypisują, chyba z zazdrości, że zostali wyrzuceni np. za picie! pozdrawiam

NICK

czy ktoś wyjeżdzał do Norwegii przy produkcji rusztowań? podobno zamiast koron norweskich firma ta płaci w euro .... chyba lepiej płacicw koronach niz w euro

x x 1

Firma kon bud nie jest taka zła tylko pracownicy nie którzy nie doceniają pracy tylko alkohol nimi rządzi a gorsi są ci co licom każdą godzinę pracy.

papuas

no to wroc do legii cudzoziemskiej,albo znajdz sobie prace w Brukseli tam sie spelnisz jako tlumacz

papuas

Jak sie Wam nie podoba to sie nie przyjmujcie do tej firmy,chciecie ochronki czy pracy?Chcecie domowego ciepla,poglaskania po glowce?czujecie sie niedocenieni?Smutno wam to sobie kupcie pluszowe misie i sie przytulcie!Chcecie zarabiac wiecej to sobie zaluzcie taka firme i przyjmijcie do pracy takich ja Wy malkontentow to dopiero zobaczycie.Prosta zasada nie podoba sie to szukam czegos innego.Pozdrowienia

Zostaw opinię o KON-BUD - Suchy Las

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KON-BUD