Opinie o SILVERHAND w Poznań

SILVERHAND jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się agencji pośrednictwa pracy oraz usług HR w Polsce. Dzięki międzynarodowej sieci kontaktów możemy zaproponować konkurencyjne warunki zatrudnienia osobom zainteresowanym podjęciem pracy w krajach Unii Europejskiej oraz Szwajcarii. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do pracowników wykwalifikowanych z branży technicznej oraz do pracowników wyższego szczebla z różnych sektorów gospodarki. Oprócz klasycznej rekrutacji pracowników, oferujemy usługi zatrudnienia tymczasowego oraz internacjonalizacji przedsiębiorstw, obejmujące poszukiwanie partnerów biznesowych.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILVERHAND w Poznań

Pragnę nadmienić nie pracuje obecnie w tej firmie może miałem farta ale przez 3 lata w tej firmie było jako znośnie A mam porównanie z innymi W ogóle to jak powiedziała jedna niemiecka pracownica każda czasowa firma bazuje na oszustwie więc nie można wymagać ideału Jurek

Patrycja

@rafalski, czy znalazłeś pracę dzięki firmie SILVERHAND? Na jaki kontrakt zamierzasz wyjechać. Czy możesz napisać jak wyglądała procedura rekrutacyjna do tej firmy i jak długo czekałeś na zakończenie całego procesu rekrutacji? Te kilka informacji może być bardzo przydatnych dla przyszłych kandydatów.

rafalski

Z ich podejściem do tematu można szybko i sprawnie znaleźć pracę. mi się to podoba. Szybko, miło oraz profesjonalnie ;p Pozdrawiam

Patrycja

@ewka, czy możesz napisać coś więcej o pracy, którą znaleźliście? Czy firma SILVERHAND zaproponowała wam konkretne zlecenie czy to wy dokonaliście wyboru? Napisałaś, że brak znajomości języka nie jest problemem. Czy możesz więc napisać w jaki sposób odbywa się komunikacja w tej konkretnej pracy? Czy poprzez koordynatora?

rom
@Patrycja

szukam pracy jako slusarzspawawcz zgrzewacz ale nie znam jezyka czy sa u nich prace bez jezyka

Monter

Rekrutacja na montera klimatyzacji. Weryfikują język niemiecki i od razu jest odpowiedz czy jest na odpowiednim poziomie. Pytają o doświadczenie i wykształcenie. Potem kontaktował sie ze mną pracodawca z Niemiec. Pytał co robiłem i kiedy mogę przyjechać. Ogólnie wszystko trwało 2 dni. Bez stresu. Informują jak będzie wszystko przebiegać, wiec nie byłem zaskoczony niczym.

Pytania po niemiecku. Gdzie pracowałem i czym sie zajmowałem w pracy. Czy mam auto i prawko . Kiedy mogę zacząć? Czy mam wypowiedzenie?

logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Patrycja

@anonin, do jakiego kraju chciałeś wyjechać? Czy znajomość języka jest warunkiem koniecznym, żeby otrzymać pracę przez firmę SILVERHAND? Może istnieje szansa żeby uczestniczyć w krótkim kursie językowym, zaraz przed wyjazdem? Niektóre z agencji pracy starają się w ten sposób pomagać nowym pracownikom.

sebuś

szukalem oferty blisko granicy i raz dwa dostalem prace w Dreznie. Moge teraz co wekend zjezdzac do Polski i mam rodzine blisko

Zaciekawiona
@sebuś

w końcu sam znalazłeś, czy agencja pomogła?

@Zaciekawiona

przez Silverhand , oni mi szybko znaleźli, podąłem ze chce wyłacznie blisko granicy i udało sie, jestem zadowolony

anonin
@sebuś

a jaka prace dostales boja chce unich pracowac jako slusarz spawacz zgrzewacz ale nie znam jezyka

Janoosz

Bardzo solidna i profesjonalna firma. Dzięki ich pomocy znalazłem fajną pracę na terenie Norwegii. Można na nich liczyć, polecam.

Patrycja

@Tobias, czy zamierzasz zostać do końca kontraktu z firmą SILVERHAND? Jak oceniasz współpracę z innymi osobami na budowie? Czy wymagany jest w tej pracy język niemiecki? Rynek pracy jest obecnie rynkiem pracownika, każdy detal ma znaczenie w kontekście przyszłych aplikacji do firmy. Niektórzy przed aplikacją chcieliby poznać dokładnie agencję.

Tobias

polecam, dobrze sie z nimi współpracuje, pracuje przez z nich w Hannoverze już pół roku i jestem zadowolony, nie jestem rzucany na rożne budowy i agencja udostępnila mi bon paliwowy. jestem zadowolony z ich pomocy

Patrycja

@Michał, czy możesz napisać coś więcej o kontraktach w Islandii z firmą SILVERHAND? Czy polecasz tę pracę innym osobom? Czy to praca wymagająca i trudna? Każda z Waszych opinii może przekonać niezdecydowane osoby. Wielu kandydatów zagląda na profile firm tylko po to, żeby podjąć ostateczną decyzję. Wasz komentarz może mieć tutaj kluczowe znacznie.

