Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)

graz_a

a ostatnio nawet nagrodę im przyznali za przestrzegania zasad równości płci w miejscu pracy:) Takie genderowe wyróżnienie, na czasie:) Nie dość ze stabilnie zatrudnieni to jeszcze szansa na równouprawnienie.

Pursuit
@graz_a

Pracowałem w siedzibie.. śmieszne rzeczy tam się dzieją. Równouprawnienie to ściema.. nie zauważyłem tego.. Odwołali zarząd któ pogrązył jeszcze bardziej firmę... nie polecam. Pensje śmieszne

aneta

Potwierdzam stała pensja to u nich atut, stabilne zatrudnieni również. No i nadgodzin nie robię:) Do pracy mam blisko, jak matka małych dzieci jestem naprawde zadowolona z obecnej pracy. A zwolnienia zdarzają się teraz wszędzie.

anetka

Zaczełam na stażu, po którym zaproponowano mi umowę o prace, pensję może bez szału, ale zawsze płatną w terminie. Ponadto nigdy nadgodzin nie robie, wszystko zgodnie z grafikiem. sprzedaż przykasowa najpierw mnie trochę zirytowała, ale z czasem przywykłam. generalnie praca nie jest najgorsza.

Andzia

Zatrudnili, obiecywali stabilizację po czym po krótkim czasie wyrzucili na bruk. Pan P chyba nie dorósł do roli wodza... Mając analityków tak trudno było przewidzieć poziom kosztów? Żenada... Zarobki nie specjalne, flota beznadziejna. Inni może mają inne spostrzeżenia ale mnie potraktowali jak zabawkę. Zrobiła swoje i wypad!

Brałeś udział w rekrutacji do Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.). Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?

Zostaw merytoryczną opinię o Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.) - Warszawa

• Jak się pracuje w Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)?

Zobacz opinie na temat firmy Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.) tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dbam O Zdrowie (DOZ S.A.)