kon bud

Opinie o kon bud

kuba

polecam

poi

@Czamin czy ja wiem czy kuleje nie wydaje mi sie..jednak zawsze na takie firmy bedzie zapotrzebowanie..

celinka

skoro wspomnieliście już o kasie to proszę może napiszcie ile jestem w stanie na rączkę zarobić w kon bud na starcie, to bardzo ważne dla mnie jest.wiadomo, dzieci i podatki. przebieg smej rekrutacji rozmowy kwalifikacyjnej z waszej strony mnie nie interesuje - tego nie da się nauczyć i niczego przewidzieć, trzeba polegać słusznie na sobie, nie ma sensu udawać

maciek

no to wszystko co jest tutaj napisane to są plotki? nie chce mi się jakoś w to wierzyć, moim zdaniem każdy jak tu pisał to miał coś na celu, wszyscy by aż tak nie zmyślali jednak. Ja sie chce u nich zatrudnić, ale patrząc na te opinie to zaczynam mieć już wątpliwości całkiem poważne, nie wiecie może jak serio to wygląda?

paku

nie ma co wsadzać wszystkich do jednego wora. Póki nikt nie pisze tu o kon budzie niepochlebnych konkretów to dla mnie są ok

jozef

nie wiem czy akurat trafiłeś tutaj na taką firmę, ale rzeczywiście coś wyżej pisali o pewnych niejasnościach

Gazik

Ja nie współpracowałem z kon budem, ale wiem, że teraz w działce montersko-budowlanej trzeba cholernie uważać na cwaniaków, bo oszustów nie brakuje.

kiki

jak jeszcze ci tego nie zaproponowali to raczej planują sie z toba pożegnać to oni decydują ty nie masz nic do gadania, oszukują Państwo zus i urzad skarbowy pracowników i klientów

nnn
@kiki 11.08.2013 12:30

kiki masz racje

nnn
@kiki 11.08.2013 12:30

no ja akurat mam złom opinie o tej firmie zostawili mnie teraz samą jak mój mąż spadł u nich na rusztowaniu

kiki

zatrudniają na Maako produkt plus inwestują w reklamę, telewizje karawany na kilkadziesiąt tysięcy

kiki

przerzucają pracowników do Maroko Produkt plus zwlaniaja Maroko Produkt Konbud i konbud montaż plus Maroko sklep itp to ci sami prezesi

mz

konbud planuje upadlość, przygotowuja sie do tego od dawna

biber

Nie pracuję w Marsylii ale byłem świadkiem jak jeden z tam pracujących nadawał na innych,pani zwracała się do niego panie Marcinie.

Kierowca traktora z PGR

Polecam firme Kon Bud , dotychczas pracowalem na PGR dzieki kon budowi zobaczylem wreszcie świat i zarobiłem dobre pieniadze , daja człowiekowi szanse , d( usunięte przez administratora ) ale ten dodatek ma wielu w kon budzie wiec nie ma sie czym chwalic .

worker

nie polecam !!! mialo byc 10 za godzine a wyszlo 9 dodatek jak wracasz to dostajesz urlop bezplatny nie zaplacili mi w terminie

super firma dobre zarobki

Zostaw opinię o kon bud - Poznań

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie kon bud