Patrycja

@anonymous, czy możesz napisać coś więcej na ten temat? Jeżeli Twoja opinia o firmie jest negatywna, warto ją odpowiednio uargumentować. Czy próbowałeś w jakiś sposób to wyjaśnić z firmą SILVERHAND? Czy jako pracownik wywiązałeś się ze wszystkich zobowiązań? Inni kandydaci na pewno są zainteresowani Twoim zdaniem.

Patrycja

Osoby wypowiadające się jako ostatnie w tym wątku proszę o pohamowanie negatywnych emocji i stosowanie się do regulaminu forum GoWork.pl https://www.gowork.pl/regulamin Forum nie jest miejscem na obrażanie czy też prowokowanie innych pracowników. Na forum zaglądają potencjalni kandydaci do rozpoczęcia współpracy z firmą SILVERHAND. Co im doradzicie?

ZADOWOLONY Z Życia

heio Pozdrawiam wszystkich na początek,a wiec moja opinia :Pracowałem przez ta agencje bo ogloszen sporo i co ..wielkie dno...mili panstwo najgorsze niemieckie agencje jakie sa to wlasnie przez silver warunki mieszkalne to skandal(usunięte przez administratora) w takie miejsca wysyłają fachowców z Polski nie polecam w żadnym wypadku skandal...zarobki tez skandaliczne moim zdaniem to jedyny polski posrednik ktory proponuje tak niegodne a wrecz ponizajace warunki pracy dla Polaków...ale jeśli chcesz sie przekonac na własnej skoze to sproboj tylko bez nerwow nastaw sie na negatyw .Dla mnie to jest smiech na sali i brak jakiej kolwiek KLASY!!!! pośrednicy z niemiec wspolpracujacy z silver to najslabsze na rynku niemieckim jakie sa brak KLASY!!!!!

magda.
@ZADOWOLONY Z Życia

jeśli silverhand jest słabą agencją, to co byś polecił?

@magda.

Agencja Adecco

tomek83

Szukałem pracy od zaraz i w ciągu jednego dnia dostałem ofertę. Pierwszy raz wyjechałem do pracy za granicę, więc fajnie mieć kogoś z Polski, kto dopilnuje formalności z Niemcami i pomaga coś załatwić. Pani bardzo miła i pomocna. Nie mam na co narzekać. Praca jak praca, jest ok, płacą na czas.

Antifa ma HiV-a!

Nie polecam pracy w Islandii jako kierowca czy magazynier. Nie opłaca się przez agencję. Chyba że ktoś ma doświadczenie i zna dobrze English to może poszukać sam a agencję tylko wykorzystać by się zahaczyć! Ja przyjechałem by zobaczyć Islandię i coś odłożyć ale jestem rozczarowany bo to samo mogę zarobić w Niemczech czy Holandii! Nie polecam zdecydowanie!!

travel
@Antifa ma HiV-a!

Żeby zobaczyć Islandię mogłeś pojechać na płatne wakacje ale ty poznałeś życie na Islandii , Islandia to wyspiarski koniec Europy równie dobrze można było polecieć do Portugalii i narzekać że mniej zarabia się niż w Niemczech i Holandii. Na wyspach zawsze życie będzie drogie. Skorzystałeś z opcji Work&Travel chociaż zapewne nie jesteś studentem.

@travel

Czyli potwierdzasz tylko że nie ma sensu jechać tam do pracy? :P

Iceland
@Antifa ma HiV-a!

Każdy jedzie gdzie chce , przed wyjazdem można obliczyć ile zarobi się. Jak tam byłeś to po fakcie stwierdzasz że się tobie nie opłaca przecież warunki masz jasno podane. Nikt cię przecież nie zmuszał chyba że brak pracy to coś zawsze zarobiłeś. Nie podałeś ile więc nie wiemy czy nam opłaca się czy nie.

@Iceland

A jeżeli mnie okłamali odnośnie warunków pracy i płacy to do kogo mam się zgłosić? Mam iść do islandzkiego sądu pracy?

Majkel
@Antifa ma HiV-a!

Lol tyle co w Holandii lub Niemczech? ???? To ładnie cię tam skroili. Po roku pracy spokojnie 420tys koron netto można wyciągnąć w Reykjaviku. I odkładać 200 czyli z 7tys zł mając auto i wynajmują dwupokojowe mieszkanie z kimś

Free Tommy Robinson!
@Majkel

Dobrze gadasz! Tak właśnie można tylko nie przez jakieś agencje pracy!

"antifa ma hiva" to *****
@Antifa ma HiV-a!

