Gdańsk

Opinie o Starjobs Poland

Alicja
użytkownik zarejestrowany

@byly, jeżeli jakiś komentarz został zarchiwizowany to musiał być on niezgodny z Regulaminem Serwisu GoWork.pl A Ty co możesz powiedzieć o swoich doświadczeniach z Starjobs Poland? Po nicku mogę wnioskować, że jesteś byłym pracownikiem. Co więcej zatem możesz powiedzieć o pracy w tym miejscu?

byledoprzodu
użytkownik zarejestrowany

Co chcesz wiedzieć ? Może będę mógł Ci udzielić informacje @Jek, w tej chwili gdybyś chciał, to możesz spróbować swojego zatrudnienia na stanowisku Kierownika Produkcji. Tylko, że musiałbyś mieć doświadczenie 3 letnie na podobnym do tego stanowisku pracy

byly

niemaja nowych opini bo wszystkie kasuja

Starjobs Poland

Zapraszam do zapoznania się z nowymi ofertami pracy, które publikujemy na naszej stronie internetowej: www.starjobs.net/PL Pozdrawiam serdecznie, Starjobs Poland Sp. z o.o.

Starjobs Poland

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie Starjobs. Chętnie udzielimy wszelkich informacji na temat działalności firmy, referencji i planów związanych z zatrudnieniem, drogą telefoniczną bądź mailową. Telefon: 607030979, e-mail: poland@starjobs.eu. Jednocześnie chciałam poinformować, że w ostatnim okresie nie przeprowadzaliśmy rozmów kwalifikacyjnych i nie zatrudnialiśmy nowych osób w naszym oddziale. Pozdrawiam serdecznie, Starjobs Poland Sp. z o.o.

Zostaw opinię o Starjobs Poland - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Starjobs Poland