Opinie o Radisson w Wrocław

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Radisson. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Radisson o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Radisson w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy w Radisson możliwa jest praca na podstawie B2B?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Radisson?

Zaqwsx Nowy wpis

Kierownicy starają się jak mogą sprostać wymaganiom i życzeniom pracowników, niestety sami muszą ciężko pracować operacyjnie i nie zawsze znajdują czas na dopełnienie formalności czy punktualnego publikowania grafików.

Wydziarany Nowy wpis

Pracuje od jakiegos czasu i powiem jestem zadowolony ludzie mili, jak by sie znali od dawna zawsze pomocni,wiec jak ktos chce zaczas tu prace to polecam.....nie ma nerwow,jakis dziwnych sytacji jest normalnie i pozytywnie.

Pracownik Hotelu

Osobiście muszę zbagatelizować większość Waszych opinii. Uważam, ze pod względem administracyjnym i pod względem współpracowników to bardzo dobre miejsce na podjęcie pracy. Ludzie pracujący tutaj są bardzo mili, wiadomo, są dni kiedy jest ciężko, ale ludzie... to jest hotel a nie Wasz dom. Tutaj się pracuje z Gościem, który często jest wymagający i trzeba stawiać mu czoła. Trzeba mieć mocne nerwy, chyba na tym polega ta praca, to jest hotel 5* wiec dużo się oczekuje od nas, ale jesteśmy za to wynagradzani. Większość trudnych momentów jest spowodowanych wyłącznie trudnym typem Gościa. Może faktycznie czasem zmienia się grafik w Waszym dziale, ale mając pojęcie o tej branży wiadomo, ze może się ktoś wysypać i należy wtedy pomoc, a nie wyleżeć żale... zwłaszcza teraz gdy Gości przyjeżdża coraz więcej. Trzeba sobie pomagać. Kierowcy w hotelu to na prawdę wspaniali, wartościowi ludzie, na czele ze wspaniałym Dyrektorem Radkiem, którzy również pracują w weekendy i pomagają jak mogą. Myśle, ze nie ma co polegać na opiniach narzekaczy poniżej. Są tu osoby, które pracują w Radissonie wiele lat i jakoś się nie zwalniają. Trochę mózgu, ludzie!!!

Firma Radisson poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Nikomu nie polecam pracy w tym miejscu. Szczególnie na recepcji odkad zmieniła się kierowniczka praca w tym miejscu to jedna wielka (usunięte przez administratora). Dużo stałych pracowników odeszło. Kompletny brak organizacji, likwidacja stanowisk i całkowity brak szacunku. Bardzo toksyczne i narcystyczne towarzystwo. Jeśli ktoś chce pracować za 2000 na rękę i nabawić się przy tym nerwicy to polecam.

Bardzo ale to bardzo nie polecam pracy w Radisson Blu Wrocław, szczególnie na recepcji. Nie polecam osobą które mają oprócz pracy życie prywatne. Praca na 3 zmiany, nie ma na nic czasu. Grafik potrafił zmienić się 10 razy w ciągu jednego miesiąca. Można z góry zrezygnować z prywatnych planów, bo często dzwoni telefon i jest się ściąganym z wolnego. Często jest tak, że robi się przejściówki czyli pracuje się do 23, a następnego dnia zaczyna się o 6.30 rano  oczywiście nie jest to wpisywane w grafik. Pensja bardzo słaba w stosunku do wykonywanych obowiązków. Kierowniczka z przypadku  wiecznie naburmuszona, zachowująca się jak by przychodziła do pracy za kare, zajęta życiem prywatnym lub chodzeniem na papieroska. Po za tym broń boże zachorować bo będą podteksty, że to specjalnie. Ogólnie nie polecam pracy w radissonie. Za takie pieniądze bez wysiłku znajdziecie lepszą prac. Wszystkie zamieszczone tu negatywne opinie to 100% prawda.

Rozsądek

Apeluję o umieszczanie aktualnych danych. Kierowniczka i zasady współpracy uległy zmianie z końcem 2019 roku.

Anonimowy

Gratuluje wszystkim pracownikom tego obiektu zmiany Dyrektora Generalnego. I jednocześnie współczuje wszystkim ,którzy przez wiele lat mieli okazje z tym starym narcystycznym bufonem współpracować. To co wyprawia ten człowiek po rozpoczęciu pracy w Radissonie w Gdańsku nie mieści się w głowie, aż dziwne ,że człowiek ,który podobno ma „20 lat” doświadczenia w hotelarstwie podejmuje tak złe decyzje dla obiektu. Wielu pracowników przez tego człowieka zwolniło się lub przebywa na zwolnieniach lekarskich. Miejmy nadzieje ,że liczne skargi do PIP przyniosą odpowiednie rezultaty i skończy się „kariera” tego „Dyrektora”.

KAŚKA

SUPER SIĘ PRACUJE SUPER POZDRAWIAM PANIĄ BEATE

Tamara

Czy trudno jest przejść rekrutację w firmie? Jakie wymagania stawia firma?

Jak szefostwo w Radisson? Spoko traktują ludzi?

Kuleczka

Pracowałam w tym hotelu jak i w innych hotelach w mieście, mogę powiedzieć ze traktują dobrze, pod wzgledem administracyjnym wszystko ok. Oddawali godziny na czas, wypłata zawsze była, można zapisać sie na kantyne, wypić kawe, urlop w takim terminie jaki chciałam. Nie można narzekać, traktują Cię tu jak ludzi. Czasem praca ciężka, ale to nie zależy od szefostwa a od tego, ze przyjeżdża dużo gości i dlatego pracy dużo, bo Goście jak goście wymagający i życzą sobie gwiazdkę z nieba.

