counter
2 111 46 5 1
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 46 dni.

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Kon Bud Sp. z o.o.?

Norbert Nowy wpis

Sporo dobrego słyszałem o firmie. Zastanawiam się jaki jest powód tej ciszy na forum?

Dom Nowy wpis

Wiesz co, a jakie pieniądze powinien zarabiać malarz tak na dobrą sprawę, bo jestem ciekawy jak to wygląda i czy mi np. dają małe pensje czy jestem raczej na plusie z tym wszystkim, będe wdzięczny za to że ktoś się ze mną taką informacją podzieli moze w miarę szybko

elka Nowy wpis

od kilku lat zajmuję się w terenie rusztowaniami ale szukam jednak nowego pracodawcy który bardziej doceni mnie finansowo, będzie finansowo dostatecznie doceniał moje wyształcenie i doświadczenie zawodowe - czy w takim razie KON-BUD będzaie dla mnie idealnym wyborem? napiszcie proszę czym ta firma na plus się od innych różni jako pracodawca proszę

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

olik

Firma KON-BUD istnieje od 1993 roku.Działalność Firmy polega na montażu, demontażu i wynajmie rusztowań.O potencjale decyduje kompleksowe wykonawstwo, kadra o wysokich kwalifikacjach, rozbudowana forma transportu oraz duże doświadczenie na rynkach Unii Europejskiej.Aktualnie poszukiwany jest monter.

Adi

Dlaczego w firmie nie dają nigdy kwitków z wypłaty???

czarny

kim sie przejmujeci chlopaki ? tym psycholem ?

Legia

To prawda.

zenek

Uwaga. Sygnet znieslawia i oczernia ludzi do biura.

wujo

Świetna firma, wypłaty na czas, kierownictwo do współpracy. POLECAM

pati79

jak by co to moje gg26091220 piszcie troche wiem o tej firmie

pati79

były pracownik mam też ten problem z tą firmą

kiepski
@pati79

(usunięte przez administratora) czy to prawda co piszesz?

zenek
@kiepski

Tak.

leo

A jak to jest z tymi składkami do ZUS w firmie?

ja

A jakie są zarobki w tej firmie na kontraktach zagranicznych? interesuje mnie godzinówka

ja pracuje od nie dawna i i nie mogę też narzekać płaca okej podejście firmy do ludzi spoko a wyjeżdżałem z innych firm już trohe więc wiem co pisze a ludziom piszących że kon bud to poraszka itd itd życzę szybkiego powrotu na pegery

niki - 2011-07-16 10:58:46 czlowieku ty nie wiesz co piszesz ludzie z ta firma jest cos nie tak trzeba uwazac na nia

niki

czlowieku ty nie wiesz co piszesz

pracowity

BARDZO DOBRE podejście do pracowników i duże do nich zaufanie. Jedna z najlepszych firm jakie znalem, nie wiem skad takie brednie inni wypisują, chyba z zazdrości, że zostali wyrzuceni np. za picie! pozdrawiam

NICK

czy ktoś wyjeżdzał do Norwegii przy produkcji rusztowań? podobno zamiast koron norweskich firma ta płaci w euro .... chyba lepiej płacicw koronach niz w euro

x x 1

Firma kon bud nie jest taka zła tylko pracownicy nie którzy nie doceniają pracy tylko alkohol nimi rządzi a gorsi są ci co licom każdą godzinę pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Kon Bud Sp. z o.o. - Suchy Las

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Styczniu 2021r.

Kon Bud Sp. z o.o.
2/5 Na podstawie 111 ocen.