TWL GRUPA sp z o.o

Katowice

Opinie o TWL GRUPA sp z o.o

Weronika

@OLI - Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Napisz nam więcej o swoich doświadczeniach z TWL GRUPA sp z o.o. Na jakim stanowisku pracowałeś? Jak pracodawca uzasadnił niewypłacenie należnego wynagrodzenia? Każdy merytoryczny, rzetelny komentarz może być cenny dla przyszłych kandydatów.

OLI

to był mój największy błąd że u niego pracowałem do dziś nie odzyskałem pieniędzy!!!!!!!!oszukuje ludzi na każdym kroku ale przyjdzie czas i trafi kosa na kamień,tego właśnie życzę PREZESOWI:)

Weronika

@anonim, dobrze to słyszeć. A co Ci się szczególnie podobało?

lux

Chyba nie jest tak źle, ale wypłata jest na czas? Dzięki

maciek

może po prostu zmieniają teraz swoją stronę internetową i to dlatego jest wyświetlone, że w przygotowaniu. To wcale nie znaczy, ze ta strona nigdy wczesniej nie istniała, może była jakaś bardzo prosta grafika czy coś takiego. Mam nadzieje, że tutaj już jest troche więcej porządku niż jakoś wcześniej było...

PolAn

A co się z nimi ma dziać ? Z tego co widać to mają aktywną działalność http://www.krs-online.com.pl/twl-grupa-sp-z-o-o-krs-240339.html a ich strona internetowa jest w ... przygotowaniu, chociaż nie wiem ile w tym prawdy, bo trochę na rynku istnieją i już takie rzeczy powinny dawno być gotowe. http://www.twlgrupa.pl/

Byłem ich pracownikiem w Bochum i takiego kontraktu jak tam to nie miałem. Byłem szczerze zadowolony i kasa w terminie . Szefie jak będzie powrót to ja pierwszy! Polecam innym są ok.

cos mi sie wydaje że te dwie ostatnie opienie wystawił sobie sam pan ojciec dyrektor lisu.. tak pieknie sklecone i dobrane słowa ;)

Nie wiem jak Wam się podoba ale dla mnie ok. Kasa w terminie i Prezes nie oszukuje i nie \\\"bajeruje\\\". Mówi jak jest. Szczery pomocny. Polegam na jego słowach i nie zawiodłem sie . Pracuje już rok i jest ok POLECAM

Całkiem porządna firma a i szef prawdomówny i uczciwy, polecam do współpracy dla wszystkich którzy się wahają. Ja jestem zadowolony! zawsze sprawdzają się uzgodnione warunki i nie ma spornych sytuacji na tle finansowym.

hah lisu szuka jeleni na Vlassenroota.........powodzonka

spawacz :)

firma spoko szkoda ze sie skonczylo

spawacz

cuz recesja..;).. i nastała cisza!!!!!!!! wymiotło moze ich w nicosość

ja

chyba dopadl ich kryzys...

pawel

[usunięte przez admina],firma się składa z prezesa dyrektora i dwóch pracowników fizycznych

Zostaw opinię o TWL GRUPA sp z o.o - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TWL GRUPA sp z o.o