Masz naprawde ujemne iq "antifa ma hiva" .musiales byc tam typowym cieciem ze zarobiles tak malo bo jesli sie cos umie to jest tam bardzo dobra placa i mozesz duzo kasy przywiezc (podobnie jak w Norwegii ) . Znajomy jako kierowca wyciaga tam naprawde duza kase to nie wiem o czym ty mowisz . CO to ma byc "i zna dobrze english" ?! Nie potrafisz pisac po polsku do konca czy juz byles tyle za granica jako ten ciec ze zapominasz polskiich wyrazow ? Nie wiem co ejst z toba gosciu , serio

jan

Opinia dotyczy pracy w Islandii .Firma.nie mówi prawdy o zarobkach w Islandii .podaje zarobek w euro po kursie z lutego 2017, tymczasem euro w Islandii podrożało aktualny kurs 124,48 IISK. Podają zarobek netto od którego trzeba odjąć koszt pokoju 65000 koron , bilet miesięczny na autobus 12000 ISK no wyżywienie które w Islandii jest bardzo drogie.Podana cena 65000 jest za pokój dwuosobowy i nie wiesz z kim możesz mieszkać. Po odjęciu podatku i wszystkich kosztów do Polski możesz wysłać ok. 6000 zł .Kurs korony jest nie stabilny obecnie 34,13 .Jak ktoś chce jechać to niech się zastanowi bo zarobki nie powalają a pogoda nie najlepsza .pozdrawiam

Idiota pietro wyzej
@jan

Islandia ma taki klimat i jesli narzekasz na to to naprawde jestes ujemnym szympansem .6 tysiecy mozesz wyslac do polski po odjeciu kosztow za jedzenie,mieszkanie i bilet miesieczny ? Nadal ci malo ? nosz (usunięte przez administratora) mac , to ile ty chcesz do polski wysylasz ? 20 tysiecy ? 50 ?

Islandia

Witam. Wyjechał ktoś przez tą agencję na Islandię? Chodzi mi konkretnie o pracę dla magazyniera. Na jak długo się wyjeżdża? Jak wygląda zakwaterowanie? Czy jest to pokój / mieszkanie jednoosobowe czy kilkuosobowe? Czy jest płatne? Wie ktoś, coś? Kilka tygodni temu rozmawiałem w sprawie tego typu pracy, jestem po "weryfikacji" języka angielskiego i czekam na kontakt ze strony agencji. Bo tamto ogłoszenie już nie było aktualne, ale podobno w najbliższym czasie będą poszukiwać magazynierów. Ale dobrze byłoby coś na temat tej pracy dowiedzieć się od osób, które już tam pracują. Z góry dzięki za jakiekolwiek opinie / informacje!

@Islandia

Z tego co wiem to wyjdzie Ci to samo co w Niemczech czy Holnadii a tu daleko do domu i pogoda beznadziejna! Islandia to już nie to samo co 10 lat temu! Jestem tu jako kierowca ale żałuję że przyjechałem i wkrótce wracam!

KOlega wyzej to debil

to (usunięte przez administratora) , typowy polak

Islandia

Witam. Wyjechał ktoś przez tą agencję na Islandię? Chodzi mi konkretnie o pracę dla magazyniera, bo widziałem taką ofertę. Na jak długo się wyjeżdża? Jak wygląda zakwaterowanie? Wie ktoś, coś?

@Islandia

Ja wyjechałem z kumplem.Nie bardzo się kalkuluje! Pogoda beznadziejna a ceny w sklepach 4 krotnie większe niż w Anglii! Nie polecam bo Islandia już się skończyła!

KOlega wyzej o debil
@Antifa ma HiV-a!

Co za szympans umyslowy. Czlowieku jak mozesz porywnywac dwa takie odmienne kraje . Ceny w sklepach 4 razy krotnie wieksze ale zarabia sie tam o wiele wiele wiecej . POgoda beznadziejna ...

Katarzyna

Wysłałam dwa razy maila z zapytaniem o jedną z ofert pracy. Podałam swój nr na stronie i miałam dostać telefon po 28 sekundach. Czekam do dzisiaj. Jeśli tak wygląda współpraca z nimi, to dziękuję. @magda - a Ty dostałaś odpowiedź?

Pracoholic

Witam, Chcę wyjechać za granicę za pośrednictwem podanej agencji. Czym opinie ale są bardzo zróżnicowane. Czy ktoś był na pakowaniu sprzętu elektronicznego w Freiburgu, Niemcy? Co możecie powiedzieć o pracy, zarobkach, zakwaterowaniu i atmosferze?

magda.
@Pracoholic

też się podpinam. na fb mają niby pozytywne komentarze, ale nie odpisują na wiadomości. nie wiem, czy to po prostu sezon wakacyjny, czy ich normalne podejście do ludzi...

@Pracoholic

Poświęć się i wybierz się tam na ochotnika a potem napiszesz nam jak było :D

Zostaw merytoryczną opinię o SILVERHAND - Poznań

• Jak się pracuje w SILVERHAND?

Zobacz opinie na temat firmy SILVERHAND tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 183.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SILVERHAND?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 119, z czego 75 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 27 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SILVERHAND?

Kandydaci do pracy w SILVERHAND napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SILVERHAND

SILVERHAND