Witam. Zależy mi na stałej pracy ze stałym grafikiem. Czy nadal w firmie grafik jest zmieniany z dnia na dzień ?

Gosia

Czy ktoś pracował na dziale rezerwacji grupowych? Jak to wygląda?

Maniek

Dobra firma i dobry pracodawca ale do tego potrzeba dobrych pracowników!!

Generalnie nie polecam osobom, które mają oprócz pracy życie prywatne. Praca na 3 zmiany, nie ma na nic czasu. Grafik potrafił zmienić się 7 razy w ciągu jednego miesiąca, wiec trzeba było być uważnym i non stop kontrolować. Można z góry zrezygnować z prywatnych planów, bo często dzwoni telefon i jest się ściąganym z wolnego (czasem zdażyło się być ściągniętym z urlopu!). Pensja słaba w stosunku do wykonywanych obowiązków, bo trzeba często robić za innych i naprawiać błędy innych pracowników. Kierowniczka niezbyt sympatyczna, zajęta wiecznie życiem prywatnym. Ogólnie nie polecam pracy w radissonie. Odejście z pracy było najlepszą decyzją.

Maja

@Jasmin, dziękuję, że podzieliłaś się z nami merytoryczną opinią na temat pracy w firmie Radisson. Twoja opinia jest dużą pomocą dla użytkowników forum a w szczególności dla osób zainteresowanych pracą w Radisson. Czy mogłabyś streścić przebieg rozmowy kwalifikacyjnej? Czy było kilka etapów rekrutacji? @T, czy jesteś aktualnie pracownikiem Radisson? A może jesteś zainteresowany aplikowaniem do firmy?

Jasmin

Byłam na rozmowie w Radissonie, niestety nie przyjęłam oferty pracy. Rozmowa o pracę przebiegała w bardzo sztywnej atmosferze. Dużo obietnic dotyczących rozwoju zawodowego oraz dodatkowych zarobków za tzw.up-selling oraz przyszłościowy awans. Osobie z wieloletnim doświadczeniem w branży zaproponowano śmieszną podstawę netto. Jednakże na rozmowie była obietnica "dobrej pensji". Gdy przyszło do konkretów, zrezygnowałam, bo nie stać by mnie było na utrzymanie rodziny. Mnóstwo benefitów jak posiłki, prywatna opieka medyczna, socjal -wszystko dodatkowo płatne. Obsługa na recepcji sztywna, bez uśmiechu. Godziny pracy 6.30-15 oraz 15-23- trochę kłopotliwe. Dopiero po dłuższym wdrożeniu nocki. Kierownik recepcji sympatyczna , znająca się na konkretach kobieta. Jednak ma ręce związane niskim budżetem na pensję pracownika. Szkoda, bo 5 *, a pensja jako w hostelu...

Klaudia

Idąc do pracy w hotelu każdy wie jaka praca nas czeka więc po co to narzekać?

T
@Klaudia

Praca tak, ale zespół czyli ludzie z którymi przyjdzie nam pracować może byc rożny wiec lepiej ostrzec potencjalnych pracowników przed praca w tym hotelu

Jedna z wielu

Miałam okazje pracować w tym hotelu przez kilkanaście miesięcy zanim znalazłam inna prace. Ogólnie zgadzam się z powyższymi opiniami chociaż moim zdaniem „ryba psuje się od głowy” i dlatego w hotelu jest jak jest. Kierownictwo od najwyższego do najniższego szczebla bardzo naciska na jakość i opinie o hotelu ale mało daje w zamian. Zarobki są kiepskie ok (usunięte przez administratora) tys brutto a praca czasem w nocy albo w weekendy albo na zawołanie. Zero dodatków czy większej elastyczności, bardzo duża rotacja pracowników na recepcji. Kierowniczce recepcji współczuje tej pracy i obowiązków, ale pewnie zarabia 5 razy tyle. (usunięte przez administratora)Odeszłam bo w tym hotelu to zawsze klient ma racje a nigdy pracownik bez względu na to czy klient kłamie albo zmyśla.

ga

teraz tez maja kupę ofert do Waszawy, Krakowa, szczecina itp

not for all.

Bo to niestety jest prawda, że pracują tam w większości przypadkowi ludzie. Ale niestety nikt nieprzypadkowy za takie pieniądze nie zgodziłby się podjąć. Problem tez nie do końca leży w ludziach, czy ich kompetencjach, tylko w ilości obowiązków, jakimi są obarzani- po prostu nie da się wszystkiego zrobić dobrze i na czas. (usunięte przez administratora) Z resztą wychodzi sie tam z założenia, że lepiej zatrudnic tanią siłę roboczą przez agencję pracy, której można w każdej chwili bez problemów powiedziec \\\'do widzenia\\\' niz zbudowac stały, mocny team i dbać o niego.Ale problemy idą z samej gory niestety, dlatego oszczędziłabym zwykłych \\\'roboli\\\' w osądach, chociaz pewnie tez nie są bez winy.

Zostaw merytoryczną opinię o Radisson - Wrocław

• Jak się pracuje w Radisson?

Zobacz opinie na temat firmy Radisson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Radisson?

Radisson